Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Didysis penktadienis prieš Velykas (2020 m. balandžio 10 d.) yra ne darbo diena Europos bankų asociacijos kliringo sistemoje, todėl šią dieną „Swedbank“ vykdys ne visus tarpbankinius pervedimus. Momentinius mokėjimus bus galima atlikti visomis dienomis į sąskaitas, esančias SEB, „Citadele“, Šiaulių banke ar „Paysera“.

Momentinis mokėjimas vykdomas, jei nėra reikalingas antro asmens patvirtinimas, o mokėjimas pateiktas per „Swedbank“ išmaniąją programėlę arba interneto banke pasirinkus formą „Naujas pervedimas“. Mokėjimo suma negali viršyti 15 000 eurų.

Išsamiau su pervedimų vykdymo sąlygomis galite susipažinti čia.

Dėmesio! Dėl šalyje paskelbto karantino banko padaliniuose aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir juose teiksime tik šias būtiniausias paslaugas: mokėjimo kortelių atsiėmimas, interneto banko identifikavimo priemonių išdavimas, kitos operacijos, kurių negalima atlikti nuotoliniu būdu. Registruotis vizitui galite paskambinę telefonu +370 5 268 4444 arba 1884 (privatiems klientams), +370 5 268 4422 arba 1633 (verslo klientams), užsiregistruoti taip pat galite interneto banke.

Reaguodami į dabartinę situaciją ir norėdami užtikrinti kuo daugiau aiškumo, pateikiame atsakymus į šiuo metu dažniausiai užduodamus klausimus ir kitą savo klientams aktualią informaciją. Atsakymus rasite čia.

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1633. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Karantino metu naudokitės e. bankininkyste

Šiuo metu rekomenduojame kasdienius finansų reikalus tvarkyti programėlėje, o sudėtingesnius dalykus, pvz., sutarčių peržiūrą ar sudarymą, atlikite interneto banke.

Plačiau

Sudarome galimybes atidėti paskolų ir lizingo įmokas

Jūsų verslui kilo sunkumų dėl turimų finansinių įsipareigojimų vykdymo? Pateikite prašymą atidėti paskolos grąžinimo ar lizingo įmokų mokėjimą.

Sužinoti daugiau ir pateikti prašymą

Paaukokime tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos

Šiuo sunkiu metu padėkime vieni kitiems! Aukok.lt rasite projektų, skirtų pagelbėti tiems, kurie susiduria su didžiausiais iššūkiais. Tai ir nepasiturinčios šeimos, ir vieniši senjorai, ir vaikai iš pažeidžiamų šeimų, ir, žinoma, medikai – tie, be kurių pagalbos nenugalėsime šios krizės. Mes jau prisidėjome, tad kviečiame paaukoti ir jus: https://www.aukok.lt/projektai/kategorija/SKUBI-PAGALBA

Daugiau informacijos

Jūsų verslas ten – kur Jūsų klientai. Keiskimės kartu.

Sukurkite savo klientams galimybę e. parduotuvėje patogiai ir paprastai atsiskaityti iškart. Priimkite e. mokėjimus ir pirmus 3 mėnesius Jums nebus taikomas mėnesinis mokestis.

Sužinokite daugiau

Kad ir kiek nežinomybės pradedant verslą – padėsime jį valdyti.

Atsidarykite verslo sąskaitą savo interneto banke.

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas