Dėmesio! Dėl šalyje paskelbto karantino banko padaliniuose aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir juose teiksime tik šias būtiniausias paslaugas: mokėjimo kortelių atsiėmimas, interneto banko identifikavimo priemonių išdavimas, kitos operacijos, kurių negalima atlikti nuotoliniu būdu. Registruotis vizitui galite paskambinę telefonu +370 5 268 4444 arba 1884 (privatiems klientams), +370 5 268 4422 arba 1633 (verslo klientams), užsiregistruoti taip pat galite interneto banke.

Reaguodami į dabartinę situaciją ir norėdami užtikrinti kuo daugiau aiškumo, pateikiame atsakymus į šiuo metu dažniausiai užduodamus klausimus ir kitą savo klientams aktualią informaciją. Atsakymus rasite čia.

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1633. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Karantino metu naudokitės e. bankininkyste

Šiuo metu rekomenduojame kasdienius finansų reikalus tvarkyti programėlėje, o sudėtingesnius dalykus, pvz., sutarčių peržiūrą ar sudarymą, atlikite interneto banke.

Plačiau

Valdykite įmonės sąskaitas nuotoliniu būdu

Patogiai administruokite naudotojų paskyras ir mokėjimų limitus.

Sužinokite daugiau

Sudarome galimybes atidėti paskolų ir lizingo įmokas

Jūsų verslui kilo sunkumų dėl turimų finansinių įsipareigojimų vykdymo? Pateikite prašymą atidėti paskolos grąžinimo ar lizingo įmokų mokėjimą.

Sužinoti daugiau ir pateikti prašymą

Paaukokime tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos

Šiuo sunkiu metu padėkime vieni kitiems! Aukok.lt rasite projektų, skirtų pagelbėti tiems, kurie susiduria su didžiausiais iššūkiais. Tai ir nepasiturinčios šeimos, ir vieniši senjorai, ir vaikai iš pažeidžiamų šeimų, ir, žinoma, medikai – tie, be kurių pagalbos nenugalėsime šios krizės. Mes jau prisidėjome, tad kviečiame paaukoti ir jus: https://www.aukok.lt/projektai/kategorija/SKUBI-PAGALBA

Daugiau informacijos

Kad ir kiek nežinomybės pradedant verslą – padėsime jį valdyti.

Atsidarykite verslo sąskaitą savo interneto banke.

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas