„Swedbank“ akcijų paskirstymo pasikeitimas dėl privilegijuotųjų akcijų konvertavimo į paprastąsias akcijas

2009-09-03 Atgal į sąrašą

Kadangi 2009 m. rugpjūčio mėnesį privilegijuotųjų akcijų savininkai pateikė prašymą dėl bendro 38 050 112 privilegijuotųjų akcijų skaičiaus konvertavimo į paprastąsias akcijas pagal „Swedbank" įstatuose numatytą konvertavimo sąlygą, „Swedbank" AB (toliau - „Swedbank") pasikeitė akcijų paskirstymas.

Po konvertavimo „Swedbank" turi 553 423 524 paprastąsias akcijas ir 219 636 594 privilegijuotąsias akcijas. Bendras akcijų ir balsų skaičius nepasikeitė ir yra 773 060 118. Konvertavimo registravimas, dėl kurio prašymas buvo pateiktas Švedijos įmonių registro tarnybai, turėtų būti užbaigtas, užregistravus „Euroclear Sweden" AB, maždaug 2009 m. rugsėjo 7 d.

Vadovaujantis konvertavimo sąlyga, privilegijuotųjų akcijų savininkas kiekvienų metų vasario ir rugpjūčio mėnesį, pradedant 2009 m. rugpjūčio mėnesiu ir baigiant 2013 m. vasario mėnesiu imtinai, turi teisę prašyti visas tokiam akcininkui priklausančias akcijas konvertuoti į privilegijuotąsias akcijas. Visos likusios privilegijuotosios akcijos privaloma tvarka bus konvertuojamos į paprastąsias akcijas per kitą mėnesį, einantį iš karto po 2013 m. metinio visuotinio akcininkų susirinkimo mėnesio, bet ne anksčiau kaip kitą dieną po bet kurios teisės gauti dividendus, dėl kurios bus priimtas sprendimas minėtame visuotiniame akcininkų susirinkime, užregistravimo dienos.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.