Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Erdvė geriems darbams

Dalinkitės gerumu su kitais!

Yra daugybė puikių sumanymų ir iniciatyvų, kurioms įgyvendinti reikia mūsų visų pagalbos. Bendradarbiaudami su pirmąja Lietuvoje aukojimo internetu svetaine www.aukok.lt, „Swedbank“ interneto banko skyrelyje „Erdvė geriems darbams“ pristatome įvairius visuomeninius projektus ir siekiame sudaryti sąlygas interneto banke aukoti paprastai ir saugiai.

Susipažinkite su projektais, dalykitės gerumu ir prisidėkite prie prasmingų iniciatyvų įgyvendinimo. Nesvarbu, kokio dydžio bus jūsų parama. Aukokite ir parodykite, kad jums rūpi!

Sužinokite daugiau
Kaip aukoti: prie kiekvieno projekto aprašymo išvysite mygtuką „Aukoti“. Jį paspaudus, atsidarys užpildyta mokėjimo forma, kurioje Jums reikės tik įrašyti aukojimo sumą ir užbaigti mokėjimo operaciją įprastu būdu. Mokėjimo pavedimas Jums nieko nekainuos. Jei norite paaukoti anonimiškai ar pageidaujate gauti projekto ataskaitą el. paštu, praneškite apie tai info@aukok.lt.

Padovanok vaikui pietus!

Maltiečių vaikų dienos centruose vaikai ne tik jaučiasi saugūs, ugdo ir tobulina savo socialinius bei savarankiškumo įgūdžius, atlieka popamokinę veiklą, bet svarbiausia yra visiškai užimti ir atitraukti nuo „gatvės auklėjimo“. Dauguma vaikų į maltiečių dienos centrus ateina tiesiog pavalgyti, nes namie nėra kuo maitintis.

Šiuo metu penkiems centrams, kuriuos lanko 112 vaikų, labai trūksta lėšų maistui.

Sužinokite Daugiau
Aukoti

Orūs namai – oriai senatvei

Beveik pusė Lietuvos senjorų vieniši skursta savo būstuose. Didžiąją savo pajamų dalį, ypač šildymo sezono metu, jie išleidžia neekonomiškiems būstams išlaikyti. Todėl kviečiame senjorus išnuomoti savo senuosius būstus ir keltis gyventi į naujus, būtent jiems įrengtus butus „Oriuose namuose“.

Iš nuomos gaunamos pajamos visiškai padengs gyvenimo juose išlaidas, todėl pensija liks kitoms senjorų reikmėms.

Sužinokite Daugiau
Aukoti

Išklausytas vaikas – laimingas vaikas

„Vaikų linija“ – jau 20-us metus veikianti emocinės paramos tarnyba vaikams ir paaugliams. 2016 m. „Vaikų linija“ atsiliepė į 154 395 vaikų ir paauglių skambučius, atsakė į 1348 laiškus internetu.

2016 m. „Vaikų linija, klausau“ išgirdo vieną iš keturių pasikalbėti skambinusių vaikų.

Sužinokite Daugiau
Aukoti

Socialinis taksi – laisvė judėti

„Socialinis taksi“ – Lietuvoje vienintelė alternatyvi socialinė inovacija, leidžianti žmonėms su judėjimo negalia tapti mobilesniems ir savarankiškiau planuoti kasdienes veiklas.

„Socialinio taksi“ paslaugų poreikis kasdien vis didėja, žmonių, turinčių negalią ir norinčių naudotis paslauga, daugėja, todėl reikalingas techniškai pritaikytas automobilis, kurio įsigijimas pakeistų ne vieno žmogaus su negalia gyvenimą.

Sužinokite Daugiau
Aukoti

Pastatykime „SOS vilties apartamentus”

Į VšĮ „SOS gyvūnai“ prieglaudą patenka, o dažnai ir visą savo gyvenimą nugyvena daug sergančių, luošų ir garbingo amžiaus globotinių. Šiems gyvūnams būtinos šiltos ir jų poreikiams pritaikytos patalpos, kurių šiuo metu „SOS gyvūnų“ prieglaudoje labai trūksta.

Kad šių gyvūnų gyvenimas būtų bent kiek malonesnis ir šviesesnis, pildome savo seną svajonę ir pradedame naujos prieglaudos - „SOS vilties apartamentai“ statybos darbus.

Sužinokite Daugiau
Aukoti

Nemokama teisinė pagalba Lietuvos regionuose

Daugybei žmonių Lietuvos regionuose nemokama teisinė pagalba yra nepasiekiama. Įgyvendiname reikšmingą projektą, kuriuo norime pasiekti ir regionuose esančius gyventojus, kurie ypač dažnai susiduria su smurto artimoje aplinkoje atvejais, yra priversti taikstytis su darbdavių išnaudojimu bijodami prarasti darbą arba yra vienišos mamos, siekiančios prisiteisti išlaikymą mažamečiam vaikui iš emigravusio tėvo.

Projekto metu regionų bibliotekose, mokyklose ir seniūnijose atidarysime daugiau kaip 100 „teisinės pagalbos prieigos taškų“.

Sužinokite Daugiau
Aukoti
Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Kviečiame Jus į finalinį Verslo akademijos renginį gegužės 23 d.

  • Dalyvių išmoktos pamokas
  • Agentūrų „NEW!“ ir „SuperYou“ partnerio – Tomo Ramanausko pranešimas
  • Kontaktų mezgimo sesija
Registruotis