"Hansabankas" jau teikia pažymas pajamų mokesčio ir turto deklaravimui

2008-02-12 Atgal į sąrašą

Šią savaitę "Hansabankas" pradėjo teikti klientams pažymas, reikalingas pajamų mokesčio ir turto deklaracijoms užpildyti. Pažymos išduodamos nemokamai - tereikia prisijungti prie internetinio banko "hanza.net" arba kreiptis į artimiausią "Hansabanko" padalinį. Atėjus į padalinį klientams reikia turėti su savimi pasą arba asmens tapatybės kortelę.

"Patogiausias būdas išsiimti pažymą deklaravimui – internetinis bankas "hanza.net". Čia vienoje vietoje jau galima rasti ne tik banko pažymą apie sumokėtas įmokas už turimą būsto paskolą, laikytus indėlius banke ir t.t., bet ir "Hansa gyvybės draudimo" pažymą su visa informacija apie gyvybės draudimą. Taigi, viską lengvai galima rasti vienu prisijungimu", - teigė "Hansabanko" elektroninės bankininkystės departamento direktorius Ramūnas Strauka.

Pažymose pateikiama informacija apie 2007 metais bankui sumokėtas palūkanas už būsto ar studijų paskolą, gautas kliento pajamas iš banko (palūkanas už indėlių ar sąskaitų likučius, operacijas vertybiniais popieriais ir pan.), banko sąskaitoje esantį turtą (indėlius, einamųjų sąskaitų likučius ir pan.), kita deklaracijoms reikiama informacija. Gyvybės draudimo pažymoje pateikiama informacija apie sumokėtas gyvybės draudimo įmokas, artimiausiu metu pateiksime pažymas ir apie išmokėtas sumas.

Klientai, norintys pasitikslinti ankstesnių metų duomenis, internetiniame banke "hanza.net" taip pat ras duomenis už pastaruosius penkerius metus, t.y. nuo 2003 metų iki 2007 metų.

Internetiniame banke "hanza.net" galima ne tik gauti pažymą, bet ir pateikti turto ir pajamų mokesčio deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai. Metines pajamų ir turto deklaracijas šiais metais bus galima užpildyti iki gegužės 6 d.

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau negu 9,1 mln. privačių ir beveik 483 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Ji turi 465 padalinius Švedijoje ir 300 – Baltijos šalyse. "Swedbank" dirba virš 21 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – daugiau negu 3 tūkst. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.