Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Įrenginių ir specialiosios technikos lizingas

Technika naujoms galimybėms

 • Naujiena! Finansavimas be materialaus užstato iki 50 000 EUR su EIF garantija.
 • Naujai ir naudotai žemės ūkio, statybos, sandėlių technikai ir įrenginiams.
 • Nuo paraiškos pateikimo iki sutarties pasirašymo – viską tvarkykite interneto banke.

Informacija apie potencialą riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Užpildykite paraišką per 5 minutes Gaukite Jūsų įmonei skirtą pasiūlymą Sudarykite sutartį interneto banke
Pasirinkta turto vertė per maža, finansavimas negali būti teikiamas. Prašome įvesti reikšmę, didesnę arba lygią 6000. Neteisinga suma! Pradinis įnašas įvestas neteisingai!
 • 0

Rodyti grafiką

Įmokų grafiko pavyzdys

Mėnesinė įmoka Likutinė vertė* Mėnesinė įmoka Palūkanų įmokos Dokumentų tvarkymo mokestis Iš viso
0 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
 • Žemės ir miškų ūkio įrenginius.
 • Statybos techniką – traktorius, buldozerius, ekskavatorius.
 • Pagalbinę techniką – šakinius ir kitus krautuvus.
 • Gamybines linijas ir kitus specialius įrenginius.
 • Pasibaigus lizingo sutarties laikotarpiui, tapsite turto savininku.
 • Per lizingo sutarties laikotarpį sumokėsite visą turto įsigijimo vertę bei palūkanas.
 • Galimybė įsigyti naudotą arba naują turtą.
 • Pasibaigus veiklos nuomos sutarties laikotarpiui galite grąžinti turtą lizingo bendrovei, nusipirkti jį už rinkos kainą arba pratęsti nuomos sutartį.
 • Tinka siekiant išsinuomoti tiek naują, tiek naudotą transporto priemonę.
 1. Pateikite užklausą interneto banke arba kreipkitės dėl konsultacijos.
 2. Jei reikalinga, pateikite įrangos vertinimą.
 3. Sutartį galite pasirašyti interneto banke.
 4. Sumokėkite pradinį įnašą ir sutarties mokestį.
 5. Atitinkamame registre užregistruokite įrangą „Swedbank lizingas“, UAB vardu.

Turtas privalo būti apdraustas galiojančiu KASKO ir transporto priemonių valdytojų privalomosios civilinės atsakomybės draudimu, jeigu turtas bus naudojamas eisme. Jeigu Jūsų KASKO draudikas nėra „Swedbank P&C Insurance AS“, išsiųskite poliso kopiją el. paštu hl.draudimas@swedbank.lt.

Kaip tai veikia?

Gausite individualų savo įmonės kreditingumo vertinimą ir išsamų paaiškinimą, kas jį sudaro.

Skaičiavimai atliekami smulkioms įmonėms. Jeigu Jūsų įmonės kredito reitingas nerodomas, rezervuokite konsultaciją banke arba susisiekite su savo vadybininku.

Sužinokite įmonės kredito reitingą

Susipažinkite su visais rodikliais, į kuriuos atsižvelgiame sudarydami kredito reitingą. Sužinokite, kas bankui svarbu ir kaip pagerinti savo kreditingumą.

Jeigu Jūsų kredito reitingas yra tinkamas, galite teikti paraišką gauti finansavimą. Jeigu jis mažesnis, sužinokite, kaip pagerinti savo kreditingumą.

Finansai

Jūsų įmonės kredito reitingas grindžiamas Jūsų naujausiomis finansinėmis ataskaitomis, todėl įsitikinkite, kad tinkamai vedate buhalteriją ir pateikėte „Swedbank“ naujausias finansines ataskaitas.

Atnaujintos metinės finansinės ataskaitos yra svarbios vertinant finansavimo paraišką.

Jūsų nuosavas kapitalas:   Eur.

Nuosavybės koeficientas:  %.

Kuo didesnė įmonės nuosavybė yra bendrai finansuojama kreditorių, o ne savininkų, tuo didesnė su įmone susijusi kredito rizika. Siekiant užtikrinti įmonės tvarumą, savininkų finansuojamo turto vertė turėtų būti mažiausiai vidutinio lygio ir ne neigiama.

EBITDA   Eur.

Įmonės gebėjimas dirbti pelningai yra svarbus veiksnys vertinant įmonės kreditingumą. Norėdami tinkamai įvertinti Jūsų įmonės finansavimo galimybes, sutelksime dėmesį į Jūsų EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją). Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad vertiname kelių finansinių laikotarpių istorinę dinamiką.

