Per pirmąjį šių metų ketvirtį "Hansabanko" grupė uždirbo 100,2 mln. litų

2008-04-11 Atgal į sąrašą

Per pirmąjį šių metų ketvirtį preliminariais duomenimis "Hansabanko" grupė uždirbo 100,2 mln. litų neaudituoto grynojo pelno - tai yra apie 19 proc. daugiau nei 2007 metų pirmą ketvirtį, kai buvo uždirbta 84 mln. litų grynojo pelno.

Bankas šiais metais uždirbo 102,8 mln. litų pelno.

Išsamesni "Hansabanko" grupės pirmojo ketvirčio rezultatai bus paskelbti balandžio 24 d. kartu su "Swedbank" grupės finansiniais rezultatais.

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau nei 9,1 mln. privačių ir apie 500 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Grupė turi 465 padalinius Švedijoje ir 300 padalinių Baltijos šalyse. "Swedbank" grupėje dirba virš 20 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – daugiau nei 3 tūkstančiai. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa draudimo brokeris" "Hansa investicijų valdymas", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.