"Hansabankas" padės spręsti patyčių problemą mokyklose

2008-04-29 Atgal į sąrašą

"Hansabankas" kartu su visuomenine organizacija "Gelbėkit vaikus" pradeda bendradarbiauti įgyvendinant vieną iš svarbiausių šios nevyriausybinės organizacijos vykdomų programinių krypčių "Smurto prieš vaikus ir vaikų išnaudojimo mažinimas". Šią programą, nukreiptą prieš vaikų patiriamą smurtą ir patyčias mokyklose, remia finansinė grupė "Swedbank", kuriai priklauso "Hansabankas". Lietuvoje įgyvendinami projektai atitiks analogiško, grupės mastu įgyvendinamo projekto, skirto spręsti patyčių mokyklose problemą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Švedijoje, tikslus.

Kaip rodo iki šiol Baltijos šalyse ir Švedijoje atlikti įvairūs tyrimai, smurtas ir patyčios prieš vaikus yra itin opi problema. Todėl "Swedbank" grupė, kartu su nevyriausybine organizacija "Gelbėkit vaikus" ėmėsi įgyvendinti projektą, kurio tikslas – kurti saugią aplinką vaikams mokykloje, bendruomenėje, užtikrinti vaikų dalyvavimą visuomeniniame gyvenime.

"Ši problema nepaiso valstybių sienų, todėl aktyviai palaikome šią tarptautinę iniciatyvą. Tikimės, kad mūsų ir visuomeninės organizacijos "Gelbėkit vaikus" bendradarbiavimas padės sumažinti smurtą prieš vaikus. Turime padaryti viską, kad mūsų vaikai augtų ir mokytųsi saugioje aplinkoje, be streso ir psichologinio spaudimo. Tik tokiu būdu užauginsime kūrybingą ir savimi pasitikinčią kartą", – sako "Hansabanko" Valdybos pirmininkas Giedrius Dusevičius.

"Džiaugiamės pradėdami bendrą veiklą su "Hansabanku", kurio darbuotojai ketina aktyviai įsitraukti įgyvendinant vieną iš pagrindinių mūsų programų – tiek dalyvaudami visuomeninėse akcijose, tiek prisidėdami prie informacijos apie vaiko teisių apsaugą sklaidos Lietuvoje. Kartu, bendromis jėgomis, sieksime užsibrėžto tikslo – įgyvendinti vaiko teisę būti apsaugotam nuo smurto", – sako organizacijos "Gelbėkit vaikus" vykdančioji direktorė Rasa Dičpetrienė.

Organizacija "Gelbėkit vaikus", bendradarbiaudama su "Hansabanku", šiais metais ir toliau sieks atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų patiriamą smurtą ir patyčias mokyklose bei šeimoje, didinti smurto apraiškų žinomumą, skleisti žinias apie vaiko teises, formuoti neigiamą požiūrį į smurtą bei puoselėti savitarpio pagarbos ir bendradarbiavimo principus. Siekiant šių tikslų bus tęsiama "Gelbėkit vaikus" Vaiko dienos centrų ir Grupių prieš smurtą veikla visoje Lietuvoje – rengiami mokymai ir seminarai jų vadovams apie vaiko ir žmogaus teises bei darbą su vaikais, ruošiami mokomieji leidiniai apie smurto prevenciją ir pagalbą nukentėjusiems. Taip pat bus tęsiama organizacijos "Gelbėkit vaikus" kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija jau penktus metus rengiama visuomeninė akcija "Smurtui prieš vaikus – NE".

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau negu 9,1 mln. privačių ir beveik 483 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Ji turi 465 padalinius Švedijoje ir 300 – Baltijos šalyse. "Swedbank" dirba virš 21 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – daugiau negu 3 tūkstančiai. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.