Prekybos finansavimas

Susipažinkite su „Swedbank“ dokumentinių atsiskaitymų priemonių spektru. Kartu atrasime priemones, padėsiančias Jums sutvarkyti sandorius greitai ir efektyviai.

Dokumentiniai akredityvai ir dokumentų inkaso – daugelio prekybos ir pramonės įmonių kasdien naudojami finansiniai įrankiai. Jie skirti sandorio rizikai sumažinti bei suteikia galimybę vienai ar abiem sandorio šalims gauti banko finansavimą.

Dokumentinis akredityvas
Atsiskaitymo būdas, kai pirkėjo prašymu bankas išleidžia dokumentą, kuriuo įsipareigoja pardavėjui (akredityvo gavėjui) sumokėti už išsiųstas prekes, atliktus darbus ar suteiktas paslaugas, kai pastarasis pateikia bankui akredityvo terminus ir sąlygas atitinkančius dokumentus.
Dokumentų inkaso
Atsiskaitymo būdas, kai bankas, veikdamas pagal eksportuotojo nurodymus, pateikia importuotojui su prekių išsiuntimu susijusius dokumentus mainais už apmokėjimą arba vekselio akceptą.
Eksporto akredityvų diskontavimas
Galimybe sumažinti verslo riziką ir gauti finansavimą naudojant atsiskaitymams eksporto dokumentinį akredityvą su atidėtu apmokėjimu.
Banko garantijos
Banko garantijos padės sumažinti sandorio riziką ir įgyti partnerių pasitikėjimą bei užtikrins sandorio prievolių įvykdymą.

Teiraukis dėl finansavimo

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.