"Hansabanke" keliamos palūkanos už indėlius litais, eurais ir JAV doleriais

2008-07-11 Atgal į sąrašą

"Hansabanko" terminuotų indėlių litais ir doleriais palūkanos vidutiniškai didėja apie 0,4 proc., indėlių eurais apie 0,5 proc. palyginti su prieš tai galiojusiomis indėlių palūkanų normomis.

Nuo šiandien "Hansabanke" pasidėjus terminuotą indėlį litais metams, bus mokamos 5,05 proc. palūkanos, vietoj buvusių 4,75 proc. Už tokios pat trukmės terminuotą indėlį eurais bus mokamos 4,3 proc. palūkanos (buvo 3,75 proc.), už indėlius JAV doleriais – 2,3 proc. palūkanos (iki šiol jos siekė 1,75 proc.).

Palūkanos už indėlius yra peržiūrimos atsižvelgiant į pokyčius Lietuvos ir tarptautinėse finansų rinkose. Sprendimą didinti terminuotųjų indėlių palūkanas lėmė nuo kovo pabaigos vidutiniškai apie 0,4 procentinio punkto išaugusios 1-12 mėn. trukmės EURIBOR palūkanos, kurios atspindi pasikeitusius rinkos dalyvių lūkesčius. Tuo pat laikotarpiu dėl augančių eurų palūkanų padidėjo ir 1-12 mėn. trukmės VILIBOR palūkanų norma – ji vidutiniškai išaugo apie 0,5 procentinio punkto.

Paskutinį kartą kai kurių trukmių indėlių palūkanos "Hansabanke" buvo keliamos balandžio mėnesį.

Gegužės mėn. pabaigoje "Hansabanke" laikomų privačių asmenų indėlių (su investiciniais indėliais) suma buvo 4,47 mlrd. litų.

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau negu 9,1 mln. privačių ir beveik 483 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Ji turi 465 padalinius Švedijoje ir 300 – Baltijos šalyse. "Swedbank" dirba virš 21 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – daugiau negu 3 tūkstančiai. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Hansa draudimo brokeris", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

"Hansabankas" kartu su kitais "Hansabank" grupės bankais Estijoje ir Latvijoje šį rudenį keičia pavadinimą į "Swedbank". Pavadinimo ir prekės ženklo keitimo procesas užtruks apie metus, jį baigti ketinama 2009-ųjų rudenį. "Swedbank" grupės bankai Baltijos šalių rinkose sieks tapti geriausiai klientus aptarnaujančia finansine grupe.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.