„Swedbank“ keičia terminuotųjų indėlių palūkanas

2012-09-11 Atgal į sąrašą

Nuo 2012 m. rugsėjo 11 d. „Swedbank“ keičia terminuotųjų indėlių palūkanas.

Už populiariausių terminų 3 mėn., 6 mėn.  ir 12 mėn. terminuotus indėlius litais mokama atitinkamai 0,11 proc., 0,25 proc. ir 0,5 proc. metinių palūkanų, eurais – 0,16 proc., 0,30 proc. ir 0,55 proc. metinių palūkanų.

„Swedbank“ klientai gali gauti 0,15 proc. didesnes palūkanas sudarę Terminuotąjį e. indėlį „Swedbank“ interneto banke, indėlio palūkanos taip pat didėja, jei Terminuotojo arba Terminuotojo e. indėlio  suma yra didesnė nei 35 000 litų.

Senjorams, kurių senatvės pensija pervedama į „Swedbank“ sąskaitą, siūlomas Senjorų indėlis, už kurį mokamos 0,2 proc. didesnės palūkanos litais nei už to paties laikotarpio įprasto terminuotojo indėlio sutartį. Be to, indėlio sąskaitą galima papildyti kada panorėjus, o uždirbtos palūkanos išmokamos kas mėnesį.

Visos terminuotųjų indėlių palūkanų normos

 

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.