Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Informacija apie lizingo bei veiklos nuomos besibaigiančias sutartis

Automobilių lizingas – visiems verslo poreikiams!

Nuo automobilio pasirinkimo iki lizingo sutarties sudarymo – interneto banke viskas vienoje vietoje.

Jus taip pat gali domintiVeiklos nuoma su paslaugomis.

Apie „Swedbank lizingo“ teikiamas paslaugas plačiau

Informacija apie potencialią riziką
Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Dėl lizingo sutarties pabaigos

Pasibaigus lizingo sutarties terminui Jūs galite:

 • Sumokėti visas mokėtinas pagal sutartį įmokas ir tapti turto savininku, arba
 • Lizingo sutarties su likutine verte atveju - kreiptis dėl sutarties pratęsimo abiems šalims priimtinomis sąlygomis.

Pasibaigus lizingo sutarties terminui ir Jums sumokėjus visas turto išpirkimo įmokas bei kitas pagal lizingo sutartį mokėtinas sumas, Jūs tapsite lizinguojamo turto savininku. Jeigu turtas yra registruotinas, „Swedbank lizingas“ registruotu paštu atsiųs Jums lizingo sutarties pabaigos aktą (sutarties pabaigos konstatavimo dokumentą), kurio vienas egzempliorius bus skirtas Jums, o kitas – atitinkamai registro įstaigai. Šį dokumentą taip pat galėsite atsiimti asmeniškai atvykę į „Swedbank lizingo“ paslaugų teikimo vietą. Neregistruotino turto atveju pabaigos aktą gausite tik pateikę atitinkamą prašymą.

Jeigu turtas yra registruotinas, su pabaigos aktu Jūs privalote nedelsdami kreiptis į atitinkamą registro įstaigą ir savo sąskaita išregistruoti „Swedbank lizingą“ kaip turto savininką ir valdytoją/naudotoją.

Jeigu Jūs esate pasirašę lizingo su likutine verte sutartį, galite kreiptis dėl sutarties pratęsimo įsipareigojant likutinę vertę padengti per papildomą laikotarpį. Dėl sutarties pratęsimo prašome kreiptis el. paštu verslas@swedbank.lt ne vėliau nei prieš mėnesį iki sutarties pabaigos, nurodant pageidaujamą jos pratęsimo laikotarpį. Negavę Jūsų pranešimo per nurodytą terminą laikysime, kad ketinate užbaigti sutartį susimokėdami visas įmokas (įskaitant likutinę vertę) pagal turimą grafiką.

Kasko ir privalomojo civilinės atsakomybės draudimo pabaiga
Pasibaigus Jūsų finansinio lizingo sutarties terminui, patikrinkite, ar nepasibaigė ir draudimo sutartys, gautos iš ar per „Swedbank lizingą“. Visas su „Swedbank P&C Insurance, AS“, Lietuvos filialu sudarytas draudimo sutartis galite matyti „Swedbank“ interneto banke verslui, kur galite pateikti prašymą jas keisti.

Jeigu turite papildomų klausimų dėl Jūsų sutarties pabaigos, kreipkitės į mus el. paštu verslas@swedbank.lt arba tel. 1633.

Dėl veiklos nuomos sutarties pabaigos

Pasibaigus veiklos nuomos sutarties terminui Jūs galite pasirinkti vieną iš šių galimybių:

 • Kreiptis dėl sutarties pratęsimo abiems šalims priimtinomis sąlygomis.
 • Įsigyti turtą „Swedbank lizingo“ nustatytomis sąlygomis.
 • Grąžinti turtą „Swedbank lizingui“.

Prašome apie savo sprendimą pranešti mums el. paštu lizingas@swedbank.lt ne vėliau nei prieš mėnesį iki sutarties pabaigos. Negavę Jūsų pranešimo per nurodytą terminą laikysime, kad ketinate grąžinti turtą „Swedbank lizingui“. Primename, kad pasibaigus sutarčiai nustoja galioti „Swedbank lizingo“ ar jam tarpininkaujant sudarytos turto draudimo sutartys. Grąžinamas turtas turi būti pristatytas “Swedbank lizingo“ nurodytu adresu. Jeigu turto grąžinimo diena nėra darbo diena, turtas turi būti pristatytas po jos einančią pirmą darbo dieną.

Jeigu planuojate kreiptis dėl sutarties pratęsimo, prašome parašyti mums el. paštu lizingas@swedbank.lt ir pateikti papildomą informaciją:

 • Kokiam laikotarpiui norite pratęsti sutartį.
 • Nurodyti esamą (ar esamo nuomos termino pabaigai būsimą) turto ridą arba darbo valandų skaičių (technikos nuomos atveju).
 • Nurodyti planuojamą turto ridą arba darbo valandų skaičių (technikos nuomos atveju) pratęstos sutarties termino pabaigoje.

Jeigu turtą norite įsigyti:

 • „Swedbank lizingas“ paruošia pasiūlymą turtui įsigyti už sumą, kuri atitinka turto rinkos kainą.
 • Jeigu pasiūlymo sąlygos Jums yra priimtinos, sumokate nurodytą turto kainą „Swedbank lizingui“ ir Jums pagal pirkimo-pardavimo sutartį perduodama turto nuosavybės teisė.
 • Jeigu turtas registruojamas, perregistruojate jį savo vardu.

Jei turtą planuojate grąžinti „Swedbank lizingui“, prašome įsitikinti, kad jis atitinka sutartyje išvardintas sąlygas, įskaitant:

 • Rida arba darbo valandos (technikos nuomos atveju) neviršija sutartyje numatytosios maksimalios leistinosios. Kitu atveju Jums bus išrašyta sąskaita papildomam sutartyje nurodyto dydžio mokesčiui už viršijant leistiną maksimalią ridą nuvažiuotus kilometrus ar darbo valandas.
 • Turtas yra švarus iš išorės ir salono viduje (esant būtinybei, turi būti atliktas salono cheminis valymas), suremontuotas, techniškai tvarkingas (pagal gamyklos gamintojo ir valstybinės techninės apžiūros reikalavimus) ir tokios būklės, kokios buvo Jums perduotas, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą. T. y., turtas turi atitikti gamintojo komplektaciją, turėti visą Jums perduotą arba instaliuotą papildomą įrangą, atsarginį (-ius) raktelį (-ius), signalizacijos valdymo pultelį (-ius), neturi būti jokių matomų ar paslėptų turto išorinės dalies ir salono gedimų ir t.t.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei laiku negrąžinsite turto, „Swedbank lizingas“ turi teisę skaičiuoti dvigubo nuomos mokesčio dydžio netesybas.

Kasko ir privalomojo civilinės atsakomybės draudimo pabaiga
Pasibaigus Jūsų veiklos nuomos sutarties terminui, patikrinkite, ar nepasibaigė ir draudimo sutartys, gautos iš ar per „Swedbank lizingą“. Visas su „Swedbank P&C Insurance, AS“, Lietuvos filialu sudarytas draudimo sutartis galite matyti „Swedbank“ interneto banke verslui, kur galite pateikti prašymą jas keisti.

Jeigu turite papildomų klausimų dėl Jūsų sutarties pabaigos, kreipkitės el. paštu lizingas@swedbank.lt

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimo kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu verslas@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Jūsų biometriniai duomenys – slaptažodis, kurio nereikia prisiminti

Pradėkite naudotis biometriniais duomenimis – piršto atspaudo ar veido atpažinimas yra patogiausias būdas prisijungti prie išmaniosios programėlės verslui ir patvirtinti savo veiksmus skaitmeninėje banko aplinkoje.

Išbandyk šį prisijungimo būdą!

Išsamiau