Darbo užmokestis

Gaukite darbo užmokestį į „Swedbank“ esančią sąskaitą ir naudokitės privalumais iš karto!

Kodėl verta gauti darbo užmokestį į „Swedbank“, AB?

Paprasta
 • Jus aptarnaus 70 klientų aptarnavimo padalinių visoje Lietuvoje.
 • Jūsų patogumui įrengėme 520 bankomatų. Pasitikrinti bankomatų sąrašą ir rasti Jums artimiausią galite čia.
 • Mes sudarėme tiesioginio debeto pateikimo sutarčių su dauguma tiekėjų – tai leis jums už visas reguliarias paslaugas sumokėti laiku, o savo brangų laiką, kurį gaištumėte mokėdami mokesčius patys, skirti sau.
 • Kad būtų paprasta ne tik tvarkyti, bet ir valdyti savo kasdienius finansus, sukūrėme interneto svetainę Mano finansai, kuri suteiks teorinių ir praktinių žinių apie asmeninių finansų valdymą.
Patogu
 • Savo finansinius reikalus sutvarkysite bet kur, kur tik esate – namie, darbe – visur, kur yra internetas, jei naudositės moderniu „Swedbank“ interneto banku.
 • Jei neturite interneto prieigos, specialiai jums įrengėme interneto banko terminalus visuose „Swedbank“ padaliniuose.
 • Naudotis mūsų interneto banku tikrai paprasta, bet jei jums kiltų klausimų, bet kuris banko darbuotojas mielai parodys jums, kaip naudotis, ir papasakos apie galimybes.
 • Savo finansus planuokite bei sekite interneto banke, naudodamiesi įrankiu „Mano biudžetas“.
 • Pasibaigus debeto kortelės galiojimo laikui, atnaujintą kortelę galėsite atsiimti ne tik padalinyje, bet ir gauti paštu.
 • Lietuvoje jau veikia 68 savitarnos erdvės, atviros jums  visą parą. Jose įrengti grynuosius pinigus išduodantys bei grynuosius pinigus priimantys bankomatai, taip pat „Swedbank“ interneto banko terminalai bei tiesioginis telefono ryšys su banko Konsultacijų centru.
 • Naudodamiesi „Swedbank“ kredito kortelėmis „MasterCard“ ar „Visa“, debeto kortelėmis „Debit MasterCard“, „Maestro“ ir Jaunimo programos kortelėmis  „MasterCard WEB‘ ar „Visa WEB“, galėsite prisijungti prie pasaulinių „MC SecureCode“ ir „Verified by Visa“ saugumo programų ir taip atsiskaitinėti internetu dar saugiau.
Saugu
 • Didesniam saugumui užtikrinti pasirūpinome, kad kiekvienas interneto banko naudotojas, prisijungęs prie „Swedbank" interneto banko, galėtų išsirinkti asmeninį paveikslėlį, kurį matys kaskart, prisijungęs prie interneto banko.
 • Pirkdami internetu galėsite atsiskaityti tik mokėjimo kortelėmis, registruotomis „Swedbank“ programoje „Saugus atsiskaitymas internetu“. Šioje programoje rekomenduojame užregistruoti visas jūsų turimas korteles, kuriomis atsiskaitote ar ketinate atsiskaityti pirkdami internetu: kredito korteles „MasterCard“ ar „Visa“, debeto korteles „Debit MasterCard“, „Maestro“ ir Jaunimo programos korteles „MasterCard WEB‘ ar „Visa WEB“.
 • Jei gryninsitės pinigus mūsų bankomatuose, pastebėsite, kad pirma jums bus grąžinama mokėjimo kortelė, o tik po to išduoti grynieji pinigai. Tokiu būdu sumažinome tikimybę, kad paliksite savo mokėjimo kortelę bankomate.
 • Jei turite debetinę kortelę, galėsite patys pakeisti jos PIN kodą bet kuriame „Swedbank“ bankomate Lietuvoje.
Geriausi pasiūlymai

