Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Paskola saulės elektrinėms

Energia futura

„Energia futura“ energetikos įmonė, specializuojanti tik saulės elektrinių įrengimo srityje. Rinkoje savo vardą užsitarnavusi atliktais darbais, o ne skambiais šūkiais. Garantuojame, kad darbą atliksime kokybiškai ir sąžiningai, nes būtent taip mes vykdome verslą. Projektuodami energetiškai ir estetiškai patrauklias saulės sistemas, kuriose naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, mes didžiuojamės, teikdami ekspertų paslaugas už teisingą kainą.

Įmonės kvalifikacija, tai kuo mes didžiuojamės ir vertiname, nes esame:

 • Atestuoti būti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų rangovu;
 • Eksploatuoti elektros įrenginius iki 35kV;
 • Oficialus Fronius inverterių instaliuotojas Lietuvoje;
 • Oficialus Solaredge inverterių instaliuotojas Lietuvoje;
 • Instaliavę daugiau nei 12 objektų, kurių galia nuo 100-1400 kW;
 • Instaliavę daugiau nei 800 elektrinių ant privačių namų stogų.

Bendradarbiaujant su:

Energija24

Saulės elektrinių rinkoje žinoma kompanija. Savo klientams siūlanti atsinaujinančių energijos šaltinių technologijas, kurias įdiegia naudodami tik kokybiška, ilgaamžę įrangą. Apsilankę www.energija24.lt rasite saulės elektrines tiek namams, tiek pramonei ar ūkiui.

Energija24 kokybiškai ir su visomis garantijomis įrengs saulės elektrinę ant pastato stogo ar ant žemės. Kreipkitės jau dabar ir rasime sprendimą jūsų namams, verslui, ūkiui ar turizmui. Esant unikaliems poreikiams įrengsime ir nestandartinio tipo elektrines.

Bendradarbiaujant su:

EST LT

Pagrindinė mūsų veikla – alternatyvių energijos šaltinių (saulės energijos) panaudojimas. Diegiame išskirtinai aukščiausios kokybės saulės sistemas geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Pasitelkę vokišką 30 metų darbo patirtį saulės elektrinių įrengimo srityje per devynerius savo veiklos metus pasiekėme puikių rezultatų ir tapome alternatyvių energijos šaltinių panaudojimo srities rinkos lydere Lietuvoje.

Bendradarbiaujant su:

Eternia Solar

Saulės energija – atsakingam verslui

„Eternia Solar“ yra pirmaujanti saulės energijos įmonė, atsakinga už visus saulės energetikos projektų rengimo etapus ir užtikrinanti efektyvius atsinaujinančiosios energijos sprendimus verslui. Bendrovė teikia aukštos kokybės paslaugas bei siūlo platų eksploatavimo ir techninės priežiūros sprendimų asortimentą, užtikrindama ilgalaikį fotovoltinių sistemų našumą.

„Eternia Solar“ taip pat priklauso „Sun Investment Group“ įmonių grupei, kurios projektai patenka tarp Top 40 didžiausių saulės energijos vystytojų Europoje.

Mūsų komanda pasirūpins, kad nuo pat idėjos iki saulės elektrinės įrengimo, visas procesas vyktų sklandžiai ir užtikrintai.

 • Lietuvoje įrengėme 80+ projektų, kurių bendra galia siekia 20+ MW
 • Įrengėme vieną galingiausių saulės elektrinių Lietuvoje;
 • Turime 10+ metų tarptautinės patirties;
 • Jūsų saulės elektrine rūpinsis daugiau nei 30 patyrusių specialistų komanda.
 • Turime tarptautinius ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001 sertifikatus, kurie užtikrina aukščiausią kokybę ir saugą bet kokio masto saulės elektrinių statybos metu.

Turite klausimų? Kviečiame nemokamai konsultacijai: https://eterniasolar.com/lt/kontaktai/

GREENUP

Viena didžiausių saulės elektrinių įmonių Lietuvoje. Ilga patirtis, daugiau nei 800 įgyvendintų projektų namams ir verslui leidžia mums garantuoti kokybišką ir greitą paslaugų suteikimą. Saulės elektrines diegiame ant žemės, stogo, vietoje stogo dangos, įrengiame automobilių stogines su saulės moduliais. Viską už jus sutvarkome mes, nuo dokumentacijos iki paleidimo.

Su GreenUp pamirškite rūpesčius, juk viskas iš vienų rankų!

Bendradarbiaujant su:

Informacinių technologijų pasaulis

Jau daugiau nei 18 metų specializuojamės saulės elektrinių projektavime, montavime bei diegime. Tikime, jog atsinaujinantys energijos ištekliai padeda ne tik tausoti aplinką, bet ir siekti energetinės nepriklausomybės. Siūlome individualius sprendimus kiekvienam klientui pagal skirtingą elektrinės tipą bei jos galią. Projektuojame ir montuojame įvairias sistemas: nuo mikro saulės elektrinės ar šilumos siurblio privatiems vartotojams iki saulės elektrinių sistemų daugiabučiams, ligoninėms, universitetams ar didelėms gamykloms.

Bendradarbiaujant su:

Litsol

Viena didžiausių energetikos įmonių šiaurės Lietuvoje, kuri specializuojasi tvarių energetikos sprendimų diegime. Per 25 metų veiklos laikotarpį įmonė įgyvendino šimtus įvairaus sudėtingumo projektų. Saulės elektrinių padalinio „Litsol“ darbuotojai pasiruošę padėti visuose saulės elektrinės įrengimo etapuose – nuo konsultacijos iki pridavimo. Nuolatinį dėmesį skiriame tobulėjimui, tad Jūsų projektui parinksime tik naujausias kokybiškas ir ilgaamžes medžiagas.

Bendradarbiaujant su:

Mazgas

Saulės moduliai – energijos sistemos įrenginiai, padedantys gyventi modernų ir sąmoningą gyvenimą. Naudodami saulės energiją sumažinsite elektros energijos naudojimo kaštus. „Mazgas“ komanda atsižvelgdama į individualius poreikius pasirūpins ne tik saulės moduliais, bet ir jų įrengimo leidimais, projektavimu, montavimu bei nuotoliniu stebėjimu, kuris užtikrins Jūsų investicijų ilgaamžiškumą.

Reenpro

Siūlome saulės elektrinių įrengimą ant stogų, žemės privatiems bei juridiniams asmenims. Projektą padarome nuo pradžios iki galo su visų dokumentų sutvarkymu bei projekto paruošimu, kad klientams reikėtų kuo mažiau rūpintis techniniais dalykais ir galėtų džiaugtis efektyviu sprendimu.

Saulės bendruomenė

Nutolusios saulės elektrinės iš saulės parkų, kurias gali naudoti kiekvienas Lietuvos gyventojas, nepriklausimai ar gyvena bute, ar individualiame name.

Saulės grąža

Saulės energijos projektus Lietuvoje ir užsienyje vystome jau 10 metų. Siekiame, kad žalia energija galėtų atkeliauti į kiekvienus namus:

 • Įrengiame saulės elektrines privačių namų gyventojams.
 • Butų gyventojams, įmonėms ir neturintiems galimybės įsirengti saulės elektrinės ant namo stogo ar žemės, siūlome įsigyti nutolusią elektrinę Saulės grąžos saulės parke.

Pasirūpinsime viskuo: individualiu saulės elektrinės projekto parengimu, montavimu ir dokumentacija APVA paramai gauti.

 • Dirbame tik su itin efektyvios ir maksimalią grąžą teikiančios saulės elektrinių įrangos teikėjais.
 • Esame sukaupę didelę patirtį projektuojant ir įrengiant saulės elektrines, tad pasiūlysime tinkamiausią sprendimą jūsų namams ar verslui.
 • Visi mūsų klientai savo saulės elektrinės veikimą gali stebėti išmaniojoje programėlėje telefone.

Konsultuojame nemokamai. Pasirinkite švaresnę aplinką ir 3 kartus mažesnes išlaidas elektrai.

Bendradarbiaujant su:

HELSO

Rinktis saulės jėgainę iš patikimo pardavėjo verta:

 • Gausite kokybišką, apskaičiuotą ir Jūsų objekto charakteristikas atitinkantį projektą
 • Žinosite visas įrangos savybes
 • Neabejosite sistemos atsparumu ir ilgaamžiškumu bei užtikrinta garantija
 • Jokių supaprastintų ar savadarbių sprendimų

Bendradarbiaujame su patikimais ir savo darbą išmanančiais montuotojais, kurie pasirūpins kokybišku ir greitu Jūsų elektrinės įrengimu.

Bendradarbiaujant su:

SoliTek

Išskirtinės kokybės stiklo-stiklo saulės moduliams suteikiame 30 metų garantiją. A degumo klasė ir nepriekaištinga išvaizda, įvertinta Lietuvoje ir Skandinavijoje.

Мūsų saulės moduliai – ekologiški gaminiai, padėsiantys ir jums tapti draugiškesniais gamtai.

Bendradarbiaujant su:

Solners

Saulės elektrinių įranga, montavimas, garantinis ir po garantinis aptarnavimas. VERT atestuota įmonė. 15 metų montuojame elektrines. Atliekame sumontuotų elektrinių patikrą įvertinant atliktų darbų kokybę.

Bendradarbiaujant su:

VEESLA

Mes, VEESLA įkūrėjai, turime didžiulę patirtį energetikos pramonės sektoriuje Lietuvoje. Atsižvelgdami į individualius kiekvieno kliento poreikius mūsų profesionali ir patyrusi komanda planuoja, projektuoja, parenka optimalius, aplinkai draugiškus sprendimus ir stato:

 • Saulės elektrines namams ir verslui
 • Šilumos siurblius
 • Baterijas, energijos kaupimo sistemas ir saugyklas

Vadovaudamiesi moto “Ateitį kuriame šiandien”, siekiame įgyvendinti savo viziją – atsinaujinančius energijos šaltinius paversti neatsiejama kiekvieno namų ūkio ar verslo įmonės dalimi.

VIASOLIS

Esame motyvuota, atsakinga, jaunatviška ir kompetentinga komanda, kurią vienija pagrindinis siekis – puoselėti saulės energetiką. Mes skatiname atsinaujinančios energijos išteklių plėtrą taip prisidėdami prie švaresnės aplinkos kūrimo.

Galime pasidalinti sukauptomis žiniomis ir padėti vystyti Jūsų saulės energetikos projektą, nesvarbu, ar projektas vos 1 kilovato ar šimtų megavatų dydžio, nesvarbu, ar projektuojama saulės elektrinė bus statoma ant žemės, montuojama ant stogo ar net vandens – mes turime įvairios patirties!

Zenerga

Dar 2012 metais įsikūrusi bei savo veiklą pradėjusi UAB „Zenerga“ specializuojasi atsinaujinančių energijos šaltinių diegimo procesuose Lietuvoje ir už jos ribų. Saulės energetika yra tai, kur mūsų klientai mus mato kaip profesionalių, patyrusių ir inovatyvių žmonių komandą, galinčių sumontuoti saulės jėgainę tiek ant jūsų namo, ar įstaigos stogo, tiek ant žemės, ar jūsų ūkyje, atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius.

Bendradarbiaujant su:

Kitas tvarus Jūsų verslo žingsnis – elektra iš saulės

 • Verslo paskola saulės elektrinių, nedidelių vėjo turbinų ir geoterminio šildymo įrangos įsigijimui ir / ar įrengimui.
 • Palūkanos EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 3,9 %, kai paskolos suma iki 35 000 EUR.
 • Didesnėms paskoloms palūkanų norma nustatoma individualiai.
 • Gamindami atsinaujinančią energiją sumažinsite įmonės išlaidas ir prisidėsite prie tvaraus verslo vystymo.
Sunaudotos elektros kiekis apskaičiuotas remiantis 2021 m. pirmą pusmetį Lietuvoje galiojusiais vienos zonos elektros tarifais. Jums rekomenduojamas saulės elektrinės galingumas apskaičiuotas remiantis prielaida, kad 1kW saulės elektrinė per metus pagamina vidutiniškai 1000 kWh energijos. Pateikiama vidutinė rinkos kaina, kuri gali skirtis priklausomai nuo Jūsų pasirinkto rangovo įkainių.

Paskola saulės elektrinei

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą.

*Atsipirkimo terminas preliminarus ir priklauso nuo konkretaus techninio sprendimo ir įrengimo kainos.

Sutaupytumėte

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

Paskola

 • 0
 • 0
Informacija apie potencialą riziką
Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite netekti nuosavybės teisės į įkeistą turtą.
 • Saulės elektrinėms, nedidelėms vėjo turbinoms ir geoterminio šildymo įrangai įsigyti ir/ar įsidiegti.
 • Sąlygos taikomos smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei ūkininkams, įsigyjantiems ir/ar įsidiegiantiems atsinaujinančios energijos įrangą, skirtą pačių klientų reikmėms.
 • Naudinga! Prieš pildant paraišką Jums reikia nuspręsti, kokią įrangą planuojate įsigyti ir/ar įsidiegti, todėl rekomenduojame pirmiausia pasikonsultuoti su įrangos pardavėjais.

Pasidomėkite APVA parama verslui, skirta atsinaujinančios energijos projektams apva.lt

 • Paskolos suma – nuo 5 000 EUR.
 • Paskolos terminas – iki 5 metų. Saulės elektrinės įsigijimui ir/ar įsidiegimui – iki 10 metų.
 • Pradinis įnašas – 30% nuo projekto sąmatos. Saulės elektrinės įsigijimui ir/ar įsidiegimui su APVA parama – 0%.
 • Palūkanos:

  • EURIBOR (ne mažiau kaip 0) + 3,9%, kai paskolos suma iki 35 000 EUR.
  • Didesnėms paskoloms palūkanų norma nustatoma individualiai.

Būtina sąlyga kreipiantis dėl finansavimo – Jūs turite vykdyti veiklą mažiausiai 12 mėnesių bei pateikti ne mažiau nei vienerių pilnų finansinių metų finansines ataskaitas.

 • Įkeičiamos lėšos sąskaitose „Swedbank“ (visais atvejais).
 • Įkeičiama žemė ir pastatai, kitas nekilnojamasis ir / ar kilnojamasis turtas.
 • Laidavimai ir garantijos.
 • INVEGA programos.

Saulės elektrinės įsigijimui ir/ar įsidiegimui su APVA parama:

 • Jei paskolos suma iki 15 000 EUR, įkeitimo nereikalaujama.
 • Jei paskolos suma daugiau nei 15 000 EUR, privalomas kilnojamojo arba nekilnojamojo turto įkeitimas.
 1. Pasikonsultuokite su Jums reikalingos įrangos pardavėjais.
 2. Užpildykite paraišką interneto banke. Su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.
 3. Paskolos sutartis gali būti pasirašoma elektroniniu būdu arba „Swedbank“ padalinyje.
 4. Jei reikalingas nekilnojamojo turto įkeitimas, pateikite turto vertinimo ataskaitą, parengtą "Swedbank" priimtinų nepriklausomų turto vertintojų.
 5. Jei reikalingas turto įkeitimas, sudarykite hipotekos ar įkeitimo sutartį ir pasirūpinkite turto draudimu.
 6. Pasirašius paskolos sutartį ir hipotekos ar įkeitimo sutartį (jei reikia), paskolos lėšos bus išmokėtos.

Galime paprašyti pateikti papildomus mūsų nurodytus dokumentus, reikalingus paraiškos analizei.

Paskola (investicinė paskola, paskola apyvartiniam kapitalui, overdraftas (kreditas banko sąskaitoje), kredito linija, garantijų limitas bei kitos paskolos verslo klientams, išskyrus žemiau nurodytas paskolas bei tas paskolas, kurioms yra patvirtinti atskiri įkainiai).

Paslaugos ar operacijos pavadinimas Įkainis, Eur
Paskolos sutarties sudarymo (administravimo) mokestis 0,4–1,5 % nuo paskolos sumos (min. 120 Eur)
Paskolos sumos didinimo mokestis 0,4–1,5 % nuo didinamos paskolos sumos (min. 120 Eur)
Palūkanų keitimo, paskolos termino pratęsimo, paskolos grąžinimo grafiko keitimo mokestis (netaikomas garantijų limitui) 0,4–1,5 % nuo paskolos sumos (min. 120 Eur)
Kitų paskolos sąlygų keitimo mokestis 80 Eur
Įsipareigojimo mokestis 0,26–4,71 % nuo nepanaudotos paskolos sumos
Leidimų / sutikimų išdavimas 20 Eur

Energia futura

Saulės elektrinių sprendimai. Objektų apžiūros, konsultacijos, instaliavimas, techninė priežiūra.

Energija24

Saulės elektrinės namams, verslui, ūkiui bei turizmui.

EST LT

Saulės energija Jums su vokiška patirtimi!

Eternia Solar

Saulės energija – atsakingam verslui. Eternia Solar — komercinių saulės elektrinių ekspertai, padedantys verslams ir visuomeninėms organizacijoms įgyvendinti tvarius projektus.

GREENUP

Žaliosios energetikos ekspertai.

Informacinių technologijų pasaulis

TAPK ENERGETIŠKAI NEPRIKLAUSOMAS! Jei siekiate energetinės nepriklausomybės – mūsų sprendimai skirti būtent Jums!

Litsol

Ilgametė patirtis ir kompetencija – mūsų privalumas!

Mazgas

Įmonė, dirbanti nuo 1991m., įrengs saulės elektrinę privačiuose namuose ir įmonėse visoje Lietuvoje.

Reenpro

Pirmoji saulės elektrinių įmonė Lietuvoje, kuri įrengė pirmąją saulės elektrinę ir dirba jau daugiau nei 10 metų. Ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti tinkamiausią sprendimą Jums ir Jūsų verslui.

Saulės bendruomenė

Dabar iš saulės pagamintą elektros energiją gali naudoti kiekvienas Lietuvos gyventojas.

Saulės grąža

Saulė šviečia kiekvienam! Siūlome pažangias saulės elektrines ir privačių namų, ir butų gyventojams visoje Lietuvoje. Mūsų klientai renkasi švaresnę aplinką ir 3 kartus mažesnes išlaidas elektrai.

HELSO

Renkiesi saulės jėgainę? Rinkis Helso! Naudokis geriausių pasaulio gamintojų įranga ir mėgaukis saulės energija be rūpesčių!

SoliTek

Saulės elektrinės tiesiai iš Lietuvos saulės modulių gamintojo.

Visada šalia, jeigu prireiktų.

Solners

Saulės energija jūsų namams. Kokybiškos saulės elektrinės, kurios tarnauja 30 metų.

VEESLA

Ateitį kuriame šiandien.

VIASOLIS

Daugiau kaip 10 metų projektuojame ir gaminame saulės modulius bei montuojame saulės elektrines.

VIASOLIS teikia visas paslaugas ir prekes, susijusias su SAULĖS ENERGETIKA.

Zenerga

Alternatyvi energija išmaniam vartotojui

UAB „INVESTICIJŲ IR VERSLO GARANTIJOS“ (toliau – INVEGA) ir „Swedbank“ pasirašytos sutartys sukuria mums papildomų galimybių teikiant paskolas mažoms, nedidelėms ir vidutinio dydžio įmonėms Lietuvoje. Programos užtikrina reikalingų investicijų ar apyvartinių lėšų finansavimą, kai įmonė neturi pakankamo užstato.

Reikalavimai įmonėms

 • Įmonės darbuotojų skaičius turi nesiekti 250 asmenų.
 • Metinė įmonės apyvarta turi neviršyti 50 milijonų eurų ir / arba įmonės balanse nurodyto viso turto vertė turi neviršyti 43 milijonų eurų.

Didžiausia paskolos suma – 1 875 000 EUR, bet:

 • Įmonėms, vykdančioms krovinių vežimo keliais veiklą – 937 500 EUR.
 • Įmonėms, užsiimančioms pirmine žemės ūkio produktų gamyba – 234 375 EUR.
 • Įmonėms, užsiimančioms žuvininkyste ir akvakultūrų veikla – 281 250 EUR.

Bet kokiu atveju paskolos gavėjui teikiamos paskolos sumai paskaičiuota De minimis pagalbos suma negali būti didesnė nei leidžiama maksimali De minimis pagalbos suma pagal Reglamentą Nr.1408/2013 arba Reglamentą Nr.1407/2013 arba Reglamentą 717/2014.

 • Finansuojamos investicijos į materialųjį ir / ar nematerialųjį turtą ir / arba apyvartinis kapitalas.
 • Paskola suteikiama tik potencialiai ekonomiškai gyvybingoms veikloms, susijusioms su įmonės steigimu, plėtra ar stiprinimu.
 • Iš Kredito linijos gali būti leidžiamos Paskolos gavėjo įsipareigojimų užtikrinimo priemonės (garantijos):
  • pasiūlymo galiojimo garantija;
  • sutarties vykdymo garantija;
  • avanso grąžinimo garantija;
  • mokėjimo garantija.
 • Paskolų skaičius vienam paskolos gavėjui neribojamas, su sąlyga, jog nebus viršijama De minimis pagalbos suteikimo riba.
paraiška
 • SVV subjekto statuso deklaracija;
 • vienos įmonės deklaracija,
 • verslo planas;
 • finansinės ataskaitos už 2 paskutinius finansinius metus.

Daugiau informacijos apie INVEGA portfelines garantijas 3 galite rasti čia.

Siekdami gauti papildomos informacijos apie INVEGA programas ir / arba pateikti paraišką bei kitus dokumentus, susisiekite su mumis e. paštu verslas@swedbank.lt arba skambinkite telefonu +370 5 268 4422.

Šis finansavimas galimas dėl:

 • 2016 m. balandžio 15 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos, Lietuvos Respublikos finansų ministerijos ir INVEGA pasirašytos trišalės sutarties, kurios pagrindu buvo įsteigtas „Verslo finansavimo fondas, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo“, o jo valdytojo funkcijos pavestos INVEGA.
 • 2009 m. balandžio 7 d. tarp Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos ir „INVEGA“ buvo pasirašytos finansavimo sutartis, kurios pagrindu įsteigtas kontroliuojantysis fondas „INVEGA fondas“, o jo valdytojo funkcijos pavestos Invegai.
 • Didžiausia paskolos suma pagal Pasidalytos rizikos programą – 4 000 000 EUR.
 • Didžiausia paskolos suma pagal Portfelinės garantijos programą – 1 875 000 EUR.

Bet kokiu atveju paskolos gavėjui teikiamos paskolos sumai paskaičiuota De minimis pagalbos suma negali būti didesnė nei leidžiama maksimali De minimis pagalbos suma pagal Reglamentą Nr.1408/2013

 • Finansuojamos investicijos į materialųjį ir / ar nematerialųjį turtą ir / arba apyvartinis kapitalas.
 • Paskola gali būti suteikiama tik potencialiai ekonomiškai gyvybingoms veikloms, susijusioms su įmonės steigimu, plėtra ar stiprinimu, finansuoti arba naujiems projektams įgyvendinti, patekti į naujas rinkas, arba jau įsteigtų įmonių naujai veiklai vykdyti.
 • Paskolų skaičius vienam paskolos gavėjui neribojamas, su sąlyga, jog nebus viršijama De minimis pagalbos suteikimo riba.
paraiška
 • SVV subjekto statuso deklaracija;
 • vienos įmonės deklaracija;
 • verslo planas;
 • finansinės ataskaitos už 2 paskutinius finansinius metus.

Daugiau informacijos apie INVEGA pasidalytos rizikos paskolas galite rasti čia.

Siekdami gauti papildomos informacijos apie INVEGA programas ir / arba pateikti paraišką bei kitus dokumentus, susisiekite su mumis e. paštu verslas@swedbank.lt arba skambinkite telefonu +370 5 268 4422.

Šis finansavimas galimas dėl:

 • 2016 m. balandžio 15 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos, Lietuvos Respublikos finansų ministerijos ir INVEGA pasirašytos trišalės sutarties, kurios pagrindu buvo įsteigtas „Verslo finansavimo fondas, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo“, o jo valdytojo funkcijos pavestos INVEGA.
 • 2009 m. balandžio 7 d. tarp Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos ir „INVEGA“ buvo pasirašytos finansavimo sutartis, kurios pagrindu įsteigtas kontroliuojantysis fondas „INVEGA fondas“, o jo valdytojo funkcijos pavestos Invegai.

Didžiausia paskolos suma:

 • Smulkiajam ir vidutiniam verslui – 5 000 000 EUR;
 • Smulkiajam ir vidutiniam verslui (kai vykdoma arba ketinama vykdyti krovinių vežimo keliais veikla samdos pagrindais arba už atlygį) – 750 000 EUR.
 • Didelei įmonei – 1 500 000 EUR,
 • Didelei įmonei (kai vykdoma arba ketinama vykdyti krovinių vežimo keliais veikla samdos pagrindais arba už atlygį) – 750 000 EUR.

Minimali paskolos suma – 5000 EUR.

 • Finansuojamos investicijos į materialųjį ir / ar nematerialųjį turtą ir / arba apyvartinis kapitalas.
 • Gali būti finansuojamos įmonės lėšomis (ne anksčiau kaip per paskutinius 6 mėnesius iki prašymo suteikti garantiją gavimo ir registravimo dienos) apmokėtos investicijos.
 • Paskolos gavėjas prie finansuojamo projekto turi prisidėti nuosavomis lėšomis ne mažiau kaip 20 % projekto vertės.
 • Paskolų skaičius vienam paskolos gavėjui neribojamas, su sąlyga, jog nebus viršijama De minimis pagalbos suteikimo riba.
 • paraiška
 • SVV subjekto statuso deklaracija;
 • vienos įmonės deklaracija,
 • verslo planas;
 • finansinės ataskaitos už 2 paskutinius finansinius metus.

Daugiau informacijos apie INVEGA pasidalytos rizikos paskolas galite rasti čia.

Daugiau informacijos apie INVEGA Individualias garantijas didelėms įmonėms galite rasti čia.

Užsiregistruokite į konsultaciją – patarsime, koks finansavimo būdas yra tinkamiausias jūsų įmonei.

Pasirinkite finansavimo tikslą ir raskite tinkamiausią paskolą.

Palankios sąlygos naujiems ir naudotiems automobiliams.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Verslo akademija

Vadovams, kurie savo versluose daro viską.

 • Lietuvos verslo lyderių pranešimai.
 • Verslo stiprinimo istorijos.
Daugiau