"Hansabankas" išdavė milijoninę "Visa" kortelę

2008-01-30 Atgal į sąrašą

Pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione "Swedbank" priklausantis "Hansabankas" yra išdavęs jau milijoną "Visa" sistemos kortelių. Debetinę kortelę "Visa Electron" Vilniaus rajono Baltosios Vokės gyventoja Jovita Korgunienė išsiėmė praėjusią savaitę – ji ir buvo milijoninė.

"Hansabankas" iš viso yra išdavęs per 1,3 mln. mokėjimo kortelių, banko klientai dažniausiai renkasi korteles būtent su "Visa" ženklu.

"Hansabanko" Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas Antanas Danys sako, kad šis įvykis pažymi svarbų sėkmingo bendradarbiavimo su "Visa Europe" etapą. "Prieš beveik dešimt metų pradėta partnerystė su "Visa" atnešė puikų rezultatą – šiuo metu Lietuvoje mokėjimo kortelė yra vienas pagrindinių klientų kasdieninių finansų tvarkymo įrankių. Maža to, mokėjimo korteles įsigyja vis daugiau žmonių, mokėjimo kortelės tampa daugiau nei patogia atsiskaitymo priemone – jos vertinamos ir dėl galimybės pasiskolinti, dėl patogaus naudojimosi užsienyje ir kt. Džiaugiamės, galėdami drauge su partneriais "Visa Europe" plėsti kokybiškų paslaugų apimtis augančiai rinkai", – sakė A. Danys.

"Visa Europe" vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius Šiaurės Europos regionui Svenas Estwallas pabrėžia, kad milijoninė "Hansabanko" "Visa" kortelė patvirtina sparčią Lietuvos mokėjimų rinkos plėtrą. Pirmąjį milijoną "Visa" kortelių "Hansabank" grupės bankai trijose Baltijos šalyse išdavė prieš nepilnus penkerius metus, beveik pusė jų – Lietuvoje.

"Hansabankas" 2002 metais kartu su "Visa Europe" pirmasis Lietuvoje pradėjo diegti lustinius kortelių terminalus prekybos vietose, o 2003 metais išdavė pirmąją šalyje didesnį saugumą ir patogumą garantuojančią "Visa" lustinę kortelę. Tokia yra ir milijoninė "Hansabanko" kortelė", - sakė S. Estwallas.

"Hansabankas" ir "Visa Europe" bendradarbiauja nuo 1998 metų (bendradarbiavimą pradėjo "Lietuvos taupomasis bankas"). Pirmosios lustinės banko išleistos kortelės buvo su "Visa" ženklu, bankas aktyviai dalyvavo "Visa Europe" remiamose olimpinėse kampanijose – išleido specialaus dizaino "Visa Electron" mokėjimo korteles Atėnų ir Turino olimpinių žaidynių proga. "Hansabankas" taip pat dalyvavo bendrose atsiskaitymų skatinimo kampanijose.

Šiuo metu privatūs ir verslo klientai turi galimybę užsisakyti individualaus dizaino "Visa" ir kitas mokėjimo korteles.

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau negu 9,1 mln. privačių ir beveik 483 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Ji turi 465 padalinius Švedijoje ir 300 – Baltijos šalyse. "Swedbank" dirba virš 21 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – daugiau negu 3 tūkst. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas","Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.