Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Kas yra el. iždas?

El. iždas

Swedbank pirmasis Lietuvoje pristatė elektroninį prekybos kanalą įmonėms, kurio pagalba galima atlikti valiutos keitimo ir valiutos kurso rizikos valdymo operacijas ypač palankiomis sąlygomis. Šio kanalo pavadinimas – el. iždas.

El. iždas suteikia optimalias kasdieninių įmonės operacijų atlikimo galimybes, aprūpinant vartotojus finansinių sprendimų priėmimui reikalinga informacija. Šiuo produktu dažniausiai naudojasi įmonių vadovai, finansininkai ir buhalteriai.

El. iždas yra alternatyva naudojantis Swedbank Finansų rinkų dilerių paslaugomis, suteikiantis galimybę bet kuriuo paros metu gauti duomenis apie pasaulinius rinkos valiutų kursus bei informaciją, reikalingą sprendimų priėmimui.

Naudodamas esamas Swedbank sistemas bei naujausias technologijas, el. iždas suteikia greičiausią valiutų prekybos atlikimą bei patogų ir efektyvų ataskaitų apie atliktas operacijas naudojimą.

Prekybos kanale el. iždas operacijas galite atlikti banko darbo dienomis nuo 8:00 iki 16:45 (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) ir nuo 8:00 iki 15:30 penktadienį.

El. iždo vartotojai dažniausiai būna

 • įmonės, kurios dalyvauja tarptautinėje prekyboje ir kurioms reikia keisti valiutas bei valdyti valiutų kursų riziką.

Prekybos kanalas el. iždas suteikia tokias galimybes

 • Valiutų prekyba ir valiutų kursų rizikos valdymas:
  • Neatidėliotini sandoriai
  • Išankstiniai sandoriai
  • Apsikeitimo sandoriai
 • Prekybos kanale el. iždas minimali sandorio suma yra 1 500 EUR valiutų sandoriams (arba ekvivalentas valiuta).
 • Ataskaitos: galima gauti išsamias ataskaitas apie sudarytus sandorius pagal naudotojo nustatytus parametrus. Ataskaitos pateikiamos sandorių išrašų pavidalu.
 • Naujienos ir apžvalgos: galite rasti informaciją apie svarbiausias finansų rinkos naujienas ir įvykius, finansų rinkos apžvalgas, makroekonominių rodiklių kalendorių, valiutų kursų grafikus ir kita.
 • Pasaulio ekonomikos apžvalga: Swedbank analitikų parengtos svarbiausių pasaulio regionų ekonomikos plėtros, tendencijų ir ateities perspektyvų analizė.

Kaip tapti el. iždo naudotoju?

Tapti prekybos kanalo el. iždas vartotoju paprasta. Reikia pasirašyti el. iždo naudojimo sutartį ir turėti interneto ryšį. Įmonės įgalioti asmenys prisijungs prie įmonės sąskaitų naudojantis Bankui priimtinomis prisijungimo priemonėmis (Smart-ID, M. parašas, PIN generatorius ir t.t.). Norėdami tapti el. iždo vartotoju, kreipkitės į Swedbank valiutų dilerius arba į savo klientų vadybininką.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu verslas@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Jūsų biometriniai duomenys – slaptažodis, kurio nereikia prisiminti

Pradėkite naudotis biometriniais duomenimis – piršto atspaudo ar veido atpažinimas yra patogiausias būdas prisijungti prie išmaniosios programėlės verslui ir patvirtinti savo veiksmus skaitmeninėje banko aplinkoje.

Išbandyk šį prisijungimo būdą!

Išsamiau