Investicinių fondų portfelis

Tai investicinio gyvybės draudimo paslauga, skirta pageidaujantiems aktyviai investuoti ir keisti investavimo kryptis be papildomų išlaidų. Paslaugą teikia „Swedbank Life Insurance SE" Lietuvos filialas.

Kodėl verta rinktis?

 • Didelis investavimo krypčių pasirinkimas - galimybė suformuoti savo investicinį portfelį iš 35 investavimo krypčių. Jūs galite investuoti į skirtingus geografinius regionus ir sektorius, nukreipti savo investicijas į nekilnojamojo turto arba žaliavų rinkas. Jūsų lėšos bus investuojamos į daugelio investicijų valdymo bendrovių, tokių kaip „Swedbank Investment Funds", „Franklin Templeton Investments", „T. Rowe Price Global Investment", „Swedbank Luxembourg SA", „JPMorgan Asset Mgmt (Europe)", „Julius Baer" valdomus investicinius fondus.
 • Indėlio krypčių programa - susideda iš vienos nakties indėlių ir terminuotojo indėlio krypčių rinkinio. Terminuotojo indėlio krypties investavimo objektas bus 6 mėn. trukmės terminuotieji indėliai banke „Swedbank" Baltijos šalyse. Galimos indėlių pasirinkimo valiutos - LTL ir EUR.
 • Greitas reagavimas - gautas prašymas pakeisti investavimo kryptis, išsiimti dalį investicinės vertės, investuoti draudimo įmoką bus įvykdytas ne vėliau kaip per penkias darbo dienas. Jei dėl nuo draudiko nepriklausomų priežasčių (pvz., išeiginės, švenčių dienos fondų valdytojo šalyje ar pan.) per šį laikotarpį nėra galimybės įvykdyti prašymo, jis įvykdomas iš karto, kai tai tampa įmanoma.
 • Nemokamas investavimo krypčių keitimas - keičiant investavimo kryptis nereikia mokėti jokių keitimo mokesčių.
 • Patogu- nereikia atidaryti vertybinių popierių sąskaitos, pateikti sutuoktinio sutikimo, itin paprasta investicijas valdyti „Swedbank" interneto banke.
 • Galimybė naudotis gyventojų pajamų mokesčio lengvata - daugiau informacijos rasite čia.
 • Galimybė nurodyti naudos gavėją - apdraustojo mirties atveju naudos gavėjui per trumpą laiką bus išmokėta investicinė vertė, nes kaupiamas turtas nėra įtrauktas į bendrą paveldėjimo procesą.

Investuodami jūs galite:

 • Pasirinkti investuojamą sumą. Minimali draudimo įmoka - nuo 15000Lt.
 • Mokėti papildomas draudimo įmokas.
 • Išskaidyti investuojamą sumą ir paskirstyti į kelias investicines kryptis pagal jums priimtiną investavimo strategiją.
 • Pasirinkti toleruojamą investicijų rizikos lygį.
 • Nemokamai keisti investavimo kryptis tiek kartų, kiek pageidaujate.
 • Nenutraukę sutarties pasiimti dalį investuotų pinigų.
 • „Swedbank" interneto banke keisti investavimo kryptis ir matyti detalią sutarties informaciją.

Kaip įsigyti?

Paskambinę telefonu 1884, galite pasikonsultuoti, kaip sudaryti sutartį ar atlikti pakeitimus „Swedbank" interneto banke, taip pat susitarti dėl susitikimo artimiausiame banko padalinyje.

Investicinių fondų portfelis - tai investicinis gyvybės draudimas, kai investavimo rizika tenka draudėjui. Investicijų vertė gali kilti arba kristi ir jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų.

Pateikta informacija negali būti traktuojama kaip draudiko rekomendacija pasirinkti šią paslaugą, jūs esate atsakingi už savo pasirinkimą, todėl, prieš priimdami sprendimą sudaryti investicinio gyvybės draudimo sutartį, turėtumėte susipažinti su išsamia informacija, kuri pateikta draudimo taisyklėse, investavimo krypčių aprašymuose, ir kita informacija, kurią galite rasti www.swedbank.lt.

Interneto banke privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui