Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Smulkiam ir naujam verslui

Naujas verslas – rimtas iššūkis

Atidaryti banko sąskaitą verslui internetu – tiesiog lengva.

Prireikus galima pasikonsultuoti vaizdo ar telefono skambučiu. Tiesiog lengva.

 • Vaizdo skambučiu
 • Telefonu
 • Padalinyje

Ypatingos sąlygos verslo pradžiai

Verslo paslaugų planai – nuo 0 Eur per mėnesį!

Pasirinkus paslaugų planą „Verslu“ Jums bus suteikti:

 • neriboti pinigų pervedimai, atliekami interneto banke ar išmaniojoje programėlėje;
 • bekontaktė verslo debeto kortelė;
 • PIN kodų generatorius;
 • nemokamas banko sąskaitos atidarymas;
 • 0 Eur minimalus kasdienių paslaugų mokestis.

Smulkaus verslo bendruomenė „Kiekvienas gali“

Bendruomenės nariai gauna:

 • nemokamos reklamos pasiūlymų;
 • galimybę dalyvauti verslui skirtuose renginiuose;
 • priemones skatinti savo produkcijos pardavimą;
 • galimybę apie save papasakoti žiniasklaidos kanaluose.

Dovanos ir nuolaidos!

 • 1 mėn. „Mokesčių sufleris“ prenumerata.
 • 20% nuolaida „Premium“ narystei „Okredo“ duomenų platformoje.
 • 200 eurų nuolaida „RoboLabs“ apskaitos paslaugoms.
 • 20% nuolaida DPD siuntų pristatymui.
 • Galimybė 6 mėn. nemokamai naudotis „Finpass“ ankstyvojo perspėjimo sistema
 • 30% nuolaida „CodeAcademy“ skaitmeninės rinkodaros kursams.

„Swedbank“ – bankas verslui

Naujai įkurtam verslui:

agree0 Eur mėnesinis mokestis už verslo sąskaitą

agreeNarystė smulkaus verslo bendruomenėje „Kiekvienas gali“

agreeBekontaktė Verslo debeto kortelė „Mastercard“

agreeMokėjimo kortelių skaitytuvas

agreeMokėjimo sprendimai interneto svetainėms

agreeBanko partnerių nuolaidos ir pasiūlymai

Augančiam smulkiam verslui, kuris veikia bent 12 mėnesių:

agreeVerslo finansavimas

agreeVerslo lizingas

agreeVerslo kredito kortelės

agreePrekybos finansavimas

agreeDraudimas

agreeTaupymas ir investavimas

agreeDarbuotojų motyvavimo programa

Pagrindiniai Paslaugų planai

Verslu Paslaugų planas „Verslu“ taikomas tik tiems juridiniams asmenims, nuo kurių įsteigimo praėjo ne daugiau kaip 12 mėn. ir kurie nėra pasirašę susitarimo dėl „Verslo krepšelio“ įkainių taikymo. Šio Paslaugų plano sąlygos klientui galios 366 kalendorines dienas nuo plano įsigijimo dienos. Pasibaigus nurodytam galiojimo terminui, klientui bus taikomi standartiniai banko paslaugų ir operacijų įkainiai.

Verslu 10

Verslu 20

Verslu 50

Verslu 100

Mėnesio mokestis Paslaugų plano mėnesio mokestis už praėjusį mėnesį yra nurašomas iki kito kalendorinio mėnesio 15-os dienos. Mėnesio mokestis taikomas ir tuomet, jei per mėnesį nė karto nepasinaudosite į Paslaugų planą įtrauktomis paslaugomis. Už pirmą ir paskutinį Paslaugų plano naudojimo mėnesį fiksuotas mėnesio mokestis apskaičiuojamas proporcingai pagal dienų skaičių, kuriomis jau galiojo užsakytas Paslaugų planas, tačiau jis nebus mažesnis nei pusė plano mėnesinio mokesčio. Jeigu atsisakysite Paslaugų plano verslui nepraėjus 31 kalendorinei dienai nuo jo užsakymo, už tą mėnesį Jums bus taikomas pilnas mėnesinis plano mokestis. 0 7 8 9 11 18 20 30 33
Minimalus kasdienių paslaugų mokestis, kuris apima sąskaitos atidarymą (išskyrus nerezidentus), tvarkymą, uždarymą bei į sąskaitas pervestų lėšų eurais administravimą banke Minimalus kasdienių paslaugų mokestis, kuris apima banko sąskaitos tvarkymą, įskaitant atidarymą (išskyrus „Swedbank“ paslaugų ir operacijų įkainiuose pirmo skyriaus 3 ir 4 punktuose numatytus atvejus) ir uždarymą bei į sąskaitas pervestų lėšų eurais administravimą banke Į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais administravimas apima: į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais „Swedbank“, AB viduje administravimą, į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais iš „Swedbank“ grupės bankų ir iš kitų Lietuvoje registruotų bankų administravimą bei į sąskaitas pervestų Europinių mokėjimų lėšų administravimą. Europiniai mokėjimai – tai pinigų pervedimai eurais į ES šalis, Islandiją, Lichtenšteiną, Norvegiją ir Šveicariją; mokesčiai dalimis (SHA), kai nurodytas gavėjo banko SWIFT(BIC) kodas, o gavėjo sąskaita nurodyta IBAN formatu. Pasirinkus norimą Paslaugų planą, minimalus kasdienių paslaugų mokestis nebus taikomas visoms Jūsų įmonės banko sąskaitoms. Pasirinkus norimą Paslaugų planą, minimalus kasdienių paslaugų mokestis nebus taikomas visoms Jūsų įmonės banko sąskaitoms. Pasirinkus norimą Paslaugų planą, minimalus kasdienių paslaugų mokestis nebus taikomas visoms Jūsų įmonės banko sąskaitoms. Pasirinkus norimą Paslaugų planą, minimalus kasdienių paslaugų mokestis nebus taikomas visoms Jūsų įmonės banko sąskaitoms. Pasirinkus norimą Paslaugų planą, minimalus kasdienių paslaugų mokestis nebus taikomas visoms Jūsų įmonės banko sąskaitoms.
Bekontaktė Verslo debeto kortelė „MasterCard“ Į Paslaugų planą verslui gali būti įtrauktos tik naujos kartos bekontaktės Verslo debeto kortelės „MasterCard“. Užsisakius ir aktyvavus bekontaktę Verslo debeto kortelę, ji automatiškai bus įtraukta į Paslaugų planą ir jai nebus taikomi išdavimo bei mėnesiniai kortelės administravimo mokesčiai. Jei jau turite bekontaktę Verslo debeto kortelę, bankas ją pats priskirs pasirinktam Paslaugų planui ir jai bus netaikomas mėnesinis kortelės administravimo mokestis. Jei turite kito tipo debeto kortelių ir norite toliau jomis naudotis, iki jų galiojimo pabaigos joms bus taikomi standartiniuose įkainiuose numatyti mėnesiniai kortelės administravimo mokesčiai. 1 kortelė 1 kortelė 1 kortelė 2 kortelės 3 kortelės
Pinigų pervedimai eurais, pateikiami elektroniniais kanalais Per mėnesį išnaudojus nurodytą pinigų pervedimų kiekį, kitiems pervedimams taikomi standartiniai banko paslaugų ir operacijų įkainiai. Neriboti Mokėjimai į kitų asmenų sąskaitas banko viduje, momentiniai ir paprasti pinigų pervedimai į Lietuvoje registruotus bankus ir paprasti europiniai mokėjimai pateikti naudojantis „Swedbank“ interneto banku verslui ir „Swedbank Gateway“, bei analogiški periodiniai mokėjimai, taip pat e. sąskaitų apmokėjimai mokėjimo pavedimu banko viduje ir e. sąskaitų apmokėjimai automatiniu mokėjimu arba mokėjimo pavedimu į kitus Lietuvoje registruotus bankus. 10 pervedimų Mokėjimai į kitų asmenų sąskaitas banko viduje, momentiniai ir paprasti pinigų pervedimai į Lietuvoje registruotus bankus ir paprasti europiniai mokėjimai pateikti naudojantis „Swedbank“ interneto banku verslui ir „Swedbank Gateway“, bei analogiški periodiniai mokėjimai, taip pat e. sąskaitų apmokėjimai mokėjimo pavedimu banko viduje ir e. sąskaitų apmokėjimai automatiniu mokėjimu arba mokėjimo pavedimu į kitus Lietuvoje registruotus bankus. 20 pervedimų Mokėjimai į kitų asmenų sąskaitas banko viduje, momentiniai ir paprasti pinigų pervedimai į Lietuvoje registruotus bankus ir paprasti europiniai mokėjimai pateikti naudojantis „Swedbank“ interneto banku verslui ir „Swedbank Gateway“, bei analogiški periodiniai mokėjimai, taip pat e. sąskaitų apmokėjimai mokėjimo pavedimu banko viduje ir e. sąskaitų apmokėjimai automatiniu mokėjimu arba mokėjimo pavedimu į kitus Lietuvoje registruotus bankus. 50 pervedimų Mokėjimai į kitų asmenų sąskaitas banko viduje, momentiniai ir paprasti pinigų pervedimai į Lietuvoje registruotus bankus ir paprasti europiniai mokėjimai pateikti naudojantis „Swedbank“ interneto banku verslui ir „Swedbank Gateway“, bei analogiški periodiniai mokėjimai, taip pat e. sąskaitų apmokėjimai mokėjimo pavedimu banko viduje ir e. sąskaitų apmokėjimai automatiniu mokėjimu arba mokėjimo pavedimu į kitus Lietuvoje registruotus bankus. 100 pervedimų Mokėjimai į kitų asmenų sąskaitas banko viduje, momentiniai ir paprasti pinigų pervedimai į Lietuvoje registruotus bankus ir paprasti europiniai mokėjimai pateikti naudojantis „Swedbank“ interneto banku verslui ir „Swedbank Gateway“, bei analogiški periodiniai mokėjimai, taip pat e. sąskaitų apmokėjimai mokėjimo pavedimu banko viduje ir e. sąskaitų apmokėjimai automatiniu mokėjimu arba mokėjimo pavedimu į kitus Lietuvoje registruotus bankus.
PIN kodų generatorius Jums pasirinkus vieną iš Paslaugų planų, PIN kodų generatoriaus išdavimo mokestis netaikomas už vieno įrenginio išdavimą ir tik vieną kartą, t. y. pirmą kartą pasirinkus bet kurį iš nurodytų Paslaugų planų.
Narystė smulkų verslą stiprinančioje bendruomenėje „Kiekvienas gali“ Neribota. Būtina registracija. Neribota. Būtina registracija. Neribota. Būtina registracija. Neribota. Būtina registracija. Neribota. Būtina registracija.

Kodėl verta prisijungti į bendruomenę?

Jūsų verslo reklama Verslo kontaktų renginiai Verslo konsultacijos Klientai

Smulkaus verslo stiprinimo bendruomenė

„Kiekvienas gali“

Dalyvavimo bendruomenėje taisyklės
Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu verslas@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!
Nuotolinė konferencija

Nuotolinė konferencija apie smulkiojo verslo stiprinimą

Smulkaus verslo akademija. Verslo procesų valdymo savaitė.

Sausio 26 d. 10.00 val.

„Pirkėjas dėmesio centre: meilės istorijos vadovas“

Pranešėja Inga Filipova, „IKEA“.

Iki pranešimo liko:

Į programą