Taupymo obligacijos

Taupymo obligacijos - tai skolos vertybiniai popieriai. Investuotojui įsigijus Taupymo obligacijų, Bankas tampa investuotojo skolininku ir prisiima įsipareigojimus, kad pagal iš anksto nustatytas sąlygas išpirks Taupymo obligacijas iš investuotojo bei sumokės investuotojui palūkanas.

Šiuo metu Taupymo obligacijos viešai nėra platinamos.

Taupymo obligacijų privalumai

  • Garantuota Taupymo obligacijų metinių palūkanų norma, jeigu Taupymo obligacijos išlaikomos iki nustatyto termino pabaigos.
  • Taupymo obligacijas galima bet kada parduoti, nebūtina laukti iki galutinio išpirkimo termino.
  • Iš karto žinote, kiek pajamų gausite pardavę Taupymo obligacijas, neišlaikę jų iki galutinio išpirkimo termino. Taupymo obligacijų pardavimo Bankui neišlaikius jų iki galutinės išpirkimo dienos kaina yra nustatyta iš anksto ir laikui bėgant didėja - kuo ilgiau Taupymo obligacijos išlaikomos, tuo didesnis ir pelnas.
  • Nereikia mokėti komisinių mokesčių už įsigyjamas taupymo obligacijas.
  • Mažesnė rizika negu investuojant į akcijas ar investicinius fondus.

Įsipareigojimai investuotojams yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas" LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis. Plačiau.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.