Apie „Swedbank“ Lietuvoje

Apie mus

„Swedbank“ – vienas pirmaujančių komercinių bankų mūsų šalyje. Mes teikiame visas bankines paslaugas daugeliui privačių asmenų ir įmonių. Santykius su klientais grindžiame ilgalaikiu pasitikėjimu, suteikiant jiems finansiniams klausimams spręsti reikalingų priemonių ir žinių, kartu siūlant paprastus ir aiškius finansinius sprendimus. Savo veikla siekiame skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų bei įmonių finansinę padėtį. Puoselėdami ilgalaikius santykius su klientais, nuolat rūpinamės savo paslaugų kokybe ir aptarnavimu – klausiame ir klausome savo klientų. Tikime, kad mūsų siūlomi patarimai ir sprendimai padeda įgyvendinti mūsų viziją – sudaryti galimybes gyventojams, įmonėms ir visuomenei augti. Mūsų vertybės – paprastumas, atvirumas ir rūpestingumas.

2015 m. pabaigoje „Swedbank“ Baltijos šalyse veikė 125 „Swedbank“ padaliniai, aptarnaujantys 283 000 verslo ir 3,3 mln. privačių klientų, kurių 3,1 mln. naudojasi elektronine bankininkyste.

„Swedbank“ Lietuvoje veikia kartu su antrinėmis įmonėmis: „Swedbank lizingas“, UAB, „Swedbank valda“, UAB.

Lietuvoje veikiantis bankas „Swedbank“, AB priklauso Švedijoje registruoto banko Swedbank AB (publ) įmonių grupei. Patronuojančios grupės įmonės, t.y. Swedbank AB (publ), akcijos yra listinguojamos vertybinių popierių biržoje „Nasdaq Stockholm“. Susipažinti su didžiausiais Swedbank AB (publ) akcininkais galite paspaudę šią nuorodą (informacija anglų k.).

Interneto bankas privatiems

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.