"Hansabanko" klientams investavimo apžvalgos - kiekvieną rytą

2008-01-16 Atgal į sąrašą

Nuo šios savaitės "Hansabanko" internetinės bankininkystės "hanza.net" vartotojai kiekvienos darbo dienos rytą gali skaityti banko specialistų parengtas finansų rinkų apžvalgas. Apžvalgos paremtos kompetentingais "Hansabanko", kitų Lietuvos ir užsienio finansinių institucijų šaltiniais, spaudos bei naujienų agentūrų pranešimais.

"Kasrytinės investavimo apžvalgos padės mūsų klientams sekti, kas vyksta rinkose, jie operatyviai, kiekvieną darbo dieną gaus svarbiausias žinias, padėsiančias geriau orientuotis investavimo srityje", - sakė "Hansabanko" investicijų valdymo tarnybos vadovė Eglutė Bivainienė.

"Hansabanko" rytinėje finansų rinkų apžvalgoje pateikiamos svarbiausios pasaulio rinkų dienos naujienos, komentuojama susidariusi situacija ir įžvelgiamos tendencijos, taip pat spausdinami "Hansa fondų" bei pasaulio indeksų dienos pokyčiai.

"Patirtis rodo, kad finansų rinkų apžvalgos labai praverčia tiek pradedantiems, tiek patyrusiems investuotojams, - teigė E.Bivainienė. – Glausta apžvalgos forma leis investuotojams sutaupyti laiko, nes pačiam sekti rinkas – didelis ir specifinių įgūdžių reikalaujantis darbas".

"Hansabanko" rytinėse finansų rinkų apžvalgose pateiktos analizės ir prognozės yra informacinio pobūdžio, tai nėra rekomendacija pirkti ar parduoti vertybinius popierius ar valiutą.

Investavimo apžvalgas "hanza.net" vartotojai gali rasti savo internetinio banko "Investuotojo" skyrelyje. Apžvalgos pateikiamos PDF formatu.

"Hansabankas" priklauso vienai iš pirmaujančių finansinių grupių Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi apie 9 mln. privačių ir apie 500 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Švedijoje. Grupė turi apie 480 padalinių Švedijoje ir 300 padalinių Baltijos šalyse. "Swedbank" grupėje dirba apie 21 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – virš 3 tūkstančių. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.