Giedrius Dusevičius vadovaus Verslo plėtros padaliniui Baltijos šalyse, "Hansabanko" valdybos pirmininku taps Antanas Danys

2008-06-04 Atgal į sąrašą

Nuo birželio 25 d. Giedrius Dusevičius, "Hansabanko" valdybos pirmininkas, vadovaus naujai kuriamam "Swedbank" grupės Baltijos šalių bankininkystės organizacijos Verslo plėtros padaliniui. "Hansabanko" valdybos pirmininku taps Antanas Danys, iki šiol vadovavęs "Hansabanko" Mažmeninės bankininkystės tarnybai.

"Džiaugiuosi Giedriaus Dusevičiaus susidomėjimu nauju paskyrimu ir iššūkiu. Tai puikus pavyzdys, kaip šalies įmonės vadovas tobulėdamas tampa tarptautinio lygio vadovu. Vertinant G. Dusevičiaus pasiekimus ir patirtį bei jo įžvalgumą, manau, jog tai tinkamiausias vadovas užimti šią poziciją", – teigia "Swedbank" grupės Baltijos šalių bankininkystės organizacijos vadovas Erkki Raasuke.

Baltijos šalių bankininkystės organizacijos Verslo plėtros padalinys kuriamas siekiant veiksmingai koordinuoti produktų plėtros procesus, taip pat efektyviai naudotis geriausia veiklos praktika visose Baltijos šalyse ir visoje "Swedbank" grupėje. Tai būtina, siekiant išsaugoti konkurencingumą, norint greičiau reaguoti į rinkos poreikius ir pateikti geresnius produktus, kartu kuriant klientui pridėtinę vertę. Naujasis padalinys apims keturias pagrindines funkcijas: santykių su klientais valdymą, produkto priežiūrą per visą jo gyvavimo ciklą, procesų kūrimą ir valdymą bei centralizuotą rinkodarą.

"Baltijos šalių rinkos labai sparčiai kinta, o klientų lūkesčiai keičiasi dar greičiau. Prieš keletą metų klientams pradėjome siūlyti ne atskirus produktus, bet įvairiapusį finansinį aptarnavimą. Įsitikinome, jog toks požiūris yra gyvybingas bei naudingas tiek klientams, tiek mūsų organizacijai. Tai puikiai iliustruoja ir naujausias pavyzdys – sėkminga jaunimo programa, kuri tarp jaunuolių greitai išpopuliarėjo. Akivaizdu, jog mūsų rinkoms jau reikia kompleksinių finansinių paslaugų pasiūlymų", – pažymėjo "Hansabanko" valdybos pirmininkas Giedrius Dusevičius. "Žvelgdami į priekį esame tikri, jog dabartinis ir šiuo metu labai sėkmingas "Hansabank" grupės valdymo ir veiklos modelis Baltijos šalyse taip pat turės keistis – tai natūrali evoliucija. Gebėjimas keistis visada buvo stiprioji "Hansabank" grupės savybė – tai patvirtina veiklos rezultatai, jų pasikeitimas per pastaruosius keletą metų ir užimamos pozicijos Baltijos bankininkystės rinkoje, kurias nulėmė klientų pasirinkimas", – įsitikinęs G.Dusevičius.

G. Dusevičius ir toliau bus "Swedbank" grupės vadovybės narys bei Baltijos šalių bankininkystės organizacijos valdybos narys.

Nuo birželio 25 d. "Hansabanko" valdybos pirmininko pareigose G. Dusevičių pakeis Antanas Danys, iki šiol dirbęs banko valdybos pirmininko pavaduotoju ir vadovavęs Mažmeninės bankininkystės tarnybai.

"Antanui Daniui vadovaujant mažmeninės bankininkystės verslui "Hansabankas" pasiekė puikių rezultatų. Be to, A. Danys daugiau nei dvejus metus yra Baltijos šalių mažmeninės bankininkystės komiteto pirmininkas, todėl jo paskyrimas vadovauti "Hansabankui" Lietuvoje yra tikėtas ir lauktas", – sako "Swedbank" grupės Baltijos šalių bankininkystės organizacijos vadovas Erkki Raasuke.

"Lietuvos bankininkystėje artimiausias laikotarpis bus labai įdomus. Be to, kartu su naujuoju prekės ženklu "Swedbank" teikia pažadą klientui tapti geriausiai aptarnaujančia finansine grupe. Tad ši nauja užduotis – vadovauti bankui Lietuvoje – man yra didelis iššūkis", – sakė paskirtasis "Hansabanko" valdybos pirmininkas Antanas Danys.

A. Danys ir toliau bus vienu iš Baltijos šalių bankininkystės organizacijos valdybos narių.

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau negu 9,1 mln. privačių ir beveik 483 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Ji turi 465 padalinius Švedijoje ir 300 – Baltijos šalyse. "Swedbank" dirba virš 21 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – daugiau negu 3 tūkst. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa draudimo brokeris", "Hansa investicijų valdymas", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

"Hansabankas" kartu su kitais "Hansabank" grupės bankais Estijoje ir Latvijoje šį rudenį keičia pavadinimą į "Swedbank". Pavadinimo ir prekės ženklo keitimo procesas užtruks apie metus, jį baigti ketinama 2009-ųjų rudenį. "Swedbank" grupės bankai Baltijos šalių rinkose sieks tapti geriausiai klientus aptarnaujančia finansine grupe.

Giedrius Dusevičius "Hansabank" grupėje

G. Dusevičius "Hansabank" grupėje pradėjo dirbti 1996 metais, tapęs tuo metu įkurtos bendrovės "Hansa lizingas" generaliniu direktoriumi. 2001 metais G. Dusevičius paskirtas "Hansabanko" (tuometinio "Hansa-LTB") valdybos nariu, nuo 2003 metų lapkričio – valdybos pirmininko pavaduotoju, nuo 2004 metų vasario – banko valdybos pirmininku bei "Hansabank" grupės valdybos nariu. Taip pat G. Dusevičius nuo 2006 metų gruodžio mėnesio užima "Swedbank" grupės vadovybės nario pareigas.

Antanas Danys "Hansabank" grupėje

A. Danys "Hansabank" grupėje pradėjo dirbti nuo 1998 metų. Jam teko vadovauti "Hansa lizingo" finansų skyriui, "Hansabanko" Elektroninės bankininkystės tarnybai, "Hansabanko" Finansų tarnybai, o nuo 2005 metų rugsėjo – banko Mažmeninės bankininkystės tarnybai. A. Danys "Hansabanko" (tuometinio "Hansa-LTB") valdybos nariu yra nuo 2001 metų, o "Hansabank" grupės valdybos nariu – nuo 2006 metų.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.