Visas čia nurodytas sumas litais galite perskaičiuoti į eurus (ir sumas eurais – į litus) naudodamiesi šia skaičiuokle. Oficialus kursas 1 Eur = 3,45280 Lt yra taikomas nuo 2015 m. sausio 1 dienos.

Elektroninės sąskaitos

Elektroninė sąskaita - tai naujas ir patogus būdas gauti nuolatines sąskaitas. Daugelis įmonių siunčia jums popierines sąskaitas paštu. Elektroninė sąskaita niekuo nesiskiria nuo jų, tik bus siunčiama tiesiai į jūsų turimą(-as)  elektroninės bankininkystės sistemą(-as).

Kodėl patogu gauti elektronines sąskaitas?

  • Paprasta užsisakyti - sutikimas e. sąskaitoms gauti gali būti pateikiamas „Swedbank" interneto banku verslui arba tiesiogiai sąskaitos siuntėjui.
  • Patikima - jūsų sąskaitos nenukeliaus kitu adresu ir nepasimes.
  • Konfidencialu - sąskaitų negali peržiūrėti tretieji asmenys.
  • Patogu gauti sąskaitas iš įvairių paslaugų teikėjų vienoje vietoje, jas bet kur ir bet kada (kur yra interneto ryšys) peržiūrėti ir apmokėti.
  • Paprasta naudotis tiek „Swedbank" interneto banko verslui ir kitais elektroninių kanalų sprendimais, tiek e. sąskaitų gavimo bei apmokėjimo interneto banku paslauga.
  • Paprasta valdyti e. sąskaitas pagal savo poreikius - peržiūrėti, atspausdinti, išsaugoti norimu formatu, apmokėti, ištrinti, suarchyvuoti. Bet kada galima peržiūrėti ir ankstesnes sąskaitas (sąskaitų istoriją, sąskaitų grupavimą pagal paslaugos tiekėją, apmokėjimą, peržiūrėjimą) - e. sąskaitos „Swedbank" interneto banke verslui saugomos 6 mėnesius.
  • Paprasta apmokėti - mokėjimo pavedimo duomenys užpildomi automatiškai pagal e. sąskaitoje pateiktą informaciją.
  • Galimybė pasirinkti banko sąskaitą iš kurios mokama.

Ko reikia, norint gauti elektronines sąskaitas?

Užsisakyti E. sąskaitų gavimo paslaugą - įmonių, kurių paslaugomis naudojatės ir kurių siunčiamas e. sąskaitas galite gauti, sąrašą galite rasti ir sutikimą pateikti „Swedbank" interneto banku verslui, skiltyje „Kasdienės paslaugos" > „E. sąskaitos" > „Užsakyti e. sąskaitą".

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui