Svarbu! Dėl galiojančios ekstremalios padėties banko padaliniuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus. Registruotis į konsultaciją

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1633. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Pasirinkite!

Atnaujinome „Bank Link“ paslaugą mokėjimo inicijavimo funkcionalumu!

Dar daugiau patogumo ir Jums, ir Jūsų klientams:

  • Galėsite priimti e. mokėjimus ir iš kituose bankuose sąskaitas turinčių klientų.
  • Naujomis galimybėmis galėsite naudotis „Swedbank“ „Bank Link“ integracijoje – Jums nereikės sudaryti sutarčių su kitomis finansų įstaigomis.

Atsiskaitymai iš „Swedbank“ ir SEB sąskaitų!

Plačiau

Mes Jums patarsime. Kad ir kokių finansinių klausimų turėtumėte

Svarstote, kur rasti informacijos, skirtos smulkiesiems verslininkams? Neaišku, kaip patogiausiai galėtumėte tvarkyti savo bankinius reikalus? Norite išsirinkti savo verslo idėjai tinkamiausią finansavimo būdą?

O kas rūpi Jums?

Verslo skatinimo priemonės

Kreipkitės dėl lengvatinės valstybės paskolos ar portfelinės garantijos, jei karantino metu susidūrėte su apyvartinių lėšų trūkumu.

Sužinokite daugiau

Atsidarykite verslo sąskaitą savo interneto banke.

Turėdami įmonės sąskaitą banke „Swedbank“, galėsite gauti banko finansavimą, investuoti laisvas lėšas ir naudotis kitomis mūsų paslaugomis verslui.

Sužinokite daugiau

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas