Naujų ir naudotų automobilių akcija „50/50“

Atgal į sąrašą

„Swedbank lizingas", UAB, siūlo išskirtinę galimybę - sumokėti tik 50 proc. automobilio kainos ir dvejus metus vairuoti automobilį nemokant jokių įmokų!

Akcijos sąlygos:

  • įsigyjant automobilius akcijos metu yra pasirašoma lizingo sutartis su „Swedbank lizingas", UAB.
  • 50 proc. kainos pirkėjas sumoka iškart, kitą pusę - po 2 metų.
  • Dvejus metus pirkėjas už automobilį nemokės jokių papildomų įmokų (nei palūkanų, nei vertės dengimo).
  • Po 2 metų pirkėjas turi sumokėti likusią pusę kainos. Jis taip pat gali parašyti prašymą dėl lizingo sutarties pratęsimo arba kreiptis į „Swedbank lizingas", UAB, partnerį ir pasiūlyti jam įsigyti automobilį.
  • Akcija galioja tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.
  • Akcijos trukmė - iki 2014 m. spalio 30 d.

Standartinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:
Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 50.000 Lt / 14.481 Eur, sutarties terminas – 24 mėn., Kliento mokamas avansas – 50 proc., finansuojama suma – 25.000 Lt / 7.240,50 Eur, palūkanų norma – 0 proc., sutarties mokestis – 450 Lt / 130,33 Eur, likutinė vertė – 50 proc. (mėnesio įmokos dydis – 0 Lt).
Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, kurios administravimo mokestis yra 1 Lt / 0,29 Eur per mėnesį. Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą).
Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 0.93 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 25.474 Lt / 7.377,78 Eur.
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Informacija apie potencialią riziką
Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

brc Naudoti automobiliai, parduodami akcijos būdu automobilių centre „Baltijos realizacijos centras".
brc Naudoti automobiliai, parduodami akcijos būdu, automobilių centre „Aeropolis".
brc Naudoti automobiliai, parduodami akcijos būdu, automobilių centre AG Motors.
autopark logo Naudoti automobiliai, parduodami akcijos būdu, Autopark automobilių centre.

Daugiau apie akciją galite sužinoti iš automobilius parduodančių partnerių arba „Swedbank" vadybininkų. Registruokitės į konsultaciją banke telefonu 1884.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui