Operatyvus investavimas ir penki tarptautiniai fondų valdytojai

2008-06-04 Atgal į sąrašą

Aktyviai į fondus investuojantys "Hansabanko" klientai nuo šiol galės greičiau ir patogiau valdyti savo investicijas. Klientų patogumui atnaujinta "Hansa gyvybės draudimo" paslauga "Investicinių fondų portfelis" leidžia operatyviau ir efektyviau "įdarbinti" pinigus.

Atnaujinta paslauga išsiskiria greičiu. "Investicinių fondų portfelio" investavimo ir perinvestavimo laikotarpis sutrumpėja iki vienos darbo dienos, t. y. jau po dienos kliento pinigai bus "įdarbinti". Pavyzdžiui, patvirtinus investavimo krypčių keitimą per "hanza.net" iki 24-tos valandos, operacija bus atlikta jau kitą darbo dieną. Iki šiol, kaip ir kituose bankuose, perinvestavimas užtrukdavo dvi darbo dienas.

Atnaujintas "Investicinių fondų portfelis" taip pat leis klientams pasirinkti daugiau investavimo krypčių – net 34. Jas valdys 5 profesionalūs fondų valdytojai ("Hansa Investment Funds", "Franklin Templeton Investments", "East Capital Asset Management", "T.Rowe Price Global Investment", "Swedbank Luxembourg SA").

Pasirinkę "Investicinių fondų portfelio" paslaugą, klientai investuoti ir keisti investavimo kryptis galės per interneto banką "hanza.net". Naujovė ne tik taupys laiką, bet ir leis investicijas valdyti patogiau bei operatyviau. Į "Hansabanko" padalinį klientui pakaks ateiti vieną kartą – sudaryti sutartį. Vėliau daugumą veiksmų jis galės atlikti per interneto banką "hanza.net". Interneto banke "hanza.net" klientai taip pat matys visą detalią informaciją apie savo investicijas bei atliktų investavimo operacijų istoriją.

"Pagal investavimo greitį ir galimybes atnaujintas "Investicinių fondų portfelis" yra geriausia ir analogų Lietuvos rinkoje šiuo metu neturinti paslauga. Ji suteikia klientams dar daugiau galimybių "įdarbinti" pinigus, operatyviau ir efektyviau valdyti investicijas", – sako UAB "Hansa gyvybės draudimo" direktorius Mindaugas Jusius.

Atnaujintą paslaugą UAB "Hansa gyvybės draudimas" siūlo ne tik naujiems klientams, bet ir tiems, kurie turi galiojančias anksčiau sudarytas "Investicinių fondų plius" ir "Investicinių fondų portfelio" sutartis. Nemokamai pasikeisti turimas sutartis klientai gali jau dabar, atvykę į bet kurį "Hansabanko" padalinį.

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau negu 9,1 mln. privačių ir beveik 483 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Ji turi 465 padalinius Švedijoje ir 300 – Baltijos šalyse. "Swedbank" dirba virš 21 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – daugiau negu 3 tūkstančiai. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Hansa draudimo brokeris", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

"Hansabankas" kartu su kitais "Hansabank" grupės bankais Estijoje ir Latvijoje šį rudenį keičia pavadinimą į "Swedbank". Pavadinimo ir prekės ženklo keitimo procesas užtruks apie metus, jį baigti ketinama 2009-ųjų rudenį. "Swedbank" grupės bankai Baltijos šalių rinkose sieks tapti geriausiai klientus aptarnaujančia finansine grupe.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.