Visas čia nurodytas sumas litais galite perskaičiuoti į eurus (ir sumas eurais – į litus) naudodamiesi šia skaičiuokle. Oficialus kursas 1 Eur = 3,45280 Lt yra taikomas nuo 2015 m. sausio 1 dienos.

Prekybos finansavimas

Dokumentiniai akredityvai ir dokumentų inkaso - daugelio prekybos ir pramonės įmonių kasdien naudojami finansiniai įrankiai. Jie skirti sandorio rizikai sumažinti bei suteikia galimybę vienai ar abiem sandorio šalims gauti banko finansavimą.

Susipažinkite su „Swedbank“ dokumentinių atsiskaitymų priemonių spektru. Kartu atrasime priemones, padėsiančias Jums sutvarkyti sandorius greitai ir efektyviai.

Dokumentinis akredityvas – atsiskaitymo būdas, kai pirkėjo prašymu bankas išleidžia dokumentą, kuriuo įsipareigoja pardavėjui (akredityvo gavėjui) sumokėti už išsiųstas prekes, atliktus darbus ar suteiktas paslaugas, kai pastarasis pateikia bankui akredityvo terminus ir sąlygas atitinkančius dokumentus.

Dokumentų inkaso – atsiskaitymo būdas, kai bankas, veikdamas pagal eksportuotojo nurodymus, pateikia importuotojui su prekių išsiuntimu susijusius dokumentus mainais už apmokėjimą arba vekselio akceptą.

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui