Jūsų naršyklė nebepalaikoma

Kad veiktų visos svetainės funkcijos atsinaujinkite savo naršyklę.

Noriu naršyti svetainėje, nepaisant įspėjimo

Šrifto dydis:
Mažas Vidutinis Didelis
Spalvos:
Juodas šriftas, baltas fonas Baltas šriftas, juodas fonas
Nuotraukos:
Rodyti Nerodyti
Specialieji klavišai
Alt + t Titulinis puslapis
Alt + s Paieška
Alt + e Prisijungimas prie E-banko
Alt + u Į viršų
Alt + d Į apačią

Pateiktos kombinacijos skirtos Internet Explorer ir Safari naršyklėms. Firefox naršyklei naudoti kombinaciją Alt + Shift + atitinkama raidė. Opera naršyklei naudoti kombinaciją Shift + Esc + atitinkama raidė.

Prisijungti

Indėliai

Indėliai - lankstus taupymo ir saugus pinigų laikymo būdas. Sudarant indėlius taip pat galima  diversifikuoti turimus investicinius portfelius. Pagal Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymą visi banke laikomi indėliai yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas".

Priklausomai nuo savo poreikių ir lūkesčių, galite pasirinkite jums tinkamiausią indėlio tipą:

Taupomasis indėlis - paprastas ir patogus būdas taupyti didesniam pirkiniui ar kaupti atsargą netikėtoms išlaidoms. Kai turėsite laisvų lėšų, jį galėsite papildyti, ir palūkanos bus skaičiuojamos jau nuo didesnės sumos. Jei prireiks pinigų nesibaigus sutarties terminui, galėsite dalį santaupų paimti ir neprarasite sukauptų palūkanų.

Terminuotasis indėlis - saugi priemonė laisvoms lėšoms įdarbinti. Jei esate tikri, kad santaupų neprireiks bent jau 6 mėnesius, pasinaudokite šia paslauga, nes jo palūkanos didesnės negu taupomojo indėlio. Sudarykite Terminuotąjį e. indėlį interneto banke ir gausite 0,10 proc. daugiau metinių palūkanų.

Terminuotasis periodinis indėlis skirtas norintiems gauti nuolatinių pajamų iš savo laisvų lėšų. Palūkanos už indėlį mokamos kas mėnesį į jūsų pasirinktą banko sąskaitą. Šis indėlis rekomenduojamas turintiems didesnes lėšas ir planuojantiems gyventi iš palūkanų.

Kaip sudaryti indėlio sutartį?

Visi indėliai iki 100 000 eurų ir ekvivalentu užsienio valiuta - Jungtinių Amerikos Valstijų doleriais, Europos Sąjungos valstybių narių ir Europos ekonominės erdvės valstybių nacionalinėmis valiutomis yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas" LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis. Plačiau.

Kviečiame pasikonsultuoti

Jei norite pasikonsultuoti banko padalinyje užsiregistruokite:

telefonas telefonu 1884 arba
monitorius internetu, spustelėję čia.

Jei neturite laiko užsukti į banko padalinį, suteiksime jums pirminę konsultaciją tel. 1884.