"Hansabanko" sprendimai patogesniam įmonių finansų tvarkymui internetu padės įmonėms didinti veiklos efektyvumą

2008-06-30 Atgal į sąrašą

"Hansabanke" birželį sėkmingai atskyrus asmeninių ir įmonės sąskaitų valdymą internetu, verslo klientai bankininkystės operacijas interneto banke gali atlikti dar paprasčiau ir efektyviau. Nuo šiol verslo klientai įmonių lėšas gali valdyti per telehansa.net, o asmeninėms sąskaitoms tvarkyti, kaip ir anksčiau, skirtas hanza.net.

Telehansa.net turi visas funkcijas, reikalingas efektyviai valdyti smulkių ir vidutinių įmonių lėšas, vykdyti atsiskaitymus realiu laiku, įmonėms gauti ir naudotis operatyvia bei išsamia informacija apie savo lėšas.

Juridinių ir privačių asmenų sąskaitų valdymas internetu buvo atskirtas laipsniškai: nuo 2007 metų spalio mėnesio "Hansabanko" verslo klientai pasirinktinai galėjo naudotis ir interneto banku hanza.net, ir telehansa.net. Tokiu būdu verslo klientams buvo sudaromos sąlygos susipažinti su "telehansa.net" ypatybėmis, išbandyti naująjį interneto banką.

"Sprendimas atskirti įmonių sąskaitų valdymą nuo privačių asmenų lėšų tvarkymo interneto banke buvo priimtas įvertinus įmonių poreikius bei apimtis naudojant elektronines bankininkystės sistemas. Nemaža dalis klientų interneto banku telehansa.net pradėjo naudotis iš karto, kai tik jis buvo pristatytas. Tikimės, kad visi mūsų klientai įvertins šio interneto banko privalumus ir sėkmingai naudosis jo teikiamomis galimybėmis savo kasdieninėje veikloje, – sako "Hansabanko" Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Linas Paltanavičius. – Interneto bankas telehansa.net turi įvairių papildomų funkcijų, kurios palengvina įmonių lėšų valdymą ir suteikia naujų galimybių verslui patogiai ir patikimai valdyti įmonės lėšas internetu. Efektyviau valdydamos lėšas įmonės galės operatyviau ir lanksčiau veikti rinkoje – taigi didės jų konkurencingumas".

Atsižvelgiant į verslo klientų pageidavimus ir jų kintančius poreikius, telehansa.net įdiegtos verslui reikalingiausios funkcijos. Pavyzdžiui, neretai įmonei siekiant efektyviai ir operatyviai išspręsti aktualius lėšų valdymo klausimus būtinas atsakingų darbuotojų funkcijų pasiskirstymas ar delegavimas. Tuo tikslu interneto banke telehansa.net įdiegta dviejų parašų sistema, galimybė suteikti skirtingas vartotojo teises įmonės darbuotojams, taip pat pavedimus tvirtinti skirtingiems asmenims priklausomai nuo mokėjimo sumos.

Be to, tam, kad įmonės visuomet galėtų naudotis aktualia ir išsamia informacija apie turimus įsipareigojimus, interneto banke "telehansa.net" pateikiama patogiai susisteminta verslo klientų banke turimo turto ir įsipareigojimų apžvalga, paskolų grąžinimo grafikai, faktoringo ataskaitos, yra ir e-deklaravimo funkcija. Kadangi klientų atliekamų vietinių lėšų pervedimų skaičius ir apimtys taip pat auga, "telehansa.net" įdiegta galimybė daryti vietinius grupinius mokėjimus, atlikti mokėjimo dokumentų importą iš įmonės buhalterinės programos į "telehansa.net" ir eksportą į buhalterinę programą. Tokiu būdu įmonėse sutrumpės atsiskaitymo operacijoms skiriamas buhalterijos darbo laikas. Be to, verslo įmonės, besinaudojančios "telehansa.net" galės internetu administruoti tiesioginio debeto sutartis, pateikti įmonės klientams elektronines sąskaitas, taip pat apmokėti gautas elektronines sąskaitas.

Prieš atskiriant interneto aplinkas asmeninėms ir verslo sąskaitoms valdyti verslo klientai buvo nuosekliai informuojami apie artėjančius pokyčius, "telehansa.net" išsamiai pristatytas ir "Hansabanko" interneto svetainėje, kurioje klientai gali susipažinti su banko interneto puslapyje esančia bandomąja telehansa.net versija. Informacija klientams teikiama ir "Hansabanko" klientų aptarnavimo telefonu 1884.

2008 m. balandžio mėnesio duomenimis "Hansabanke" yra virš 36 tūkst. verslo klientų, kurie naudojasi interneto banku.

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau negu 9,1 mln. privačių ir beveik 483 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Ji turi 465 padalinius Švedijoje ir 300 – Baltijos šalyse. "Swedbank" dirba virš 21 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – daugiau negu 3 tūkstančiai. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Hansa draudimo brokeris", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

"Hansabankas" kartu su kitais "Hansabank" grupės bankais Estijoje ir Latvijoje šį rudenį keičia pavadinimą į "Swedbank". Pavadinimo ir prekės ženklo keitimo procesas užtruks apie metus, jį baigti ketinama 2009-ųjų rudenį. "Swedbank" grupės bankai Baltijos šalių rinkose sieks tapti geriausiai klientus aptarnaujančia finansine grupe.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.