Apie „Swedbank“

Apie mus

Bankas „Swedbank“ yra moderni finansų institucija, kurios šaknys glūdi Švedijos taupomojo banko tradicijose, susiformavusiose dar 1820 m. Nuo pat pradžių mums svarbiausia buvo glaudus bendradarbiavimas su klientais ir vietos bendruomene. Mūsų tikslas – skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį. Tai apima subalansuotos ekonomikos kūrimą, garantuojantį kiekvieno žmogaus ir visos visuomenės gerovę.

Bankas „Swedbank“ teikia visas bankines paslaugas privatiems asmenims ir įmonėms savo namų rinkose Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje – aptarnaujame apie 7,3 milijonus privačių klientų ir daugiau kaip 650 000 įmonių ir organizacijų.

Tikime tradicinės bankininkystės modeliu, kurio pagrindas – glaudūs ryšiai su klientu ir individualus konsultavimas, todėl mums svarbiausia ne mūsų produktai, o mūsų klientų poreikiai ir norai bei ilgalaikė abipusė nauda. „Swedbank“ darbuotojai tiki organizacijos vertybėmis, kurios yra paprastumas, atvirumas ir rūpestingumas ir yra atidūs klientų norams ir veikia į juos atsižvelgdami.

Banko „Swedbank“ kapitalo rodikliai yra aukštesni nei reikalaujama, ir tai užtikrina banko stabilumą esant ekonomikos svyravimams.

Daugiau informacijos apie „Swedbank“ grupę

Sužinokite daugiau apie „Swedbank“

Mūsų banko istorija – mūsų ateities pamatas. Susipažinkite su įvairiais veiklos faktai bei esminiais įvykiais.
Istorija

Užsukite į „Swedbank” naujienų centrą

Mūsų naujienų centre galite rasti informacijos, susijusios su „Swedbank” grupe. Čia pateikiami pranešimai žiniasklaidai, video reportažai, ataskaitos, prezentacijos ir tinklaraščių įrašai.
Į naujienų centrą

Trumpai apie „Swedbank”

„Swedbank“ pasaulyje

„Swedbank“ pasaulyje
Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.