Lizingas

Galioja nuo 2017-01-01

Galutinį mokesčių dydį konkrečiu atveju nustato kompetentingas Paskolų komitetas arba asmenys, turintys atitinkamą individualią kompetenciją.

Paslaugos ar operacijos pavadinimas Įkainis
Sutarties sudarymo mokestis
Lizingo/veiklos nuomos sutarties sudarymo mokestis Nuo 1 proc. nuo turto vertės, min. 150 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM)

Papildomas lizingo/veiklos nuomos sutarties sudarymo mokestis, kai nepateikiama lengvojo automobilio vertinimo ataskaita1 (šiuo atveju Bendrovė pati nustato turto vertę; tokia galimybė suteikiama tik Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose, kai automobilis pateikiamas apžiūrai į Bendrovės nurodytą vietą jos nustatytu laiku)

60 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM)
Mokestis už sutarties pakeitimą
Mokestis už sutarties pakeitimą 90 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM)
Mokestis tik už veiklos nuomos sutarties pratęsimą iki 2 mėn. 45 Eur plius PVM

Jei sutartyje nenumatyta kitaip, mokestis už sutarties pakeitimą netaikomas, jei atliekami tik tokie pakeitimai:

- turto vertės patikslinimas atlikus importą;
- periodinių įmokų mokėjimo atidėjimas/paankstinimas pardavėjui vėluojant pristatyti turtą/pristačius turtą anksčiau;
- turto draudimo organizavimo paslaugos įtraukimas, pakeitimas ir atsisakymas;
- paslaugų įtraukimas į nuomos su paslaugomis sutartis;
- turto valdytojo civilinės atsakomybės privalomojo draudimo organizavimo paslaugos atsisakymas;
- turto draudimo organizavimo paslaugos pakeitimas į turto draudimo Swedbank P&C Insurance AS Lietuvos filiale organizavimo paslaugą;
- turto specifikacijos tikslinimas.
Mokestis už leidimą turto subnuomai, sublizingui, panaudai (mokestis taikomas kiekvienai sutarčiai atskirai) 30 Eur plius PVM
Mokestis už dokumentų pakeitimą: kuro kortelės keitimas nauja, civilinės atsakomybės poliso dublikato išdavimas 10 Eur plius PVM
Mokestis už susitarimą dėl turto sąlyginio įkeitimo ar trišalį susitarimą dėl turto išpirkimo 90 Eur plius PVM
Mokestis už pažymos išdavimą: pažyma auditui bei įvairios kitos pažymos 25 Eur plius PVM
Mokestis už pažymėjimo, suteikiančio teisę išvykti į užsienį, išdavimą (mokestis netaikomas išduodant pažymėjimą klientui (kliento įmonės vadovui)) 10 Eur plius PVM
Mokestis už dokumentų kopijų išdavimą
Sutarties kopija su priedais 10 Eur plius PVM
Kitų dokumentų kopijos (PVM sąskaitų faktūrų kopijos apmokestinamos, tik jei sąskaitos išrašytos anksčiau nei prieš 2 mėn.) 2 Eur plius PVM už puslapį
Pabaigos aktų dublikatai išduodami nemokamai
Privatūs klientai, pateikę raštišką prašymą, Bendrovės buveinėje ar kitoje paslaugų teikimo vietoje turi teisę nemokamai gauti aktualų įmokų grafiką. Įmokų grafikas taip pat pateikiamas Swedbank interneto banke.
Mokestis už sutarčių galiojimo atstatymą anuliavus sutarčių nutraukimą
Jei sutartys atstatomos tą patį mėnesį, kurį jos buvo nutrauktos Už vieną sutartį - nuo 90 Eur, už kiekvieną papildomą sutartį - nuo 30 Eur (pridedamas PVM veiklos nuomos atveju, taip pat ir lizingo atveju, jei nedaromi pakeitimai grafike)
Jei atstatomos sutartys, kurios buvo nutrauktos prieš tai ėjusį ar ankstesnį mėnesį Už vieną sutartį - nuo 90 Eur, už kiekvieną papildomą sutartį - nuo 30 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM), taip pat sumokama per nutraukimo laikotarpį negautų palūkanų suma pagal visas atstatomas sutartis (išrašoma viena bendra sąskaita) 2
Veiklos nuomos sutarties nutraukimo mokestis (taikomas sutartį nutraukiant kliento iniciatyva ir Bendrovės sutikimu)3
Jeigu tuo pačiu metu su Bendrove sudaroma nauja lizingo ar veiklos nuomos sutartis 75 Eur plius PVM
Visais kitais atvejais 150 Eur plius PVM
Turto pardavimo administravimo mokestis pasibaigus ar nutraukus anksčiau laiko veiklos nuomos sutartį (Bendrovei sutinkant turtą parduoti)3:
Turto pardavimas jį besinuomojusiam klientui Nuo 300 Eur plius PVM
Turto pardavimas trečiajam asmeniui Nuo 400 Eur plius PVM
Papildomos vienkartinės paslaugos (kai jos nėra įtrauktos į sutartį): draudžiamojo įvykio sutvarkymas, techninės priežiūros ar techninės apžiūros atlikimas, pagalba kelyje visą parą, automobilio pakeitimui pristatymas į kitą miestą, automobilio plovimas ir kt. 35 Eur/h plius PVM  
Automobilis pakeitimui (kai šį paslauga neįtraukta į sutartį)
Automobilio pakeitimui paslauga apima ir trumpalaikės automobilio nuomos paslaugą, jei nors viena su klientu pasirašyta veiklos nuomos ar parko priežiūros sutartis yra galiojanti.

