Pradėjo veikti 8 nauji LTB bankomatai

2001-09-20 Atgal į sąrašą

AB Lietuvos taupomasis bankas (būsimasis bankas "Hansa-LTB") toliau plečia bankomatų tinklą.
Šiomis dienomis pradėjo veikti dar 8 bankomatai:

  1. Santariškių ligoninėje, Santariškių 2, Vilnius;
  2. LTB Vilkaviškio skyriuje, J.Basanavičiaus a. 9, Vilkaviškis;
  3. LTB Tauragės skyriuje, J.Tumo-Vaižganto g. 116, Tauragė;
  4. LTB Švenčionių skyriuje, Lentupio g. 3, Švenčionys;
  5. LTB Ignalinos skyriuje, Ateities g. 9, Ignalina;
  6. LTB Raseinių skyriuje, Domininkonų g. 2A, Raseiniai;
  7. LTB Kupiškio skyriuje, Gedimino g. 34, Kupiškis;
  8. LTB Kėdainių skyriuje, Didžioji g. 28, Kėdainiai.

Prieš kelias savaites buvo sėkmingai sujungti LTB ir AB banko "Hansabankas" bankomatų tinklai, todėl ir naujuose bankomatuose, ir iki šiol veikiančiuose abiejų bankų bankomatuose pinigus iš debetinių kortelių klientai gali išsigryninti nemokamai. Pinigų gryninimo mokestis LTB bankomatuose buvo panaikintas prieš mėnesį (banko "Hansabankas" bankomatuose pinigus ir anksčiau buvo galima gryninti nemokamai).

Šiuo metu būsimasis bankas "Hansa-LTB" jau turi 128 bankomatus (102 - LTB ir 26 - banko "Hansabankas"). Iki metų pabaigos "Hansa-LTB" tinkle bankomatų kiekį ketinama padidinti iki 200, o iki 2002 m. pabaigos "Hansa-LTB" turėtų tapti pirmaujančiu banku Lietuvoje pagal bankomatų skaičių.

"Hansabank" grupė šių metų birželio 1 d. tapo teisėta AB Lietuvos taupomojo banko savininke. Po LTB privatizacijos "Hansabank" grupė Baltijos šalyse turi virš 2,7 mln. klientų bei 7 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje jungtinis bankas "Hansa-LTB" turi daugiau nei 1,5 mln. klientų, virš 3,7 tūkst. darbuotojų, 53 skyrius bei filialus bei 128 bankomatus.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.