Vartojimo paskola

Tai paprastai suteikiama paskola jūsų arba šeimos didesniems pirkiniams įsigyti.

Rekomenduojame rinktis tuomet, jei jau žinote, ką pirksite ar kokia paslauga pasinaudosite ir kiek pinigų tam iš viso reikės.

 

 

Itin paprastai suteikiama paskola įvairiausiems jūsų poreikiams

 • Minimali paskolos suma nuo 1000 Lt.
 • Iki 10 000 Lt suteikiama neišėjus iš namų („Swedbank“ interneto banke).
 • Iki 30 000 Lt suteikiama vienam asmeniui (be bendraskolio ir / ar laiduotojo).
 • Įvertinus šeimos ar bendraskolių pajamas be turto įkeitimo galima maksimali suma iki 100 000 Lt.
 • Sudarius sutartį pinigai iš karto pervedami į Jūsų sąskaitą banke „Swedbank“.
 • Nereikia įkeisti nekilnojamojo turto.

Įspėjimas

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Tai lemia jūsų pajamos ir finansiniai įsipareigojimai

Suma, kurią galime jums paskolinti, priklauso nuo to, kokios yra jūsų grynosios pajamos ir turimi finansiniai įsipareigojimai.

Galimos paskolos sumos skaičiuoklė »

 • Jeigu paskola imate vienas, jūsų pajamos atskaičius mokesčius yra ne mažesnės negu 850 Lt per mėnesį.
 • Jeigu paskolą imate su bendraskoliu, bendros šeimos (bendraskolių) pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 2 500 Lt/mėn.
 • Pajamas turite reguliariai gauti ne trumpiau kaip 6 mėnesius iš eilės.

  Atkreipiame jūsų dėmesį, kad, prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, jūs turėtumėte atidžiai įvertinti savo ir (ar) šeimos finansines perspektyvas bei galimybes. Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo sąlygas ar tiksliau įvertinti asmeninę finansinę situaciją, jūs visada galite pasikonsultuoti su mūsų kvalifikuotais banko specialistais artimiausiame „Swedbank“, AB klientų aptarnavimo centre arba telefonu 1884.

Įmokos kas mėnesį nurašomos automatiškai iš jūsų sąskaitos banke „Swedbank“

Jūs galite pasirinkti:
 1. kada pradėti grąžinti paskolą:
  • iš karto (tą patį mėnesį, kai pasirašoma paskolos sutartis);
  • kitą kalendorinį mėnesį po paskolos sutarties pasirašymo (palūkanos mokamos iš karto);
 2. mėnesio dieną (3, 7, 12, 17, 22 arba 27), kurią kas mėnesį turi būti nurašomos paskolos įmokos;
 3. paskolos grąžinimo terminą nuo 5 mėn. iki 5 metų, per kurį turi būti grąžinta gauta paskola.
Vienodo dydžio įmokos, kurias sudaro už praėjusį mėnesį mokėtina palūkanų suma ir paskolos suma, kiekvieną mėnesį pasirinktą dieną automatiškai nurašomos iš jūsų sąskaitos banke „Swedbank“.
 • Fiksuotosios palūkanos, Palūkanos nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos dydžio, kliento kredito istorijos, lojalumo bankui.
 • Palūkanos mokamos nuo visos suteiktos ir negrąžintos paskolos sumos.
 • Vienkartinis sutarties administravimo mokestis – pateikus paraiška ir pasirašant sutartį banko padalinyje – 1,5 % nuo paskolos sumos, min. 100 Lt, „Swedbank“ interneto banke – fiksuotas 50 Lt mokestis.

Standartinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei vienas imtumėte 10 000 Lt paskolą litais banko padalinyje, kai kredito sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 5 metai, taikant 16 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant Banko nustatytą ketvirtinį fizinių asmenų banko sąskaitos tvarkymo mokestį (3 Lt per ketvirtį), 100 Lt sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 246 Lt mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 18,3 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 14 830 Lt.
Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.


Kaip gauti paskolą?


Daugiau informacijos

Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo ir grąžinimo sąlygas ar tiksliau įvertinti savo finansinę situaciją, visada galite parašyti mums arba pasikonsultuoti su kvalifikuotais specialistais telefonu 1884 ar artimiausiame banko klientų aptarnavimo padalinyje.

Finansinės apsaugos skaičiuoklė
Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui