Šiauliuose atidarytas „Swedbank“ padalinys

2009-03-06 Atgal į sąrašą

„Swedbank" bankas Lietuvoje, tobulindamas klientų aptarnavimą ir siekdamas būti lengvai prieinamas visiems klientams, pertvarko padalinių tinklą.

Į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis" Šiauliuose adresu Aido g. 8 perkeltas padalinys iš Tilžės g. 9c. Padalinyje klientai galės atlikti kasdienines operacijas bei gauti konsultacijas visais finansiniais klausimais. Kaip įprasta, klientai čia bus aptarnaujami ilgiau, tai yra, iki 21 val.

„Banko tikslas - kad klientams su mumis būtų lengva tvarkyti savo finansinius reikalus, o klientų aptarnavimo centrai būtų parankiai išdėstyti ir patogiai pasiekiami. Būtent tuo vadovaudamiesi nutarėme perkelti vieną iš padalinių Šiauliuose į „Akropolį". Čia banko paslaugomis klientai galės pasinaudoti taupydami savo laiką ir derindami apsilankymą padalinyje su kitais poreikiais, be to, klientų patogumui šio padalinio darbo laikas bus ilgesnis", - sakė „Swedbank" banko Lietuvoje Aptarnavimo tinklo departamento direktorė Rasa Balevičienė.

Padalinyje įrengtas „Swedbank" interneto banko terminalas bei klientų eilės reguliavimo sistema. Grynuosius pinigus priimančiu įrenginiu ir bankomatu, išduodančiu grynuosius pinigus, klientai galės naudotis prekybos ir pramogų centro darbo laiku.

Naujajame padalinyje įrengtas interneto banko terminalas, grynuosius pinigus priimantis ir išduodantis bankomatai.

Be plataus 120 padalinių tinklo visoje Lietuvoje, „Swedbank" klientai gali naudotis ir plačiai paplitusiais savitarnos įrenginiais - šiuo metu visoje Lietuvoje yra 381 „Swedbank" bankomatas ir 40 grynuosius pinigus priimančių įrenginių. Kiekviename banko padalinyje yra ir internetinio banko terminalai, kuriais klientai kviečiami naudotis nemokamai.

Visą informaciją apie „Swedbank" padalinius ir savitarnos paslaugas galima rasti http://www.swedbank.lt/ bei telefonu 1884.

„Swedbank" - naujas „Hansabanko" vardas. „Swedbank" grupė veikia 14-oje pasaulio šalių. Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje „Swedbank" turi daugiau negu 9,2 mln. privačių ir apie 530 tūkst. verslo klientų, 459 padalinius Švedijoje ir 299 - Baltijos šalyse. „Swedbank" dirba virš 22 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje - daugiau negu 3 tūkstančiai. Su „Swedbank" prekės ženklu Lietuvoje veikia AB bankas „Hansabankas", UAB „Hansa lizingas", UAB „Baltijos autolizingas", UADBB „Hansa draudimo brokeris", UAB „Hansa investicijų valdymas", UAB „Hansa gyvybės draudimas", UAB „Hansa valda".  Bendrovių juridiniai pavadinimai bus pakeisti 2009-ųjų pavasarį.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.