"Hansabanke" keliamos palūkanos už indėlius litais ir eurais

2008-01-15 Atgal į sąrašą

"Hansabanko" terminuotų indėlių litais palūkanos vidutiniškai didėja apie 0,5%, o indėlių eurais – apie 0,3% lyginant su prieš tai galiojusiomis standartinėmis indėlių palūkanų normomis. Tuo tarpu indėlių JAV doleriais palūkanų normos yra mažinamos vidutiniškai apie 0,1%. Palūkanos už indėlius yra peržiūrimos atsižvelgiant į pokyčius vykstančius Lietuvos ir tarptautinėse finansų rinkose.

Nuo rytojaus, "Hansabanke" pasidėjus terminuotą indėlį litais metams, bus mokamos 5,30 proc. palūkanos, vietoj buvusių 4,70 proc. Už tokios pat trukmės terminuotą indėlį eurais bus mokamos 3,75 proc. palūkanos, vietoj buvusių 3,45 proc. Už indėlius JAV doleriais bus mokamos metinės 3,45 proc. palūkanos.

Paskutinį kartą kai kurių trukmių indėlių palūkanos "Hansabanke" buvo keliamos gruodžio viduryje, nustatant išskirtines palūkanas šventiniam laikotarpiui.

2007 metų pabaigoje, "Hansabanke" laikomų privačių asmenų indėlių (su investiciniais indėliais) suma buvo 3,957 mlrd. Litų.

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau nei 8,9 mln. privačių ir beveik 460 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Grupė turi 477 padalinius Švedijoje ir 295 padalinius Baltijos šalyse. "Swedbank" grupėje dirba apie 17 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – virš 3 tūkstančių. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas","Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.