"Hansa gyvybės draudimas" startuoja atsinaujinęs

2004-07-14 Atgal į sąrašą

Liepos pradžioje galutinai baigta didžiausios Lietuvoje gyvybės draudimo bendrovės "Hansa gyvybės draudimas" integracija į "Hansabanko" įmonių grupę: atlikta įmonės restruktūrizacija, pertvarkytas padalinių tinklas, atnaujinta informacinė sistema, apmokyti darbuotojai, pakeistas įmonės pavadinimas (iki šių metų gegužės įmonė vadinosi "Lietuvos draudimo gyvybės draudimas"). Gyvybės draudimo produktai pradėti platinti ne tik per "Hansa gyvybės draudimo" konsultantų tinklą, bet ir "Hansabanko" padaliniuose. Kol kas gyvybės draudimo produktai parduodami 73 banko padaliniuose, tačiau planuojama ateityje šį tinklą dar labiau išplėsti.

Per pusmetį į "Hansa gyvybės draudimo" padalinių atnaujinimą, naujų padalinių įrengimą ir informacines sistemas investuota daugiau nei 1,1 mln. litų. Restruktūrizacijos pabaigoje "Hansa gyvybės draudimas" turi aptarnavimo padalinius 8-iuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje ir Utenoje. Du iš šių padalinių - Alytuje ir Panevėžyje - yra visiškai nauji, kadangi anksčiau įmonė padalinių šiuose miestuose neturėjo. "Hansa gyvybės draudime" šiuo metu dirba apie 150 darbuotojų.

"Hansa gyvybės draudimo" integracijos pabaigą klientai labiausiai turėtų pajusti iš to, kad nuo šiol, atėję į "Hansabanką", galės gauti visas finansines paslaugas vienoje vietoje. Be to, klientams bus siūlomi kompleksiniai sprendimai, o ne atskiros finansinės paslaugos. Tokia yra "Hansabanko" įmonių grupės konsolidacijos reikšmė klientams ir mes tikimės, kad šie sprendimai - sutelkti finansines paslaugas vienoje vietoje bei teikti integruotas paslaugas ir produktus - bus patogūs klientams, padės jiems sutaupyti laiko bei rasti geriausius sprendimus tvarkant finansinius reikalus", - sakė "Hansabanko" Valdybos pirmininkas Giedrius Dusevičius.

"Taip pat svarbu, kad atėję į bet kurią "Hansabanko" grupės bendrovę, klientai bus aptarnaujami pagal vieningą aptarnavimo standartą. Dėmesys paslaugų kokybei ir aukštiems klientų aptarnavimo standartams yra tie tikslai, kurių siekiama visose "Hansabanko" grupės įmonėse", - sakė G.Dusevičius.

Per pirmąjį šių metų pusmetį "Hansa gyvybės draudimas" sudarė apie 3000 gyvybės draudimo sutarčių, kurių metinės draudimo įmokos sudarė virš 4 mln. litų. Bendra pasirašytų įmokų suma siekia virš 43,5 mln. litų - tai 3 proc. daugiau, nei pernai, kai buvo pasirašyta įmokų už 42,2 mln. litų. Šiuo metu bendrovė yra sudariusi su klientais iš viso apie 70 tūkst. sutarčių.

"Lietuvoje gyvybės draudimo rinka turi dar daug perspektyvų vystytis", - sakė "Hansa gyvybės draudimo" Direktorius Darius Valentukevičius. "Šiuo metu gyvybės draudimo įmokos Lietuvoje sudaro apie 0,4 proc. nuo BVP, tuo tarpu kai tokiose šalyse kaip Lenkija, Vengrija ar Čekija, gyvybės draudimo įmokos siekia 1,5 proc., o Europos Sąjungos vidurkis - apie 8 proc. nuo BVP. Akivaizdu, kad gerėjant pragyvenimo lygiui Lietuvoje, gyventojai skirs daugiau lėšų saugiai bei ramiai ateičiai užtikrinti", - teigė D.Valentukevičius.

"Hansabankui" priklausanti gyvybės draudimo bendrovė yra Lietuvos gyvybės draudimo rinkos lyderė. Pagal pasirašytas draudimo įmokas "Hansa gyvybės draudimas" užima didžiausią dalį - apie 42 proc. - rinkos.

Draudimo bendrovės pelnas už 2003 metus siekė 2,25 mln. litų - tai yra, 25 proc. daugiau nei 2002 metais, kai buvo uždirbta 1,8 mln. litų. Įvertinus garantuotą 3,5 proc. metinių palūkanų normą, iš viso klientai gavo 6,38 proc. investicinę grąžą. Iš viso klientams 2003 metais skirta 2,2 mln. litų papildomų investicinių pajamų - tai yra, net 40 proc. daugiau nei 2002 m.

"Hansabankas" priklauso didžiausiai Baltijos šalyse finansinių paslaugų grupei "Hansabank", kurios strateginis investuotojas yra Švedijos "Swedbank". "Hansabank" grupei Lietuvoje taip pat priklauso "Hanza lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Investicijų draudimo brokeris" ir "Baltijos autolizingas".

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.