Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Teisinė aplinka

Užsienio sąskaitoms taikomų mokestinių prievolių vykdymo aktas (angl. Foreign Account Tax Compliance Act - FATCA)

FATCA yra JAV teisės aktas, kurio tikslas - užtikrinti, kad JAV mokesčių mokėtojai laikytųsi atitinkamų JAV mokesčių įstatymų ir nevengtų su mokesčių mokėjimu susijusių prievolių naudodamiesi užsienio finansų įstaigų sąskaitomis. FATCA įgyvendinimui Lietuvoje, JAV ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės sudaroma Sutartis apibrėžia reikalavimus, pagal kuriuos LR finansų įstaigos privalo nustatyti sąskaitas, kurių turėtojai (įmonių atveju – ir įmonės naudos gavėjai) yra JAV mokesčių mokėtojai bei pateikti Lietuvos Valstybinei mokesčių inspekcijai informaciją apie minėtas sąskaitas bei jų turėtojus.

Dodd Frank

Volstryto reformų ir vartotojų apsaugos aktas (angl. Dodd-Frank Wall Street reform and Consumer Protection Act) yra JAV teisės aktas, priimtas kaip atsakas į įvykusią finansų krizę. Šiuo teisės aktu buvo iš esmės reformuotas finansinių paslaugų teikimo reglamentavimas JAV. Vieni iš daugelio šio teisės akto tikslų - finansų rinkų griežtesnis reguliavimas ir sustiprinta vartotojų apsauga. Šiuo teisės aktu siekiama apsaugoti visus JAV rezidentus, dėl to šis teisės aktas turi ir tarptautinį poveikį.

Finansų įstaigos, norinčios teikti investicines paslaugas JAV rezidentams, privalo atitikti ir vykdyti Dodd-Frank teisės akto reikalavimus. Dėl šios priežasties Swedbank kai kurios investicinės paslaugos ir produktai JAV rezidentams yra neteikiami arba jų teikimas yra ribotas.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu verslas@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!
Nuotolinė konferencija

Nuotolinė konferencija apie smulkiojo verslo stiprinimą

„Penki rinkodaros principai“

Pranešėjas Vadimas Komarskis, „Omniva LT“.

Smulkaus verslo akademija. Rinkodaros ir pardavimų savaitė.

Žiūrėti konferenciją
Nuotolinė konferencija

Nuotolinė konferencija apie smulkiojo verslo stiprinimą

„Namų darbai prieš einant į užsienio rinką“

Pranešėjas Evaldas Mockus, „Omnisend“.

Smulkaus verslo akademija. Rinkodaros ir pardavimų savaitė.

Žiūrėti konferenciją