Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Informacija apie lizingo bei veiklos nuomos besibaigiančias sutartis

Automobilių lizingas – visiems verslo poreikiams!

Nuo automobilio pasirinkimo iki lizingo sutarties sudarymo – interneto banke viskas vienoje vietoje.

Jus taip pat gali dominti Veiklos nuoma su paslaugomis.

Apie „Swedbank lizingo“ teikiamas paslaugas plačiau

Informacija apie potencialią riziką
Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite netekti nuosavybės teisės į įkeistą turtą, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Dėl lizingo sutarties pabaigos

Pasibaigus lizingo sutarties terminui Jūs galite:

 • Sumokėti visas mokėtinas pagal sutartį įmokas ir tapti turto savininku, arba
 • Lizingo sutarties su likutine verte atveju - kreiptis dėl sutarties pratęsimo abiems šalims priimtinomis sąlygomis.

Pasibaigus lizingo sutarties terminui ir Jums sumokėjus visas turto išpirkimo įmokas bei kitas pagal lizingo sutartį mokėtinas sumas, Jūs tapsite lizinguojamo turto savininku. Jeigu turtas yra registruotinas, „Swedbank lizingas“ atsiųs Jums lizingo sutarties pabaigos aktą (sutarties pabaigos konstatavimo dokumentą). Šį dokumentą taip pat galėsite atsiimti asmeniškai atvykę į „Swedbank lizingo“ paslaugų teikimo vietą. Neregistruotino turto atveju pabaigos aktą gausite tik pateikę atitinkamą prašymą.

Jeigu turtas yra registruotinas, su pabaigos aktu privalote nedelsdami kreiptis į VĮ „Regitra“ ir deklaruoti turto savininko pasikeitimą Transporto priemonių savininkų apskaitos registre. Vykdydamas šią prievolę privalote per 5 (penkias) darbo dienas nuo pabaigos akto išrašymo datos pateikti VĮ „Regitra“ turto įsigijimo deklaraciją savo vardu ir perleidimo deklaraciją „Swedbank lizingas“ vardu.

Informacija apie transporto priemonės nuosavybės deklaravimą VĮ Regitroje

Jeigu Jūs esate pasirašę lizingo su likutine verte sutartį, galite kreiptis dėl sutarties pratęsimo įsipareigojant likutinę vertę padengti per papildomą laikotarpį. Dėl sutarties pratęsimo prašome kreiptis el. paštu verslas@swedbank.lt ne vėliau nei prieš mėnesį iki sutarties pabaigos, nurodant pageidaujamą jos pratęsimo laikotarpį. Negavę Jūsų pranešimo per nurodytą terminą laikysime, kad ketinate užbaigti sutartį susimokėdami visas įmokas (įskaitant likutinę vertę) pagal turimą grafiką.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad „Swedbank lizingas“, UAB turi teisę atsisakyti tenkinti Jūsų prašymą dėl sutarties pratęsimo.

Dėl veiklos nuomos sutarties pabaigos

Pasibaigus veiklos nuomos sutarties terminui Jūs galite pasirinkti vieną iš šių galimybių:

 • Kreiptis dėl sutarties pratęsimo abiems šalims priimtinomis sąlygomis.
 • Įsigyti turtą „Swedbank lizingo“ nustatytomis sąlygomis.
 • Grąžinti turtą „Swedbank lizingui“.

Prašome apie savo sprendimą pranešti mums el. paštu lizingas@swedbank.lt ne vėliau nei prieš mėnesį iki sutarties pabaigos. Negavę Jūsų pranešimo per nurodytą terminą laikysime, kad ketinate grąžinti turtą „Swedbank lizingui“. Primename, kad pasibaigus sutarčiai nustoja galioti „Swedbank lizingo“ ar jam tarpininkaujant sudarytos turto draudimo sutartys. Grąžinamas turtas turi būti pristatytas “Swedbank lizingo“ nurodytu adresu. Jeigu turto grąžinimo diena nėra darbo diena, turtas turi būti pristatytas po jos einančią pirmą darbo dieną.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad „Swedbank lizingas“ turi teisę atsisakyti tenkinti Jūsų prašymą dėl sutarties pratęsimo ar turto įsigijimo.

Jeigu planuojate kreiptis dėl sutarties pratęsimo, prašome parašyti mums el. paštu lizingas@swedbank.lt ir pateikti papildomą informaciją:

 • Kokiam laikotarpiui norite pratęsti sutartį.
 • Nurodyti esamą (ar esamo nuomos termino pabaigai būsimą) turto ridą arba darbo valandų skaičių (technikos nuomos atveju).
 • Nurodyti planuojamą turto ridą arba darbo valandų skaičių (technikos nuomos atveju) pratęstos sutarties termino pabaigoje.

Jeigu turtą norite įsigyti:

 • „Swedbank lizingas“ paruošia pasiūlymą turtui įsigyti už sumą, kuri atitinka turto rinkos kainą.
 • Jeigu pasiūlymo sąlygos Jums yra priimtinos, sumokate nurodytą turto kainą „Swedbank lizingui“ ir Jums pagal pirkimo-pardavimo sutartį perduodama turto nuosavybės teisė.
 • Jeigu pagal veiklos nuomos sutartį nuomotą transporto priemonę įsigijote iš „Swedbank lizingo“ pagal pirkimo-pardavimo sutartį privalote nedelsdami savo lėšomis deklaruoti turto savininko pasikeitimą Transporto priemonių savininkų apskaitos registre. Vykdydamas šią prievolę privalote per 5 (penkias) darbo dienas nuo nuosavybės teisės įgijimo datos pateikti VĮ „Regitra“ turto įsigijimo deklaraciją savo vardu ir perleidimo deklaraciją „Swedbank lizingas“ vardu.

Jei turtą planuojate grąžinti „Swedbank lizingui“, prašome įsitikinti, kad jis atitinka sutartyje išvardintas sąlygas, įskaitant:

 • Rida arba darbo valandos (technikos nuomos atveju) neviršija sutartyje numatytosios maksimalios leistinosios. Kitu atveju Jums bus išrašyta sąskaita papildomam sutartyje nurodyto dydžio mokesčiui už viršijant leistiną maksimalią ridą nuvažiuotus kilometrus ar darbo valandas.
 • Turtas yra švarus iš išorės ir salono viduje (esant būtinybei, turi būti atliktas salono cheminis valymas), suremontuotas, techniškai tvarkingas (pagal gamyklos gamintojo ir valstybinės techninės apžiūros reikalavimus) ir tokios būklės, kokios buvo Jums perduotas, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą. T. y., turtas turi atitikti gamintojo komplektaciją, turėti visą Jums perduotą arba instaliuotą papildomą įrangą, atsarginį (-ius) raktelį (-ius), signalizacijos valdymo pultelį (-ius), neturi būti jokių matomų ar paslėptų turto išorinės dalies ir salono gedimų ir t.t.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei laiku negrąžinsite turto, „Swedbank lizingas“ turi teisę skaičiuoti dvigubo nuomos mokesčio dydžio netesybas.

Kasko ir privalomojo civilinės atsakomybės draudimo pabaiga
Pasibaigus Jūsų veiklos nuomos sutarties terminui, patikrinkite, ar nepasibaigė ir draudimo sutartys, gautos iš ar per „Swedbank lizingą“. Visas su „Swedbank P&C Insurance, AS“, Lietuvos filialu sudarytas draudimo sutartis galite matyti „Swedbank“ interneto banke verslui, kur galite pateikti prašymą jas keisti.

Jeigu turite papildomų klausimų dėl Jūsų sutarties pabaigos, kreipkitės el. paštu lizingas@swedbank.lt

Nemokamai

Gaukite 5 ataskaitas bei stebėkite klientų ir tiekėjų pokyčius, valdykite rizikas bei auginkite pardavimus 3 mėn. nemokamai.

60 d. nemokamai

„Swedbank“ klientai gali naudotis šia sistema nemokamai net 60 dienų. Vėliau sistemai „Grownu“ bus taikoma 50 % nuolaida 6 mėn.

- 23 %

Susikurkite svetainę ir prekybą internetu su verskis.lt pradėkite itin paprastai. El. parduotuvės nuomai taikoma 23 % nuolaida.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Verslo akademija

Smulkieji Lietuvos verslai dalinasi išmoktomis pamokomis ir augimo receptais finaliniame projekto renginyje.

Žiūrėti