"Hansabanko" grupės pensijų fondai pasipildė 106,5 mln. litų

2008-06-13 Atgal į sąrašą

"Hansabanko" grupės pensijų fondai pasipildė 106,5 mln. Litų

Šiandien "Hansabanko" grupės pensijų fondai pasipildė 106,5 mln. litų, ir šiuo metu juose jau yra 856,7 mln. litų. Šie pinigai pervesti už 2008 metų I ketvirtį, įmokos į pensijų fondus tarifas - 5,5 procento nuo atlyginimo. Šiuo metu "Hansabanko" pensijų fondų klientas yra vidutiniškai sukaupęs 2266 litų savo pensijai.

Šiandien "Sodra" pervedė 11,2 proc. daugiau lėšų nei buvo pervesta kovo mėnesį. Šis skaičius išaugo dėl naujų pensijų fondų dalyvių, kurie sutartis sudarė praėjusiais metais, o šiandien jau gavo pirmąsias įmokas.

"Dalyvių skaičius "Hansa pensija" fonduose jau viršijo 400 tūkstančių ir toliau nuosekliai didėja. Tai iš tiesų džiuginanti tendencija, parodanti, kad žmonės nori taupyti ateičiai ir supranta II-osios pakopos pensijų fondų naudą," - teigia "Hansa investicijų valdymo" direktorius Aurimas Maždžierius. Pasak jo, pensijų dalyvių daugėja, nepaisant neapibrėžtos situacijos rinkose – tai rodo, kad žmonės suvokia, jog kaupimas pensijų fonduose yra ilgalaikis.

2008 metų gegužės 31 dieną "Hansa pensija"sutartis buvo pasirašę 406,4 tūkst. žmonių, iš jų 28,3 tūkst. sutartis sudarė šiais metais. "Hansa pensija" klientai sudaro 43.3 proc. nuo visų pensijų fondų dalyvių Lietuvoje.

"Hansabanko" grupė valdo 4 pensijų fondus: "Pensija 1", "Pensija 2", "Pensija 3" ir "Pensija 4". Ataskaitas apie pensijų lėšų investavimą galima rasti "Hansabanko" internetiniame puslapyje www.hansa.lt. Internetiniame banke taip pat galima pamatyti pervestas ir sukauptas lėšas, esant poreikiui pasikeisti pasirinktą pensijų fondą.

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau negu 9,1 mln. privačių ir beveik 483 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Ji turi 465 padalinius Švedijoje ir 300 – Baltijos šalyse. "Swedbank" dirba virš 21 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – daugiau negu 3 tūkstančiai. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Hansa draudimo brokeris", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

"Hansabankas" kartu su kitais "Hansabank" grupės bankais Estijoje ir Latvijoje šį rudenį keičia pavadinimą į "Swedbank". Pavadinimo ir prekės ženklo keitimo procesas užtruks apie metus, jį baigti ketinama 2009-ųjų rudenį. "Swedbank" grupės bankai Baltijos šalių rinkose sieks tapti geriausiai klientus aptarnaujančia finansine grupe.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.