Dėmesys šeimos nariams

Dėmesys šeimos nariams

Šeima yra didžiulė vertybė, ji yra neatsiejama ir svarbi visų mūsų gyvenimo dalis.  Planuodami finansinius reikalus su savo artimaisiais taip pat tariamės, dalijamės patirtimi, o neretai ir atsakomybe kartu tvarkydami pinigus. Tai įvertindami mes pasirūpinome visa Jūsų šeima ir penkiems „Auksinės paslaugos" kliento šeimos nariams - sutuoktiniui (-ei) ar partneriui (-ei), taip pat vaikams ir tėvams - siūlome naudotis visais „Auksinės paslaugos" privalumais.

 • Ypatingi kasdienių banko paslaugų privalumai. Rekomenduojame kasdienius finansinius reikalus patogiai tvarkyti elektroniniais kanalais („Swedbank" interneto bankas ir „Bankas telefonu") ir pasinaudoti išskirtiniais įkainiais. Banko padaliniuose „Auksinės paslaugos" klientų šeimos nariai yra aptarnaujami pirmumo tvarka, tereikia perbraukti „Auksine" ar „Platinine" kredito kortele per eilių skirstytuvą. Plačiau

  Jei Jūsų šeimos nariai dar neturi kredito kortelės, sužinoti apie jos privalumus, paslaugos suteikimo sąlygas ir ją užsisakyti galite čia.
  Jei Jūs turite kredito kortelę, galite įsigyti papildomą kortelę. Tiek dėl pirmos, tiek dėl papildomos kredito kortelės užsakymo kreipkitės į savo asmeninį vadybininką.
 • Asmeninis vadybininkas aptarnauja ne tik „Auksinės paslaugos" klientą, bet ir jo šeimos narius. Jis visada profesionaliai pataria priimant svarbius finansinius sprendimus.
 • Specialūs įkainiai ir pasiūlymai. „Auksinės paslaugos" klientų šeimos nariams yra taikomi visi specialūs „Auksinės paslaugos" įkainiai. Plačiau
 • Įvairiapusiai sprendimai visai šeimai. Siūlydami finansinius sprendimus, atsižvelgiame į visas aplinkybes, susijusias su šeimos finansine padėtimi.
 • Dėmesys vaikams. „Auksinės paslaugos" klientų vaikai gali tapti „Auksinės paslaugos" dalyviais arba dalyvauti Jaunimo programoje. Ją gali rinktis vaikai nuo 7 iki 26 metų. Dalyvaudamas programoje vaikas išmoks atsakingai elgtis su pinigais ir bus skatinamas Jaunimo programos taškais, kuriuos galės iškeisti į vertingus prizus. Tai ne tik vaikų mokymas valdyti savo finansus, bet ir galimybė tapti vaiko rėmėju: kiekvienas mokėjimo kortele išleistas 0,29 Eur virsta Jaunimo programos taškais vaiko sąskaitoje. Plačiau
 • Bendruomeninės iniciatyvos. „Swedbank" noriai remia įvairius projektus. Palaikome „Auksinės paslaugos" klientų norą burtis į socialiai atsakingą bendruomenę, todėl kviesime Jus ir Jūsų šeimos narius dalyvauti kartu įgyvendinant svarbias ir prasmingas socialines iniciatyvas.

Jeigu Jūsų šeimos nariai nori dalyvauti programoje „Auksinė paslauga“, kreipkitės į savo asmeninį vadybininką.

Susisiekite su mumis

Kilus klausimams arba prireikus daugiau informacijos apie „Auksinę paslaugą“, prašome kreiptis:

 • Telefonu 1884
  (+370 5 268 4444 skambinant iš užsienio)
 • El. paštu info@swedbank.lt

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui