Akropolyje – dvigubai didesnis "Hansabanko" padalinys

2005-03-01 Atgal į sąrašą

"Hansabankas" rekonstravo ir įrengė 70 naujų padalinių

Šiandien Vilniuje, pramogų ir prekybos centre "Akropolis" atidaromas rekonstruotas "Hansabanko" klientų aptarnavimo padalinys. Po rekonstrukcijos padalinio patalpos padidėjo beveik du su puse karto, čia įrengta triskart daugiau darbo vietų, todėl šis, ypač aktyviai lankomas "Hansabanko" padalinys galės dar efektyviau ir kokybiškiau aptarnauti klientus.

"Akropolio" padalinio plotas po rekonstrukcijos – 292 kv.m. (prieš tai – 121 kv.m.), įrengta 20 darbo vietų, dirba 35 darbuotojai. Padalinyje įrengtas "hanza.net" terminalas, bankomatas. "Akropolio" padalinio darbo laikas – kiekvieną dieną nuo 10 iki 22 valandos. Padalinyje atliekamos visos "Hansabanko" siūlomos finansinės paslaugos – jame dirba ne tik klientų aptarnavimo specialistai, bet ir gyvybės draudimo konsultantai, privačių asmenų paskolų vadybininkai. Vienas klientų aptarnavimo specialistas dirba ir įrengtoje darbo vietoje statybinių medžiagų ir namų dekoravimo centre "Ermitažas".

Poskyris "Akropolyje" – jau trečias "Hansabanko" padalinys, atidaromas šiemet po pertvarkymo. Sausio mėnesį po rekonstrukcijos atidarytas klientų aptarnavimo centras Pasvalyje, o prieš savaitę atidarytas rekonstruotas klientų aptarnavimo centras Kaune, Šilainių mikrorajone. Šio padalinio patalpos buvo išplėstos beveik trigubai, padidintas darbuotojų skaičius.

"Aktyviai plėsdamas skyrių tinklą ir investuodamas į padalinių visoje Lietuvoje kokybę, "Hansabankas" įgyvendina finansinių paslaugų centrų strategiją. Siekiame, kad atėjęs į banko padalinį, nesvarbu – Vilniuje, Simne ar kitame miestelyje, klientas turėtų galimybę gauti visas "Hansabanko" teikiamas paslaugas bei jam būtų užtikrinta aukšta aptarnavimo kokybė," – sakė "Hansabanko" Skyrių tinklo departamento direktorė Alma Vaitkunskienė.

Pasak A.Vaitkunskienės, klientų poreikiai auga, todėl gerai pasiekiami, patogūs ir erdvūs banko padaliniai, kuriuose klientas galėtų atlikti visas finansines operacijas – svarbi sąlyga sėkmingai plečiant ryšius su klientais.

"Hansabankas" turi 119 klientų aptarnavimo padalinių, kurių vidutinis plotas – apie 380 kvadratinių metrų. Visoje Lietuvoje įrengta 300 bankomatų, 44 "hanza.net" terminalai.

Per dvejus su puse metų "Hansabankas" rekonstravo 70 padalinių ir į skyrių tinklo atnaujinimą visoje Lietuvoje investavo apie 35 mln. litų.

2005 metais "Hansabankas" planuoja įsteigti bei atnaujinti apie 15 padalinių visoje Lietuvoje. Artimiausiu metu bus baigtas vieno didžiausių – Vilniaus Centro poskyrio Savanorių prospekte – rekonstrukcijos ir patalpų didinimo projektas. Neužilgo bus pertvarkytas "Hansabanko" klientų aptarnavimo centras Radviliškyje, į naujas patalpas persikels poskyris Trakuose.

2005 m. sausio 1d. "Hansabankas" valdė 39,2 proc. Lietuvos privačių klientų indėlių rinkos, 29 proc. paskolų privatiems klientams rinkos. "Hansabankas" užima 43,8 proc. pensijų kaupimo rinkos, taip pat 45,5 proc. internetinės bankininkystės rinkos ir yra lyderis visose šiose srityse.

"Hansabankas" priklauso didžiausiai Baltijos šalyse finansinių paslaugų grupei "Hansabank", kurios strateginis investuotojas yra Švedijos "Swedbank". "Hansabanko" grupei Lietuvoje priklauso "Hanza lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Hansa draudimo brokeris".

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.