Sėkmingai išplatinta bendrovės "Acme kompiuterių komponentai" 10 mln. litų obligacijų emisija

2005-11-30 Atgal į sąrašą

Šią savaitę sėkmingai baigta platinti UAB "Acme kompiuterių komponentai" pirmoji obligacijų emisija, kurios pagalba bendrovė pritraukė papildomų lėšų savo veiklai plėsti. 10 mln. litų obligacijų emisijos organizatorius bei platintojas buvo "Hansabankas". Obligacijų emisijos trukmė - penkiolika mėnesių, metinės palūkanos - 5,75 proc.

UAB "Acme kompiuterių komponentai" - viena didžiausių kompiuteriais ir jų komponentais prekiaujančių Lietuvos bendrovių, veikianti visose Baltijos šalyse bei Kaliningrado srityje - obligacijos emisijos lėšas ketina skirti pardavimų didinimui. Apyvartinio kapitalo didinimas taip pat yra susijęs su įmonės plėtra naujose rinkose. Sėkmingai įžengusi į kaimynines Latvijos bei Estijos rinkas, įmonė siekia toliau plėsti pardavimų apimtis šiose šalyse bei žengti į naujas rinkas.

"Džiaugiamės, kad naujų instrumentų pagalba pavyko pritraukti finansavimą, kuris leis mūsų klientei - sėkmingai Baltijos rinkose veikiančiai įmonei - dar sparčiau vystyti savo verslą", - sakė "Hansabanko" valdybos pirmininko pavaduotojas Tomas Andrejauskas.

"Naudodamiesi banko pasiūlytais instrumentais mes pritraukėme naujų investuotojų, ir tai suteikia mums pasitikėjimo, kad pasirinkome teisingą kelią verslo vystymui", - teigė Regimantas Buožius, "Acme kompiuterių komponentai" direktorius.

UAB"Acme kompiuterių komponentai" priklauso "Acme Baltija" įmonių grupei, kuriai taip pat priklauso bendrovės "Acme", "Acme plus", Audis","Acme Baltija" ir "Acme Arvutikomponendid" .

"Hansabank" grupė priklauso pirmaujančiai finansinei institucijai Baltijos ir Šiaurės šalių regione - "Swedbank". "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Hansa draudimo brokeris", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.