Dienos kaina, Eur plius PVM
Dienų sk. Automobilio klasė
Ekonominė Kompaktinė Vidutinė Didelė
1-7 dienos 29
35
41
53
8-14 dienų 24
29
35
47
15-21 diena 21
24
29
41
22-29 dienos 18
21
27
35

Mėnesio kaina, Eur plius PVM
1–11 mėnesių 377
435
522
638

Mėnesio kaina, Eur plius PVM, kai automobilis pakeitimui nuomojamas iki Kliento užsakyto turto pristatymo
1–11 mėnesių 290
348 435
551

Taikant mėnesio įkainius, rida ribojama iki 3000km/mėn.

Papildomi mokesčiai
Kuro papildymo mokestis Pagal faktines išlaidas
Kuro papildymo administravimo mokestis 15 Eur plius PVM
Automobilio pristatymo mokestis:  
Vilnius – Kaunas 50 Eur plius PVM
Tarp kitų miestų 0,60 Eur/km plius PVM

1 Automobilio vertinimo ataskaita iš Bendrovei priimtino vertintojo reikalaujama, kai automobilis perkamas iš pardavėjo, neįtraukto į Bendrovei priimtinų pardavėjų sąrašą.

2 Negautos palūkanos apskaičiuojamos pirmos pagal grafiką neišrašytos sąskaitos palūkanų sumą padauginus iš neišrašytų sąskaitų skaičiaus/periodų (iki sutarties atstatymo).

3 Šis mokestis gali būti įskaičiuotas į nuomoto turto pardavimo kainą arba sumokamas atskirai.

 

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams - fiziniams asmenims, įsigyjantiems turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms):

Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina - 15 000 Eur, sutarties terminas - 60 mėn., Kliento mokamas avansas - 20 proc., finansuojama suma - 12 000 Eur, palūkanų norma - 3 proc., sutarties mokestis - 150 Eur, (mėnesio įmokos dydis - 215,62 Eur).

Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 3,7 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 13 098,49 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sužinokite, kuo pensijų reforma nuo 2019 m. bus naudinga Jums.

Sužinokite, kuo pensijų reforma nuo 2019 m. bus naudinga Jums.

Registruokitės konsultacijai arba skambinkite 1884.