„Naujoji VISA Platinum“ kredito kortelė

Prestižinė kredito kortelė tiems, kuriems kelionės yra maloni kasdienybė. Ši kortelė pravers ir versle, ir laisvalaikiu.

 • Plačiausia kelionių draudimo apsauga
 • Asmeninės „Priority Pass“ kortelės privalumai
 • Asmeninis kelionių planavimas
 • Pirkinių draudimas galioja daugeliui daiktų, įsigytų mokant kredito kortele ar pavedimu iš kredito kortelės sąskaitos

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamos įtakos Jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, o susidarius įsiskolinimui gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.
Kiti asmenys, sužinoję kortelės duomenis ar PIN kodą, gali pasinaudoti jūsų pinigais ar jums suteikto kredito lėšomis. Būkite apdairūs!
Kortelės privalumai
 • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai ir idėjos – tik turintiems „Swedbank“ kredito kortelę. Galiojantį pasiūlymą visada rasite prisijungę prie savo interneto banko, skiltyje „Asmeniniai pasiūlymai“.
 • Asmeninis kelionių planavimas – Jūsų kelionę suorganizuos profesionalus asmeninis kelionių konsultantas. Plačiau
 • Didelis kreditas (nuo 2 000 Eur) suteikia galimybę sklandžiai atsiskaityti už kasdienius ir stambesnius pirkinius.
 • Atsiskaičius kortele iki 50 dienų neskaičiuojamos palūkanos už panaudotą kredito limitą.
Kelionių draudimas

Plačiausia draudimo apsauga kortelės turėtojui ir kartu keliaujantiems šeimos nariams įsigalioja automatiškai išvykus į užsienį. Draudimas apima:

 • Medicininių išlaidų draudimą iki 500 000 Eur kiekvienam apdraustajam.
 • Draudimą nuo daugelio išlaidų, susijusių su kelionės planų pasikeitimu (kelionės atšaukimu ar nutrūkimu, lėktuvo ar bagažo vėlavimu ir pan.).
 • Apsaugą nuo nuostolių, jei į kelionę pasiimti Jūsų asmeniniai daiktai būtų pavogti, prarasti ar sugadinti.
 • Draudimą nuo nuostolių, kurie kiltų dėl Jūsų veiksmų padarytos žalos tretiesiems asmenims ar jų turtui.
 • Užsienyje išsinuomoto automobilio draudimą žalai iki 40 000 Eur. Taikoma 250 Eur išskaita.

Plačiau apie kelionių draudimą.

Pirkinių draudimas
 • Kredito kortelės pirkinių draudimas galioja daugeliui Jūsų asmeniniam naudojimui, šeimos ar namų poreikiams perkamų daiktų, jei mokėdami už juos atsiskaitote kredito kortele ar pavedimu iš kredito kortelės sąskaitos.
 • Draudimas galioja 180 dienų nuo atsiskaitymo už pirkinį.

Plačiau apie pirkinių draudimą.

„Priority Pass“

Kiekvienam „Naujosios VISA Platinum“ kortelės turėtojui suteikiama asmeninė „Priority Pass“ kortelė. Tai raktas į VIP laukimo sales daugiau nei 950 oro uostų visame pasaulyje. Šiose laukimo salėse klientai gali naudotis įvairiais patogumais: kompiuteriu, internetu, net konferencijų salėmis, mėgautis užkandžiais, patogiomis poilsio vietomis, tarptautine spauda ir televizija, dušais ir kitais privalumais. Daugiau informacijos apie „Priority Pass“ tinklui priklausančius oro uostus ir juose teikiamus konkrečius privalumus sužinosite www.prioritypass.com.

Plačiau

Įprastai už kiekvieną savo ir kartu keliaujančio asmens arba asmenų apsilankymą VIP laukimo salėse su „Priority Pass“ kortele reikia mokėti 27 USD, kuris nurašomas nuo Jūsų kredito kortelės sąskaitos.

Papildomų paslaugų paketas

„Naujosios VISA Platinum“ kortelės turėtojai gali įsigyti papildomą „Priority Pass“ paslaugų paketą, kuris suteikia teisę visus metus į VIP laukimo sales patekti be įprasto mokesčio. Papildomą paslaugų paketą galite įsigyti savo nuožiūra (jis neprivalomas) už 180 Eur metinį mokestį. Svarbu tai, kad šis papildomas paslaugų paketas yra asmeninis ir jo privalumai galios tik jo turėtojui. Kartu keliaujantiems bendrakeleiviams galios standartinis 27 USD apsilankymo mokestis.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS" Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

!

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte „VISA Platinum“ kredito kortelę, kuriai suteiktas 2 500 Eur kredito limitas, kai kredito sutarties trukmė yra 42 mėn., kredito grąžinimo terminas 24 mėn., kurio metu mokama 625 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taikant fiksuotą 14 % metinę palūkanų normą, sumokant vienkartinį kortelės išdavimo mokestį 12 Eur, mokant 12 Eur mėnesinį kortelės administravimo mokestį, banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 21,9 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo sumokama suma būtų 4 167 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo sumokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjui išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki Kredito limito galiojimo termino pabaigos, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, kredito limito lėšos bus panaudotos už pirkinius atsiskaitant kredito kortele (dažniausiai pasitaikančiu kredito limito lėšų panaudojimo būdu), metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat, kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Sužinokite viską apie
pensijų reformą

Daugiau apie reformą rasite čia.
Jeigu turite klausimų, ateikite pasitarti Jums patogu laiku.