Swedbank
Lietuvos šimtmečio dainų šventė

Lietuvos šimtmečio dainų šventė

Artėja Dainų šventė – didžiausias visų laikų šokių, dainų ir muzikos festivalis Lietuvoje. Šiemet ji kaip niekad svarbi – Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos“ nekantriai laukia ir jai ruošiasi tūkstančiai lietuvių. Kad šventė taptų dar įspūdingesnė, dar didesnė ir įtrauktų visus Lietuvos žmones, „Swedbank“ kviečia regionus, miestus ir miestelius prisidėti prie šimtmečio verto renginio.

Taip gimė akcija „Kortele su daina“, sujungsianti Lietuvos vidutinio ir smulkiojo verslo įmones, mūsų banko klientus ir buvusius bei šiuometinius Dainų šventės dalyvius. Akcijos metu iš viso 60 Dainų šventės dalyvių kolektyvų – po vieną iš kiekvienos Lietuvos savivaldybės – laimės po piniginį fondą pasiruošimui šventei. O fondo dydį lems tai, kaip aktyviai kiekvieno krašto žmonės atsiskaitys kortele.

Prisijunkite prie akcijos ir taip palaikykite savo krašto kolektyvus – juk po vieną mes skambame tyliai, kartu mes skambame VARDAN TOS!

 

Prizinis fondas

Nepraleiskite ir Dainų šventės žygio per Lietuvą – žygis jau prasidėjo ir iš viso aplankys net 5 miestus! Žygio tikslas – iš anksto „užkurti“ šalies žmones tikroms šventinėms linksmybėms Dainų šventėje. Žygio metu kviesime ir dainuoti, ir šokti, ir pasižvalgyti bei apsipirkti savo krašto smulkiųjų verslininkų mugėje.

Akcijos taisyklės

Akcija „Kortele su daina“ skirta Šimtmečio Dainų šventei

Akcija „Kortele su daina“ skirta Lietuvos šimtmečio dainų šventei:

dalyvaudami palaikysite savo krašto kolektyvus, o patys laimėsite prizų!

Kodėl verta dalyvauti?

Jums – prizai!
 • Už tai, kad atsiskaitote „Swedbank“ mokėjimo kortele, kas savaitę galite laimėti 1 iš 4 išmaniųjų apyrankių „TomTom Touch“.
 • Jei atsiskaitysite bekontakčiu būdu, galite laimėti išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy A8“ – nesvarbu, kur ir kokią sumą mokėsite kortele.
 • Per 10 akcijos savaičių bus išdalinta net 50 prizų – 10 išmaniųjų telefonų ir 40 išmaniųjų apyrankių.

Akcijos laimėtojų sąrašas

Sveikiname akcijos „Kortele su daina“ laimėtojus

Jūsų krašto Dainų šventės kolektyvui – piniginis fondas!
 • Iš viso bus išrinkti 60 kolektyvų nugalėtojų – po vieną iš kiekvienos savivaldybės. Savo krašto nugalėtoją rinksite jūs, balsuodami „Delfi.lt“ portale.
 • Kiekvienas kolektyvas nugalėtojas džiaugsis „Swedbank“ įkurtu piniginiu fondu: 500, 300 arba 200 eurų vertės.
 • Kokio dydžio fondą gaus laimėjęs jūsų krašto kolektyvas, priklausys nuo to, kaip aktyviai jūsų savivaldybės žmonės atsiskaitys mokėjimo kortelėmis smulkiojo verslo, projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ dalyvių, prekybos ir paslaugų vietose

Taisyklės

Kaip dalyvauti?
 • Tereikia 2018 04 09 – 2018 06 17 „Swedbank“ mokėjimo kortele atsiskaityti bet kuriose prekybos ir paslaugų teikimo vietose.

Akcijos taisyklės

Kortele

 

Atsiskaitydami „Swedbank“ kortele, išnaudokite visus jos privalumus: atsisiųskite išmaniąją programėlę!

Užsisakę nemokamus pranešimus, išmaniojo telefono ekrane gausite informaciją apie:

 • sąskaitos likučio pokytį;
 • nuo mokėjimo kortelės sąskaitos nuskaitytas ir sugrąžintas lėšas;
 • grynųjų pinigų išėmimą ir įnešimą.

Daugiau informacijos tel. 1884, info@swedbank.lt

Dainų šventės kolektyvai

Konkursas Dainų šventės kolektyvams

Dainų šventės kolektyvų konkurse dalyvavo net 85 visos Lietuvos tautinių šokių ir dainų kolektyvų! „Delfi.lt“ vykusiame balsavime visos Lietuvos žmonės išrinko 60 kolektyvų, kuriems bus skirti „Swedbank“ įsteigti piniginiai fondai.

Susipažinkite su savo krašto kolektyvu, kuris gaus piniginį fondą

Kolektyvo krašto fondas Tai, kokio dydžio fondą gaus laimėjęs jūsų krašto kolektyvas, priklausys nuo to, kaip aktyviai jūsų savivaldybės žmonės atsiskaitys „Swedbank“ mokėjimo kortelėmis.

Pasidalinkite šia žinia su draugais, kaimynais ir bendraminčiais!

Dainų šventės ALUMNAI

Dainų šventės ALUMNAI

Dainų šventė yra tradicija, kurią jau beveik šimtmetį kūrė joje dalyvavę žmonės. Todėl visi, kurie bent kartą dalyvavo joje, vadinami Dainų šventės Alumnais. Juos jungia ne tik pati šventė, bet ir išskirtinės istorijos: patirtis, įspūdžiai, atsiminimai, sentimentai... Tam, kad šios istorijos išliktų gyvos dar ilgiau, mes siekiame jas atgaivinti, užfiksuoti ir visai Lietuvai papasakoti kuo plačiau.

Iniciatyva „Alumnai“ kviečia žmones pasidalinti savo ar savo šeimos istorijomis apie tai, kaip ir kada jie dalyvavo Dainų šventėje, kaip tai kiekvienam jų padėjo širdyse puoselėti tautiškas tradicijas ir ką jiems reiškia būti dalimi to, kuo didžiuojamės ir ką UNESCO pripažino žmonijos žodinio ir nematerialaus kultūrinio paveldo šedevru.

Papasakokite savo istoriją – tapkite virtualios Alumnų bendruomenės dalimi jau dabar!

Dainų šventės Alumnai

Žygis „Vardan tos“

Žygis „Vardan tos“

Kovo 17 d. startavo Dainų šventės žygis per Lietuvą „Vardan tos“. Jis prasidėjo Radviliškyje ir aplankys dar 3 miestus: Marijampolę, Telšius ir Uteną.

Kas vyks žygio metu?

Žygio tikslas – „užkurti“ šalies žmones tikroms šventinėms linksmybėms ir paskatinti ruoštis Dainų šventei.

 • Atkeliavęs į jūsų miestą, Dainų šventės žygis kvies ir dainuoti, ir šokti, ir susitikti su žymiais jūsų krašto žmonėmis, taip pat pasižvalgyti bei apsipirkti savo krašto smulkiųjų verslininkų mugėje.
 • Žygio metu įgyvendinsime gražią misiją – kviesime išeivijoje gyvenančius lietuvius liepos 6-ąją kartu giedoti Šimtmečio „Tautišką giesmę“.
 • Kokardų dirbtuvėje kiekvienas galės pagaminti Dainų šventės dalyviams skirtą trispalvį papuošalą – oficialų Lietuvos šimtmečio dainų šventės simbolį.
 • Galėsite pasižvalgyti ir apsipirkti jūsų krašto smulkiųjų verslininkų, projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ dalyvių, mugėje.

Apie projektą „Kiekvienas gali būti didelis“

Dainų šventės žygį per Lietuvą organizuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir iniciatyva „Lietuva 4.000.000”, bendradarbiaudami su miestų kultūros centrais ir savivaldybėmis.

Daugiau apie iniciatyvą „Lietuva 4.000.000“

Žygio per Lietuvą datos:

1. Radviliškis – kovo 17 d.
2. Marijampolė – balandžio 7 d.
3. Telšiai – balandžio 21 d.
4. Utena – gegužės 13 d.

Akcijoje dalyvaujančios įmonės

Akcijoje dalyvaujančios įmonės

Prie akcijos „Kortele su daina“ jungiasi ir projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ dalyviai – smulkieji krašto verslai, skatinantys pirkėjus atsiskaityti kortele ir taip didinti krašto kolektyvo fondą. Juk kokio dydžio fondą gaus kolektyvas, priklausys ne tik nuo pirkėjų pasirinkimo atsiskaityti išmaniai, bet ir nuo krašto verslininkų aktyvumo – raginimo mokėti kortele.

Jei esate smulkusis verslininkas, palaikykite savo krašto kolektyvus ir jūs – prisijunkite prie projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ ir dalyvaukite akcijoje „Kortele su daina“ projekto „Kiekvienas gali būti didelis dalyviams“ ir laimėkite akcijos prizų. Daugiau informacijos rasite čia.

Draudimas

Draudimas

Lietuvos šimtmečio dainų šventės dalyvius gyvybės draudimu apdraudžia „Swedbank“

Nuo lietaus neapsaugosime, bet nutikus nelaimei padėsime!

Draudimas galios visos Dainų šventės metu – nuo 2018 m. birželio 30 d. iki liepos 6 d.

Ką apima „Swedbank“ gyvybės draudimas?

 • Užtikrina draudimo išmoką patyrus traumą nelaimingo atsitikimo metu draudžiamojo įvykio atveju, pvz.: kaulų lūžius, sąnarių išnirimą, smegenų sužalojimus ir kitas traumas.
 • Užtikrina gyvybės draudimo išmoką draudžiamojo įvykio atveju mirus apdraustajam.
 • Draudimo suma traumų atveju siekia 5 000 Eur.
 • Draudimo suma gyvybės draudimo atveju siekia 5 000 Eur.

Skaityti daugiau

Ką daryti įvykus nelaimingam atsitikimui?

 • Per 24 valandas nuo nelaimingo atsitikimo apsilankyti pas gydytoją.
 • Kad gautumėte draudimo išmoką, pateikite prašymą „Swedbank“ interneto banke arba artimiausiame „Swedbank“ padalinyje.

Draudimo išmoka nepriklauso, jeigu nelaimingas atsitikimas yra susijęs su kuria nors iš nurodytų aplinkybių:

 • vairavimas išgėrus, apsvaigus nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų svaigiųjų medžiagų, taip pat vairavimas neturint atitinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjimo;
 • liga (pvz., insultas, širdies priepuolis, aukštas kraujospūdis, kiti spazmai ar priepuoliai);
 • lėtinis (raumenų) perkrovimas arba uždegimas, pvz., spondilozė;
 • dantų pažeidimai;
 • apsinuodijimas maistu, salmoneliozė, roto viruso infekcija ir pan.

Draudimo paslaugas paslaugą teikia „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas, per atstovą „Swedbank“, AB.

Daugiau informacijos sužinosite tel. 1884, e. paštu info@swedbank.lt arba swedbank.lt.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.