Informacija apie lizingo bei veiklos nuomos besibaigiančias sutartis

Automobilių lizingas – visiems verslo poreikiams!

Nuo automobilio pasirinkimo iki lizingo sutarties sudarymo – interneto banke viskas vienoje vietoje.

Jus taip pat gali dominti Veiklos nuoma su paslaugomis.

Apie „Swedbank lizingo“ teikiamas paslaugas plačiau

Informacija apie potencialią riziką
Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Dėl lizingo sutarties pabaigos

Pasibaigus lizingo sutarties terminui Jūs galite:

  • Sumokėti visas mokėtinas pagal sutartį įmokas ir tapti turto savininku, arba
  • Lizingo sutarties su likutine verte atveju - kreiptis dėl sutarties pratęsimo abiems šalims priimtinomis sąlygomis.

Pasibaigus lizingo sutarties terminui ir Jums sumokėjus visas turto išpirkimo įmokas bei kitas pagal lizingo sutartį mokėtinas sumas, Jūs tapsite lizinguojamo turto savininku. Jeigu turtas yra registruotinas, „Swedbank lizingas“ registruotu paštu atsiųs Jums lizingo sutarties pabaigos aktą (sutarties pabaigos konstatavimo dokumentą), kurio vienas egzempliorius bus skirtas Jums, o kitas – atitinkamai registro įstaigai. Šį dokumentą taip pat galėsite atsiimti asmeniškai atvykę į „Swedbank lizingo“ paslaugų teikimo vietą. Neregistruotino turto atveju pabaigos aktą gausite tik pateikę atitinkamą prašymą.

Jeigu turtas yra registruotinas, su pabaigos aktu Jūs privalote nedelsdami kreiptis į atitinkamą registro įstaigą ir savo sąskaita išregistruoti „Swedbank lizingą“ kaip turto savininką ir valdytoją/naudotoją.

Jeigu Jūs esate pasirašę lizingo su likutine verte sutartį, galite kreiptis dėl sutarties pratęsimo įsipareigojant likutinę vertę padengti per papildomą laikotarpį. Dėl sutarties pratęsimo prašome kreiptis el. paštu verslas@swedbank.lt ne vėliau nei prieš mėnesį iki sutarties pabaigos, nurodant pageidaujamą jos pratęsimo laikotarpį. Negavę Jūsų pranešimo per nurodytą terminą laikysime, kad ketinate užbaigti sutartį susimokėdami visas įmokas (įskaitant likutinę vertę) pagal turimą grafiką.

Kasko ir privalomojo civilinės atsakomybės draudimo pabaiga
Pasibaigus Jūsų finansinio lizingo sutarties terminui, patikrinkite, ar nepasibaigė ir draudimo sutartys, gautos iš ar per „Swedbank lizingą“. Visas su „Swedbank P&C Insurance, AS“, Lietuvos filialu sudarytas draudimo sutartis galite matyti „Swedbank“ interneto banke verslui, kur galite pateikti prašymą jas keisti.

Jeigu turite papildomų klausimų dėl Jūsų sutarties pabaigos, kreipkitės į mus el. paštu verslas@swedbank.lt arba tel. 1633.

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimo kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.