Apie Swedbank

 

Apie „Swedbank“

Mes, „Swedbank“, esame vienas pirmaujančių bankų mūsų šalyje. Teikiame visapusiškas finansines paslaugas daugeliui Lietuvos namų ūkių ir verslo įmonių – daugiau nei 7 mln. privačių ir daugiau nei 600 000 verslo klientų.

Norėtumėte sužinoti daugiau apie banką, jo istoriją, darbo organizavimą, finansinius duomenis, peržvelgti pranešimus žiniasklaidai ir gauti daugiau informacijos?

Aplankykite interneto svetainę swedbank.com

Mūsų pagrindinė rinka – Švedija, Estija, Latvija ir Lietuva. „Swedbank“ grupės įmonės taip pat veikia visoje Skandinavijoje ir daugelyje Europos šalių.

Aptarnaujame ir konsultuojame tiek privačius, tiek verslo klientus – siūlome sprendimus, atitinkančius ir paprasčiausius, ir itin sudėtingus jų poreikius. Mūsų teikiamos paslaugos plačiai apima skolinimo, mokėjimų ir kasdienės bankininkystės sprendimų, draudimo, taupymo bei investavimo sritis.

Mūsų strategija – būti daugeliui prieinamu, visas paslaugas teikiančiu banku ir kurti klientų poreikius atitinkančius produktus bei paslaugas, tuo pat metu užtikrinant ekonominį veikslo efektyvumą ir mažus rizikos rodiklius. „Swedbank“ strategijos esmė ir pagrindinė vizija – visomis išgalėmis prisidėti prie to, kad šalies žmonės, įmonės ir visuomenė augtų. Todėl siekiame užtikrinti patikimus ir tvarus namų ūkių bei verslo finansus.

Būdami vienu didžiausių bankų rinkoje, esame svarbi finansų sistemos dalis bendruomenėse, kurias aptarnaujame. Spręsdami mūsų veikloje kylančius aplinkosaugos ir socialinės rizikos klausimus, prisidedame prie tvaraus verslo ir bendruomenių kūrimo. Tvarios veiklos strategiją įgyvendiname integruodami tvarumo principus į visus svarbiausius banko vidaus procesus, paskolų ir investicijų sprendimus, vykdomus pirkimus bei mokėjimų srautus.

Mūsų dėmesys socialiniams klausimams yra Švedijos organizacijų ilgamečių tradicijų seka. Todėl vykdydami savo veiklą ypač daug investicijų skiriame švietimo, verslumo ir inovacijų iniciatyvoms.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.