„Auksinė paslauga“

Kasdien aktyviai naudojantis banko paslaugomis, svarbių mūsų klientų poreikiai didėja. Finansinius reikalus jie nori tvarkyti greičiau ir patogiau, o priimdami atsakingus sprendimus pageidauja profesionalių banko specialistų konsultacijų ir individualaus požiūrio.

Jūsų finansų valdymą palengvins programa „Auksinė paslauga“. Tokiais privalumais kaip individualios asmeninio vadybininko konsultacijos, specialūs įkainiai ir pirmumo tvarka aptarnaujant banko padaliniuose (perbraukus su „Auksine“ ir „Platinine“ kredito kortele per eilių skirstytuvą, Jus pirmumo tvarka priims klientų aptarnavimo specialistas ) galės naudotis ne tik Jūs, „Auksinės paslaugos“ klientas, bet ir Jūsų šeimos nariai (tėvai, vaikai ir sutuoktinis ar partneris).

Kasdieniai finansiniai reikalai – be rūpesčių
Kasdieniai finansai – be rūpesčių
„Auksinės paslaugos“ klientai savo kasdienius finansinius reikalus gali tvarkyti kur kas patogiau – jiems suteikiamos išskirtinės sąlygos naudojantis elektroniniais kanalais, banko padaliniuose jie aptarnaujami pirmumo tvarka (su „Auksine“ ar „Platinine“ kredito kortele).
Daugiau informacijos
Profesionalų konsultacijos prieš svarbius sprendimus
Svarbiems sprendimams – profesionalios konsultacijos
Svarbiais finansiniais klausimais
„Auksinės paslaugos“ klientus
konsultuoja asmeninis vadybininkas. Jis padės įvertinti galimybes, pasirinkti tinkamiausią sprendimą ar išspręsti problemą, o esant poreikiui surengs susitikimą su būsto paskolų ar investavimo ekspertais.
Daugiau informacijos
Specialūs įkainiai ir pasiūlymai
Specialūs įkainiai ir pasiūlymai
Programos „Auksinė paslauga“ klientams taikomos išskirtinės banko paslaugų sąlygos ir teikiami patrauklūs specialūs pasiūlymai.
Daugiau informacijos
Dėmesys šeimos nariams
Dėmesys šeimos nariams
„Auksinės paslaugos“ klientų šeimos nariai taip pat gali naudotis programos privalumais, efektyviau ir lengviau tvarkyti savo finansinius reikalus.
Daugiau informacijos

Susisiekite su mumis

Kilus klausimams arba prireikus daugiau informacijos apie „Auksinę paslaugą“, prašome kreiptis:

  • Telefonu 1884
    (+370 5 268 4444 skambinant iš užsienio)
  • El. paštu info@swedbank.lt

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui