Kaune rengiama "Hansabanko" "Investavimo diena"

2008-03-26 Atgal į sąrašą

Penktadienį, kovo 28 d., Kaune įvyks viešas nemokamas renginys investavimo tema – "Hansabanko" rengiama "Investavimo diena". 8 stenduose "Investavimo dienos" lankytojai galės susipažinti su įvairiais investavimo sprendimais, atskirų fondų veikla bei rezultatais. Lankytojai taip pat yra kviečiami į "Hansabanko" specialistų paskaitas asmeninių finansų valdymo bei investavimo temomis.

"Investavimo diena" vyks viešbučio "Reval Hotel Neris" konferencijų centre (K. Donelaičio g. 27) nuo 10 iki 18 valandos. Įėjimas į renginį – nemokamas. Tai bus trečioji "Hansabanko" "Investavimo diena". Iki šiol "Investavimo dienos" buvo surengtos Vilniuje ir Klaipėdoje.

"Pirmųjų "Investavimo dienų" sėkmė rodo, kad investavimo ir taupymo klausimai žmonėms yra itin aktualūs. Tęsdami šį renginių ciklą siekiame, kad kuo daugiau žmonių Lietuvoje turėtų galimybių rengiamose paskaitose ir tiesiogiai su banko specialistais išsiaiškinti jiems svarbius investavimo klausimus", - sakė "Hansabanko" Investicinių produktų pardavimų valdymo departamento vadovas Igoris Ryklys.

"Investavimo dienos" Kaune lankytojai galės išklausyti "Hansabanko" ekspertų paskaitas "Kaip pasirinkti investicinį fondą" (pranešėjas Investicinių produktų pardavimo valdymo departamento projektų vadovas P.Kaselis), "Asmeninių finansų valdymas" (pranešėja Investicinių produktų pardavimų valdymo departamento projektų vadovė V. Kurpienė), "Akcijos" (pranešėjas Finansų maklerio departamento vadovas L.Grinevičius), "Finansų rinkų apžvalga" (pranešėjas UAB "Hansa investicijų valdymas" fondų valdytojas V.Paukštys).

8 stenduose "Investavimo dienos" lankytojams bus pristatyti "Hansa Investment funds", "East Capital", "Franklin Templeton" investiciniai fondai, jų veikla, rezultatai, taip pat kiti galimi investiciniai sprendimai – investicinis indėlis, akcijų fondų portfelis, fondų fondai, investicinių fondų portfelis, investicinė sąskaita su lengvata.

"Investavimo dienoje" lankytojai taip pat galės registruotis individualiai konsultacijai su investavimo specialistu bet kuriame "Hansabanko" padalinyje klientams patogiu laiku.

"Hansabankas" yra lyderis daugelyje taupymo ir investavimo sričių Lietuvoje – banko grupė valdo didžiausią gyvybės draudimo, pensijų fondų ir terminuotų indėlių rinkų dalį. 2007 metų pabaigoje "Hansabanko" investuojamų privačių lėšų suma siekė 1,8 mlrd. litų.

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau negu 9,1 mln. privačių ir beveik 483 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Ji turi 465 padalinius Švedijoje ir 300 – Baltijos šalyse. "Swedbank" dirba virš 21 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – daugiau negu 3 tūkst. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.