Jūsų naršyklė nebepalaikoma

Kad veiktų visos svetainės funkcijos atsinaujinkite savo naršyklę.

Noriu naršyti svetainėje, nepaisant įspėjimo

Šrifto dydis:
Mažas Vidutinis Didelis
Spalvos:
Juodas šriftas, baltas fonas Baltas šriftas, juodas fonas
Nuotraukos:
Rodyti Nerodyti
Specialieji klavišai
Alt + t Titulinis puslapis
Alt + s Paieška
Alt + e Prisijungimas prie E-banko
Alt + u Į viršų
Alt + d Į apačią

Pateiktos kombinacijos skirtos Internet Explorer ir Safari naršyklėms. Firefox naršyklei naudoti kombinaciją Alt + Shift + atitinkama raidė. Opera naršyklei naudoti kombinaciją Shift + Esc + atitinkama raidė.

Prisijungti

Sąskaitos ir mokėjimai

Banko sąskaitos atidarymas – pirmas žingsnis į sėkmingą bendradarbiavimą. Atidarę sąskaitą "Swedbank", galėsite saugiai laikyti savo lėšas ir patogiai tvarkyti savo kasdienius finansinius reikalus. Sąskaitą "Swedbank" galėsite valdyti jums patogiais būdais – per "Swedbank" interneto banką, "Mobiliu banku", "Banku telefonu", "Automatine paslauga" bei mokėjimo kortelėmis. Viena sąskaita – ir daug būdų ją pasiekti!

Pavedimu galite gauti ar pervesti pageidaujamą sumą iš savo banko sąskaitos "Swedbank" į kito gavėjo sąskaitą bet kuriame Lietuvos ar užsienio banke.

Tiesioginis debetas – patogiausias būdas apmokėti nuolatines sąskaitas. "Swedbank" kas mėnesį apmokės jūsų sąskaitas – paslaugos teikėjui automatiškai perves reikiamą pinigų sumą iš jūsų banko sąskaitos.

Periodinis mokėjimo pavedimas – nurodymas bankui automatiškai pervesti lėšas kliento nurodytu periodiškumu ir sąlygomis. Tai patogi priemonė klientams, kurie nuolatos turi tam tikru metu sumokėti iš anksto žinomą pinigų sumą ir nori palengvinti kasdieninį finansų tvarkymą.

Čekius patogu naudoti vietoje grynųjų pinigų atsiskaitant už paslaugas bei prekes arba gaunant mokėjimus iš kitų asmenų. "Swedbank" čekius gali įsigyti bei iškeisti į grynuosius pinigus bet kuris fizinis ir juridinis asmuo, nepriklausomai nuo to, ar jis yra "Swedbank" klientas.

Valiutos keitimo operacijas galite atlikti visuose "Swedbank" padaliniuose, "Swedbank" interneto banke arba naudodamiesi paslauga "Bankas telefonu".

Individualių seifų nuoma – saugiausias vertybių laikymo būdas. "Swedbank" rūpinasi jūsų turto saugumu ir siūlo palankiomis sąlygomis išsinuomoti individualius banko seifus.