Jūsų naršyklė nebepalaikoma

Kad veiktų visos svetainės funkcijos atsinaujinkite savo naršyklę.

Noriu naršyti svetainėje, nepaisant įspėjimo

Šrifto dydis:
Mažas Vidutinis Didelis
Spalvos:
Juodas šriftas, baltas fonas Baltas šriftas, juodas fonas
Nuotraukos:
Rodyti Nerodyti
Specialieji klavišai
Alt + t Titulinis puslapis
Alt + s Paieška
Alt + e Prisijungimas prie E-banko
Alt + u Į viršų
Alt + d Į apačią

Pateiktos kombinacijos skirtos Internet Explorer ir Safari naršyklėms. Firefox naršyklei naudoti kombinaciją Alt + Shift + atitinkama raidė. Opera naršyklei naudoti kombinaciją Shift + Esc + atitinkama raidė.

Prisijungti
2011-11-17 Atgal į sąrašą

Dėl mokėjimų pavedimų į sąskaitas banke „Snoras“

Lietuvos banko valdyba vakar, lapkričio 16 dieną, priėmė nutarimą dėl laikinųjų banko turto apsaugos priemonių bankui „Snoras“ taikymo, laikinai sustabdyta šio banko veikla.

Atkreipiame „Swedbank“ klientų dėmesį, kad mūsų banke suformuoti pavedimai litais ir užsienio valiuta į sąskaitas banke „Snoras“ yra vykdomi. Taip pat informuojame, kad klientai, kurie banke „Swedbank“ jau yra atlikę mokėjimo pavedimus į banko „Snoras“ sąskaitas, tačiau norėtų juos atšaukti, gali pasinaudoti pavedimo atšaukimo paslauga, jeigu pavedimas nėra perduotas į Lietuvos banko kliringo sistemą. Šiai paslaugai taikomi standartiniai „Swedbank“ įkainiai, su kuriais galite susipažinti čia.

Taip pat primename klientams, kad banko „Snoras“ išduotos mokėjimo kortelės laikinai nėra aptarnaujamos elektroniniais kortelių skaitytuvais ar „Swedbank“ bankomatuose.