Naudokitės geriausiais banko pasiūlymais

Mokėjimo kortelė, tinkanti ir įprastose parduotuvėse, ir pirkti internetu:

Naujos kartos debeto kortelė „MasterCard“

Kortelės aptarnavimo mokestis – 0,58 Eur
Iki 580 Eur (per mėnesį) „Swedbank“, AB, bankomatuose1 galėsite išsigryninti nemokamai2

Debeto kortelės „MasterCard“ siuntimas paštu Lietuvoje – nemokamas. Atsiimant debeto kortelę „Swedbank“ padalinyje taikomas 1,45 Eur įkainis.

1 Paslauga galėsite pasinaudoti Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje.
2 Išgryninus daugiau nei 580 Eur per mėnesį, taikomas 0,4 % mokestis nuo didesnės nei 580 Eur sumos. Mokestis nurašomas kito mėnesio 15 d.

Mokėjimo kortelės su dar daugiau privalumų:

Klasikinė kredito kortelė „MasterCard“

Siuntimo paštu / išdavimo mokestis – 0 Eur
Kortelės aptarnavimo mokestis 3 mėn. – 0 Eur
Papildomos kortelės siuntimo paštu / išdavimo bei aptarnavimo mokestis visą kortelės galiojimo laikotarpį – 0 Eur

Papildomai kortelei netaikomas kortelės aptarnavimo mokestis iki kortelės galiojimo pabaigos (iki kortelės atnaujinimo).

Auksinė arba Platininė papildoma kredito kortelė „MasterCard“

Kortelės aptarnavimo mokestis visą kortelės galiojimo laikotarpį – 0 Eur

Papildomai kortelei netaikomas kortelės aptarnavimo mokestis iki kortelės galiojimo pabaigos (iki kortelės atnaujinimo).
Papildomos kortelės siutimo paštu / išdavimo mokestis standartinis. Pagrindinės kortelės siuntimo paštu / išdavimo bei aptarnavimo mokesčiai standartiniai.

Dėl savo turto jauskitės ramiai:

Gyventojų turto draudimas

10 % nuolaida paslaugos įmokoms pirmam draudimo liudijimui

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“, Lietuvos filialas, per atstovą „Swedbank“, AB.
Su draudimo taisyklėmis prašome susipažinti čia

Kasko draudimas

10 % nuolaida paslaugos įmokoms pirmam draudimo liudijimui

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“, Lietuvos filialas, per atstovą „Swedbank“, AB.
Su draudimo taisyklėmis prašome susipažinti čia

Ypatingos paskolų sąlygos specialiai jums:

Vartojamoji paskola / asmeninė kredito linija

1 procentiniu punktu mažesnės palūkanos

Palūkanos yra nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos dydžio, kliento kredito istorijos, lojalumo bankui, todėl jūsų pageidaujamam vartojimo kreditui taikomos palūkanos gali skirtis nuo šiame pasiūlyme pateiktų dydžių.

Būsto paskola

50 % nuolaida paskolos aptarnavimo mokesčiui, jeigu turtas perkamas iš banko nekilnojamojo turto partnerių.

Standartinis „Swedbank“ taikomas mokestis yra 0,3 proc. nuo paskolos sumos (min. 130,33 Eur).

Specialaus pasiūlymo taikymo kredito kortelėms sąlygos:

