„Swedbank“ klientai gali naudotis visą parą veikiančiomis savitarnos zonomis

2010-01-19 Atgal į sąrašą

„Swedbank“ klientai nuo šiol kasdienius finansinius reikalus gali susitvarkyti visą parą veikiančiose savitarnos zonose. Pirmosios 24 val. per parą ir septynias dienas per savaitę veikiančios savitarnos zonos įrengtos banko padaliniuose Vilniuje Konstitucijos pr. 20A ir Savanorių pr. 15A.

„Daugelį kasdienių finansinių operacijų mūsų klientai gali atlikti savarankiškai, naudodamiesi moderniais bankomatais bei „Swedbank“ interneto banko prieigomis. Visą parą veikiančios savitarnos zonos suteiks dar daugiau galimybių mūsų klientams ir leis žmonėms skubias operacijas atlikti be kuriuo paros metu – po darbo valandų ar savaitgaliais“, - sako „Swedbank“ Aptarnavimo departamento direktorė Rasa Balevičienė.

Visą parą veikiančiose „Swedbank“ savitarnos zonose yra įrengti grynuosius pinigus išduodantys bei grynuosius pinigus priimantys bankomatai, taip pat „Swedbank“ interneto banko terminalai.

Tai leidžia banko klientams bet kada išsigryninti pinigų ar įnešti į sąskaitą grynuosius pinigus, sužinoti su kortele susietos sąskaitos lėšų likutį, patikrinti, kokios 5 paskutinės operacijos buvo atliktos banko sąskaitoje, pakeisti PIN kodą, taip pat atlikti kitas operacijas – apmokėti mobiliojo ryšio operatorių „Bitė“ ir „Omnitel“ sąskaitas, papildyti mobiliųjų operatorių išankstinio apmokėjimo sąskaitas.

Klientai, turintys elektroninių paslaugų tiekimo sutartį, naudodamiesi „Swedbank“ interneto banko terminalais, gali ne tik matyti savo sąskaitų išrašus, bet ir mokėti įmokas ir mokesčius, daryti pavedimus, konvertuoti valiutą, sudaryti sutartis dėl tiesioginio debeto paslaugos, terminuotų indėlių, mokėjimo kortelių, užpildyti paraiškas dėl paskolų ir kitų banko paslaugų.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.