Jaunimui

Mes tikime, kad vieni iš kitų galime daug išmokti, todėl įvairios veiklos jaunimui yra mūsų kasdienio darbo dalis. Pasirink veiklą, kuri tave domintų. Bendraukime ir dalinkimės!Stažuokis „Swedbank“

Stažuotė „Swedbank“ gali būti tavo pirmuoju darbu. Stažuotė – tai apmokamas darbas, trunkantis nuo 3 iki 6 mėnesių. Tik baigęs (-usi) universitetą nebūtinai turi darbo patirties. Stažuotė – puiki galimybė jos įgyti. Stažuočių pasiūlymus gali rasti mūsų skelbimų skiltyje.

Kitos veiklos jaunimui

Visi mes, dirbantys „Swedbank“, kažkada rinkomės savo kelią – ką studijuoti, ko mokytis ir kur dirbti, todėl suprantame, kad šis pasirinkimas tikrai nėra paprastas. Norėdami padėti tau, organizuojame įvairias veiklas, kurios padėtų pasirinkimus padaryti lengvesniais:

„Swedbank“ Karjeros diena / atvirų durų dienos

Kviečiame vienai dienai pažinti mus iš arčiau, dalyvaujant mūsų specialistų paskaitose, diskusijose, dirbtuvėse.
Sek mūsų informaciją Facebook'e

Konferencijos

Renginiai, skirti jaunimui, kuriuose bus apžvelgiamos šiandien aktualios temos verslo, finansų bei asmeninio augimo srityse
Artimiausia konferencija
Sek mūsų informaciją Facebook'e

Mentorius

Profesinėje srityje patyręs asmuo, galintis padėti tau ieškoti atsakymų apie įvairiausius dalykus – karjeros sprendimus, studijas, darbą. Mentorystė – tai partnerystė tarp dviejų žmonių, kai galime turėti lygiavertę diskusiją, pasisemti naujų minčių, idėjų iš vienas kitų. Jeigu nori turėti mentorių iš „Swedbank“, parašyk mums el. paštu atranka@swedbank.lt

Atlik praktiką „Swedbank“

Tai puiki galimybė pasižiūrėti, kaip ir ką įdomaus mes dirbame „Swedbank“, patirti organizacijos gyvenimą, pasitikrinti, kokios veiklos, užduotys tau būtų įdomios ateityje.

  • Praktikantus priimame pagal dvišalę bei pagal trišalę sutartį.
  • Praktikos programą organizuojame vasario-gegužės ir liepos-rugpjūčio laikotarpiais. Tačiau praktiką pas mus gali atlikti ir kitu, tau patogiausiu, metu.
  • Praktikos programos metu praktikantų veiklą papildome susitikimais su įvairių sričių vadovais, grupinėmis užduotimis ir veiklomis. Praktika „Swedbank“ nėra apmokama, tačiau tai puiki patirtis geriau pažinti save darbinėje aplinkoje bei suprasti, kokios darbinės užduotys tau išties sekasi. Kandidatuoti praktikai.

Kandidatuoti praktikai

 

Klausimai ir atsakymai

1. Esu antrakursis (-ė), ar galiu atlikti praktiką „Swedbank”?

Taip, praktiką jau galima atlikti ne tik siunčiant universitetui, bet ir savanoriškai sudarius dvišalę sutartį tarp organizacijos ir studento ne ilgesniam nei 2 mėn. laikotarpiui per metus. Dvišalė sutartis yra skirta 16-29 m. amžiaus asmenimis, norintiems atlikti neprivalomą praktiką organizacijoje.

2. Kokių specialybių studentų ieškote?

Kasmet priimame virš 100 praktikantų. „Swedbank“ dirba daugiau nei 320 įvairaus išsilavinimo darbuotojų, tad nekeliame reikalavimų Tavo išsilavinimui. Visgi kai kuriose praktikos vietose gali prireikti specifinių žinių, tačiau kviečiame kandidatuoti į praktiką ir apie tai kalbėtis jau atrankos pokalbių metu.

3. Ką praktikantas paprastai veikia praktikos metu?

Be praktikos programos veiklų: atidaromųjų ir uždaromųjų renginių, grupinių užduočių, kas savaitę vykstančių susitikimų su įvairių sričių profesionalais, praktikantas atlieka ir kasdienes užduotis, kurios gali labai skirtis priklausomai nuo skyriaus, kuriame jis ar ji atlieka praktiką. Gali skirtis užduočių pobūdis, atsakomybės lygmuo ir poreikis būti kūrybiškam. Atrankos į praktiką metu ieškome abipusio sutarimo tarp studento norų, galimybių ir to, kokią praktikos vietą galime pasiūlyti.

4. Kada Praktikantų programa yra organizuojama?

Praktikos programa organizuojama du kartus per metus, atsižvelgiant į daugelio universitetų privalomų mokomųjų praktikų sezonus. Žiemos praktikos programa prasideda vasario mėnesio pradžioje, vasaros – liepos mėnesį.

5. Ką daryti, jei praktiką pageidaučiau atlikti ne programos metu?

Jei Tavo privalomos praktikos laikas nesutampa su mūsų siūlomomis praktikos programos datomis, mielai pakviesime atlikti praktiką viename iš ”Swedbank” skyrių ir kitu metu, tačiau negalėsime pažadėti tokio plataus organizacijos pažinimo ir praktikos vietų pasirinkimo.

6. Ką turėčiau daryti, norėdamas (-a) atlikti praktiką „Swedbank“?

Visų pirma savo CV reikėtų registruoti čia ir nepamiršti nurodyti pageidaujamo praktikos laikotarpio. Taip pat prieš kandidatuodamas (-a) įsitikink, jog galėsi suderinti praktikos laiką su savo studijomis.

7. Kaip kandidatuoti?

Radęs (-usi) dominančią darbo poziciją, spausk „Kandidatuoti“ („Apply to vacancy“). Atsidariusiame lange registruokis, užpildyk apie save informaciją, prisek CV ir motyvacinį laišką.

8. Kas yra stažuotė?

Stažuotė – tai organizacijos suteikiama galimybė įgyti pirminės darbo patirties, susipažinti su konkrečia veiklos sritimi bei lengviau įsilieti į darbo rinką.

Stažuotės tikslas padėti formuoti suvokimą ir nuostatas apie asmeninę karjerą, supažindinti su karjeros samprata „Swedbank“ ir giliau pažinti savo stipriąsias savybes. Stažuotė yra apmokama.

9. Kiek laiko trunka stažuotė?

Stažuotės trukmė gali būti įvairi, tačiau maksimalus stažuotės terminas viename padalinyje – 6 mėnesiai. Organizacijoje stažuojamasi gali būti ne ilgiau kaip metus –pavyzdžiui, stažuotis dviejuose skirtinguose padaliniuose po 6 mėnesius

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.