 • Pasiūlymas galioja tik naujai užsakomoms kortelėms, kurioms netaikomi kiti specialūs pasiūlymai, nuolaidos ar akcijos.
 • Pasiūlymas negalios užsisakant pagrindinę kortelę, jei ją užsakantis asmuo turi ar per 6 mėn. iki užsakymo dienos turėjo:
  • užsakant Klasikinę kortelę – bet kokią kitą galiojančią pagrindinę kortelę, išskyrus Fiksuotų įmokų kortelę;
  • užsakant Auksinę kortelę – galiojančią pagrindinę Auksinę, Platininę, „Visa Private Banking” („VIP Platinum“) kortelę.
 • Klientas gali užsisakyti iki trijų kortelių:
  • vieną jo vardu išduotą pagrindinę kortelę;
  • vieną kitam asmeniui išduodamą papildomą kortelę;
  • vieną jo vardu išduotą papildomą kortelę, susietą su kitam asmeniui atidaryta kredito limito sąskaita.
 • Pasiūlymai netaikomi keičiamoms kortelėms, jei keičiama dėl pametimo, pamiršto PIN kodo, keičiamas pavadinimas „Visa” į „MasterCard” ir pan.

Įspėjame, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Standartiniai bendros kredito kainos metinės palūkanų normos apskaičiavimo pavyzdžiai:
Imant 1 500 Eur kreditą kredito kainos metinė norma bei bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma Klasikinės kredito kortelės turėtojui būtų 22,7 % ir 2 518 Eur, Auksinės kredito kortelės turėtojui – 24,6 % ir 2 592 Eur, o vartojimo paskolos gavėjui – 20,8 % ir 2 298 Eur. Kredito kortelėms šie dydžiai apskaičiuoti remiantis šiomis kredito sąlygomis: kredito sutarties trukmė yra 42 mėn., mokama 375 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taip pat taikoma 19 % metinė fiksuotų palūkanų norma, mokamas ketvirtinis fizinių asmenų banko sąskaitos tvarkymo mokestis (0,87 Eur per ketvirtį), mėnesinis kortelės aptarnavimo mokestis, vienkartinis kortelės išdavimo mokestis ir 0,56 Eur saugumo programos mokestis. Vartojimo kreditui šie dydžiai apskaičiuoti remiantis šiomis kredito sąlygomis: kredito grąžinimo terminas – 5 metai, 18 % metinė fiksuotų palūkanų norma, mokamas ketvirtinis fizinių asmenų banko sąskaitos tvarkymo mokestis (0,87 Eur per ketvirtį), 14,48 Eur vienkartinis sutarties aptarnavimo mokestis (imant vartojimo paskolą „Swedbank“ interneto banke), mėnesio įmoka 38 Eur (anuiteto metodas). Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos darant prielaidas, kad bankas visą kredito sumą kredito gavėjui išmoka kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito limito galiojimo termino pabaigos, iš kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus kredito sutarties šalys vykdo pagal kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos.

Būsto paskola turi buti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu.
Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Išskirtinės paslaugų sąlygos ir įkainiai taikomi pasiūlymo galiojimo laikotarpiu ir tik gaunantiems darbo užmokestį į sąskaitą „Swedbank“, AB. Nebegaunant darbo užmokesčio į sąskaitą „Swedbank“, AB, bus taikomi „Swedbank“, AB, paslaugų ir operacijų įkainiuose numatyto dydžio mokesčiai ir kitos standartinės sąlygos.

Su „Swedbank“ paslaugų įkainiais galite susipažinti čia.

Pasiūlymas galioja iki 2016 vasario 29 d.

Norėdami pasinaudoti šiais specialiais įkainiais ir pasiūlymais atvykite į jums patogų „Swedbank“ klientų aptarnavimo padalinį arba skambinkite tel. 1884

 

Nuo ko pradėti?

Nuo ko pradėti.jpg
1. Užpildykite darbo užmokesčio
pervedimo  į „Swedbank“ prašymą.


2. Įteikite prašymą darbovietėje.


3. Susitvarkykite savo kasdieninius finansus taip, kad jums būtų paprasta, patogu ir saugu naudotis.

Kokiais kanalais valdyti?

 
Interneto banke
Interneto banko kanalas.jpg
Plačiau
Bankomate
Bankomatų kanalas.jpg
Plačiau
Telefonu
telefonų kanalas.jpg
Plačiau
mano biudžetas

Interneto bankas privatiems

Naudinga žinoti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui