Finansavimo programos

Palankesnio finansavimo galimybės smulkioms įmonėms

„Swedbank“ sudarė sutartį su Europos investicijų fondu (EIF) dėl bendradarbiavimo programoje „EaSI“.*

Šios programos tikslas – didinti smulkių įmonių finansavimo galimybes siūlant papildomas Europos investicijų fondo (EIF) garantijas paskoloms ir lizingui iki 123 mln. EUR Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Programa galioja iki 2021 m. kovo 1 d.

Jei negalite prisijungti – užpildykite paraišką ir atsiųskite ją mums el. paštu verslas@swedbank.lt arba skambinkite telefonu 1633.

Finansavimo sąlygos:

  • Įmonės darbuotojų skaičius turi neviršyti 9 asmenų;
  • Metinė įmonės apyvarta arba bendrame metiniame balanse nurodyto turto vertė turi neviršyti 2 mln. EUR;
  • Maksimali finansavimo suma: paskolos atveju – iki 25 000 EUR; lizingo– iki 25 000 EUR;
  • Produktai: paskola be nekilnojamojo turto įkeitimo ir lizingas;
  • Finansuojamos investicijos į ilgalaikį ir trumpalaikį turtą;
  • Mažesnė palūkanų norma paskoloms;
  • „EaSI“ garantija klientams yra nemokama.

* Smulkaus finansavimo ir socialinio verslumo rėmimo programa pažeidžiamiems asmenims ir smulkioms įmonėms Europoje.

Šis finansavimas suteikiamas dėka garantijos pagal  EUROPOS UŽIMTUMO IR SOCIALINIŲ INOVACIJŲ PROGRAMOS („EaSI“) ir Europos investicijų fondo (EIF), įsteigto pagal Europos investicijų programą. EIF tikslas – remti pelningų investicijų finansavimą Europos Sąjungoje, palengvinti galimybes gauti finansavimą ir skatinti verslo konkurencingumą. Daugiau informacijos apie programą „EaSI“ pateikiama EIF svetainėje.

Palankesnes finansavimo sąlygas užtikrina parama iš Europos Sąjungos pagal Garantijų priemonę, nustatytą pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) Nr. 1296/2013 dėl Europos Sąjungos užimtumo ir socialinių inovacijų programos („EaSI“), ir iš Europos strateginių investicijų fondo (ESIF), įsteigto pagal Investicijų planą Europai. ESIF tikslas – padėti remti finansavimą ir įgyvendinti pelningas investicijas Europos Sąjungoje bei užtikrinti didesnes galimybes gauti finansavimą.

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite netekti nuosavybės teisės į įkeistą turtą, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.