Įmonė turėtų turėti pakankamą EBIDTA, kad galėtų padengti esamus ir potencialius papildomus įsipareigojimus (Debt). Taigi, teikiant finansavimo paraišką, skaičiuojame santykį tarp įmonės esamų ir potencialių įsipareigojimų (Debt) ir EBIDTA. Rodiklis turėtų būti saugioje zonoje, t.y. neviršyti 3.5 koeficiento.

Kad atitiktų finansavimo reikalavimus, įmonės esamas arba planuojamas apyvartos lygis turi būti pakankamas. Tvarus apyvartos augimo tempas yra finansiškai stiprios įmonės požymis.

Kredito istorija

Jūsų įmonės kredito istorija yra vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių Jūsų kredito reitingą. Nagrinėdamas finansavimo paraišką bankas peržiūri Jūsų įmonės ir kitų susijusių juridinių ir/ar fizinių asmenų, dalyvaujančių Jūsų įmonės veikloje, mokėjimų istoriją. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti „Swedbank“ patvirtintuose Asmens duomenų tvarkymo principuose.

Jūsų įmonės ir įmonių grupės laiku atliekami mokėjimai „Swedbank“ už esamus ir buvusius finansavimo produktus yra vienas svarbiausių kreditingumo kriterijų.

Įmonės ir jos įmonių grupės mokėjimų trečiosioms šalims (ne „Swedbank“) istorija padeda mums suprasti, ar įmonė yra ar ateityje gali būti atsakingu partneriu.

Ryšiai su banku

Informuokite, jeigu neseniai pakeitėte savo įmonės pavadinimą, keitėsi savininkai ar veiklos sritis. Būtinai užpildykite klausimyną juridiniams asmenims ir atnaujinkite jo duomenis – tai svarbi informacija vertinant finansavimo paraiškas.

Užpildytas ir atnaujintas kliento klausimynas juridiniams asmenims yra būtina sąlyga, teikiant finansavimo paraišką „Swedbank“.

Tvarūs ir ilgalaikiai santykiai su banku yra didelis privalumas vertinant paraišką gauti finansavimą.

Užblokuotos sąskaitos gali reikšti, kad įmonė patiria sunkumų.

Kuo ilgiau veikia Jūsų įmonė, tuo labiau mes ja pasitikime.

 • Turto amžius lizingo ar veiklos nuomos sutarties pabaigoje – 15 metų.
 • Finansuojama suma – nuo 6 000 Eur.
 • Sutarties laikotarpis – iki 5 metų.
 • Pradinis įnašas – nuo 15 %.
 • Kasko draudimas – privalomas visu sutarties laikotarpiu. „Swedbank lizingas“, UAB, priimtinų draudimo bendrovių sąrašą galite rasti čia.
Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina jūsų finansavimo kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Galioja nuo 2022-08-16
Galutinį mokesčių dydį konkrečiu atveju nustato kompetentingas Paskolų komitetas arba asmenys, turintys atitinkamą individualią kompetenciją.

Paslaugos ar operacijos pavadinimas Įkainis
Sutarties sudarymo mokestis
Lizingo / veiklos nuomos sutarties sudarymo mokestis Nuo 1 % nuo turto vertės, min. 200 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM)
Papildomas lizingo / veiklos nuomos sutarties sudarymo / keitimo mokestis, kai sudarant sutartį yra privaloma pateikti pilną turto vertinimą1, tačiau Bendrovė pati nustato finansuojamo turto vertę (nereikalaudama pilnos turto vertinimo ataskaitos)2. 90 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM)
Mokestis už sutarties pakeitimą
Mokestis už sutarties pakeitimą 150 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM)
Mokestis tik už veiklos nuomos sutarties pratęsimą iki 2 mėn. 75 Eur plius PVM
Mokestis už įmokų mokėjimo dienos pakeitimą 30 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM)
Jei sutartyje nenumatyta kitaip, mokestis už sutarties pakeitimą netaikomas, jei atliekami tik tokie pakeitimai:
- turto vertės patikslinimas atlikus importą;
- periodinių įmokų mokėjimo atidėjimas/paankstinimas pardavėjui vėluojant pristatyti turtą / pristačius turtą anksčiau;
- turto draudimo organizavimo paslaugos įtraukimas, pakeitimas ir atsisakymas;
- paslaugų įtraukimas į nuomos su paslaugomis sutartis;
- turto valdytojo civilinės atsakomybės privalomojo draudimo organizavimo paslaugos įtraukimas ir atsisakymas;
- turto specifikacijos tikslinimas (nekeičiant turto kainos).
Mokestis už leidimą turto subnuomai, sublizingui, panaudai (mokestis taikomas kiekvienai sutarčiai atskirai) 30 Eur plius PVM
Mokestis už susitarimą dėl turto sąlyginio įkeitimo ar trišalį susitarimą dėl turto išpirkimo 100 Eur plius PVM
Mokestis už pažymos išdavimą3: pažyma auditui bei įvairios kitos pažymos 25 Eur plius PVM
Mokestis už pažymėjimo, suteikiančio teisę išvykti į užsienį, išdavimą (mokestis netaikomas išduodant pažymėjimą klientui (kliento įmonės vadovui)) 10 Eur plius PVM
Mokestis už dokumentų kopijų išdavimą
Sutarties kopija su priedais 10 Eur plius PVM
Kitų dokumentų kopijos (PVM sąskaitų faktūrų kopijos apmokestinamos, tik jei sąskaitos išrašytos anksčiau nei prieš 2 mėn.) 3 Eur plius PVM už puslapį
Pabaigos aktų dublikatai išduodami nemokamai
Privatūs klientai, pateikę raštišką prašymą, Bendrovės buveinėje ar kitoje paslaugų teikimo vietoje turi teisę nemokamai gauti aktualų įmokų grafiką. Įmokų grafikas taip pat pateikiamas Swedbank interneto banke.
Mokestis už sutarčių galiojimo atstatymą anuliavus sutarčių nutraukimą
Jei sutartys atstatomos tą patį mėnesį, kurį jos buvo nutrauktos Už vieną sutartį - nuo 90 Eur, už kiekvieną papildomą sutartį - nuo 30 Eur (pridedamas PVM veiklos nuomos atveju, taip pat ir lizingo atveju, jei nedaromi pakeitimai grafike)
Jei atstatomos sutartys, kurios buvo nutrauktos prieš tai ėjusį ar ankstesnį mėnesį Už vieną sutartį - nuo 90 Eur, už kiekvieną papildomą sutartį - nuo 30 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM), taip pat sumokama per nutraukimo laikotarpį negautų palūkanų suma pagal visas atstatomas sutartis (išrašoma viena bendra sąskaita)4
Veiklos nuomos sutarties nutraukimo mokestis (taikomas sutartį nutraukiant kliento iniciatyva ir Bendrovės sutikimu, kai turtas klientui yra perduotas naudojimui)5
Jeigu tuo pačiu metu su Bendrove sudaroma nauja lizingo ar veiklos nuomos sutartis 80 Eur plius PVM
Visais kitais atvejais 160 Eur plius PVM
Turto pardavimo administravimo mokestis pasibaigus ar nutraukus anksčiau laiko veiklos nuomos sutartį (Bendrovei sutinkant turtą parduoti)5:
Turto pardavimas jį besinuomojusiam klientui Nuo 450 Eur plius PVM
Turto pardavimas trečiajam asmeniui Nuo 600 Eur plius PVM
Papildomos vienkartinės paslaugos (kai jos nėra įtrauktos į sutartį): draudžiamojo įvykio sutvarkymas, techninės priežiūros ar techninės apžiūros atlikimas, pagalba kelyje visą parą, automobilio pakeitimui pristatymas į kitą miestą, automobilio plovimas ir kt. 40 Eur/h plius PVM
Automobilis pakeitimui (kai šį paslauga neįtraukta į sutartį)
Automobilio pakeitimui paslauga apima ir trumpalaikės automobilio nuomos paslaugą, jei nors viena su klientu pasirašyta veiklos nuomos ar parko priežiūros sutartis yra galiojanti.
Dienos kaina, Eur plius PVM
Dienų sk. Ekonominė Kompaktinė Vidutinė Didelė
1-7 dienos 29 EUR 35 EUR 41 EUR 53 EUR
8-14 dienų 24 EUR 29 EUR 35 EUR 47 EUR
15-21 diena 21 EUR 24 EUR 29 EUR 41 EUR
22-29 dienos 18 EUR 21 EUR 27 EUR 35 EUR
Mėnesio kaina, Eur plius PVM
1-11 mėnesių 377 EUR 435 EUR 522 EUR 638 EUR
Mėnesio kaina, Eur plius PVM, kai automobilis pakeitimui nuomojamas iki Kliento užsakyto turto pristatymo
1-11 mėnesių 290 EUR 348 EUR 435 EUR 551 EUR

Taikant mėnesio įkainius, rida ribojama iki 3000km/mėn.

Papildomi mokesčiai
Kuro papildymo mokestis Pagal faktines išlaidas
Kuro papildymo administravimo mokestis 15 Eur plius PVM

1 Automobilio vertinimo ataskaita iš Bendrovei priimtino vertintojo reikalaujama Bendrovės atskirai nurodytais atvejais (pavyzdžiui, pagal galiojančią sutartį atliekamas teisių ir pareigų perleidimas naujam Klientui arba automobilis perkamas iš pardavėjo, neįtraukto į Bendrovei priimtinų pardavėjų sąrašą, ir kt.).

2 Tokia galimybė suteikiama: (1) Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose, kai automobilis pateikiamas apžiūrai į Bendrovės nurodytą vietą jos nustatytu laiku, (2) kitais atvejais Bendrovė gali nereikalauti pristatyti automobilio apžiūrai nurodydama kitą vertinimo procedūrą.

3 Atskiras mokestis už pažymos išdavimą taikomas kiekvienam dvylikos kalendorinių mėnesių periodui arba kiekvienai prašyme nurodytai įsipareigojimų datai. Pažymai, nesusijusiai su laiko periodu ar įsipareigojimų data, taikomas 25 Eur plius PVM mokestis.

4 Negautos palūkanos apskaičiuojamos pirmos pagal grafiką neišrašytos sąskaitos palūkanų sumą padauginus iš neišrašytų sąskaitų skaičiaus/periodų (iki sutarties atstatymo).

5 Šis mokestis gali būti įskaičiuotas į nuomoto turto pardavimo kainą arba sumokamas atskirai.

Bendrosios sutarčių sąlygos

Galite:

 • prašyti pratęsti terminą;
 • prašyti atidėti įmokas, jei susidūrėte su finansiniais sunkumais;
 • atlikti dalinius mokėjimus arba pilnai išsipirkti turtą anksčiau termino.

Užpildykite prašymą norėdami atlikti sutarties pakeitimus.

Leidimas naudoti transporto priemonę

 • Transporto priemonę naudoti Lietuvoje ir Europos Sąjungoje leidimas nereikalingas.
 • Norėdami naudoti transporto priemonę kitose užsienio valstybėse, užpildykite leidimo prašymą. Prieš keliaudami su lizinguojama transporto priemone į užsienį, įsitikinkite, kad tose šalyse galioja Kasko draudimas.

Jeigu finansinio lizingo atveju pageidaujate išsipirkti turtą anksčiau numatyto termino, pateikite prašymą „Swedbank“ interneto banke verslui, el. paštu verslas@swedbank.lt arba tel. +370 5 268 4422. Sumokėję nurodytą sumą, tapsite išperkamo turto savininku.

Pasibaigus finansinio lizingo sutarties terminui ir Jums sumokėjus visas turto išpirkimo įmokas bei kitas pagal finansinio lizingo sutartį mokėtinas sumas, tapsite nuomojamo turto savininku.

Finansinio lizingo sutarties su likutine verte atveju galite kreiptis dėl sutarties pratęsimo abiem šalims priimtinomis sąlygomis. Prašome kreiptis el. paštu verslas@swedbank.lt ne vėliau nei likus mėnesiui iki sutarties pabaigos ir nurodyti pageidaujamą jos pratęsimo laikotarpį. Negavę Jūsų pranešimo per nurodytą terminą laikysime, kad ketinate sumokėti visas įmokas (įskaitant turto likutinę vertę) pagal nustatytą grafiką.

Jeigu planuojate kreiptis dėl sutarties pratęsimo arba nuomojamos transporto priemonės įsigijimo, prašome informuoti mus el. paštu lizingas@swedbank.lt ne vėliau nei likus mėnesiui iki sutarties pabaigos.

Jei norite pratęsti besibaigiančią veiklos nuomos sutartį, prašome nurodytu el. paštu pateikti papildomą informaciją:

 • kokiam laikotarpiui norite pratęsti sutartį;
 • nurodyti sutarties pratęsimo metu būsimo turto ridą arba darbo valandų skaičių;
 • nurodyti planuojamą turto ridą arba darbo valandų skaičių pratęstos sutarties termino pabaigoje.

Jeigu įrangą ar specialiąją techniką norite įsigyti:

 • „Swedbank lizingas“ paruošia pasiūlymą turtui įsigyti už sumą, kuri atitinka jo rinkos kainą;
 • jeigu pasiūlymo sąlygos Jums yra priimtinos, sumokate nurodytą kainą „Swedbank lizingui“ ir Jums pagal pirkimo-pardavimo sutartį perduodama turto nuosavybės teisė.

Jei įrangą ar specialiąją techniką planuojate grąžinti „Swedbank lizingui“, prašome įsitikinti, kad turtas atitinka sutartyje išvardytas sąlygas, įskaitant:

 • Rida arba darbo valandų skaičius neviršija sutartyje numatytosios maksimalios leistinos. Kitu atveju Jums bus išrašyta sąskaita papildomam sutartyje nurodyto dydžio mokesčiui už viršijant leidžiamą maksimalią ridą nuvažiuotus kilometrus arba darbo valandas.
 • Turtas turi būti grąžinamas kartu su jo dokumentacija tokio pat komplektiškumo ir būklės, kokios buvo Jums perduotas, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą t.y. turtas turi atitikti gamintojo komplektaciją, turėti visą Jums perduotą arba instaliuotą papildomą įrangą, atitikti gamintojo nustatytus reikalavimus, turtas turi būti švarus, neturi būti jokių matomų ar paslėptų išorinės dalies ir vidaus gedimų.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei laiku negrąžinsite turto, „Swedbank lizingas“ turi teisę skaičiuoti dvigubo nuomos mokesčio dydžio netesybas.

Jei įranga ar specialioji technika registruotina, finansinio lizingo sutarties pabaigoje arba išsipirkus turtą anksčiau termino „Swedbank lizingas“ atsiųs Jums pabaigos aktą (sutarties pabaigos konstatavimo dokumentą). Gavę sutarties pabaigos aktą privalote nedelsdami kreiptis į atitinkamą registro įstaigą ir savo lėšomis perregistruoti turtą.

Neregistruotino turto atveju pabaigos aktą gausite paštu.

Jeigu pagal veiklos nuomos sutartį nuomotą transporto priemonę įsigijote iš „Swedbank lizingo“ pagal pirkimo–pardavimo sutartį, privalote nedelsdami savo lėšomis jį perregistruoti.

Pasibaigus Jūsų finansinio lizingo ar veiklos nuomos sutarties terminui, patikrinkite, ar nepasibaigė ir draudimo sutartys, gautos iš ar per „Swedbank lizingą“. Visas su „Swedbank P&C Insurance, AS“, Lietuvos filialu sudarytas draudimo sutartis galite matyti „Swedbank“ interneto banke verslui, kur galite pateikti prašymą jas keisti.

Siekdami didinti finansavimo prieinamumą labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje, teikiame lizingą su Europos investicijų fondo (EIF) garantija. Ši garantija padeda finansuoti investicijas, kai įmonė neturi reikalingo užstato.

„InvestEU SME Guarantee“ garantija vidutinėms įmonėms

Šios programos tikslas – padidinti finansavimo prieinamumą vidutinio dydžio įmonėms.

Pagrindinės sąlygos:

 • Maksimali lizingo suma vienai įmonei – 500 000 EUR.
 • Transporto priemonių, įrenginių arba įrangos įsigijimo finansavimas.
 • Garantija suteikiama nemokamai.

Garantija taikoma įmonėms, kuriose:

 • Dirba ne daugiau kaip 250 darbuotojų.
 • Metinė apyvarta – iki 50 mln. eurų arba balanso turtas neviršija 43 mln. eurų.
 • Veikiančioms ilgiau nei 12 mėnesių.

Norėdami gauti EIF garantiją, kreipkitės į savo banko kontaktinį asmenį arba užpildykite paraišką.

„InvestEU Micro Guarantee“ garantija labai mažoms įmonėms

Šios programos tikslas – padidinti finansavimo prieinamumą labai mažoms ir mažoms įmonėms.

Pagrindinės sąlygos:

 • Maksimali lizingo suma vienai įmonei – 50 000 EUR.
 • Transporto priemonių, įrenginių arba įrangos įsigijimo finansavimas.
 • Garantija suteikiama nemokamai.

Garantija taikoma įmonėms, kuriose:

 • Dirba ne daugiau kaip 9 darbuotojai.
 • Metinė apyvarta – iki 2 mln. eurų arba balanso turtas neviršija 2 mln. eurų.
 • Veikiančioms ilgiau nei 12 mėnesių.

Norėdami gauti EIF garantiją, kreipkitės į savo banko kontaktinį asmenį arba užpildykite paraišką.

Finansavimas teikiamas pasinaudojant Europos Sąjungos parama iš fondo „InvestEU“. Fondo „InvestEU“ tikslas – remti Europos Sąjungos politikos tikslus vykdant priemones, kuriomis prisidedama prie i) Europos Sąjungos konkurencingumo; ii) Europos Sąjungos ekonomikos augimo ir užimtumo, Europos Sąjungos ekonomikos tvarumo ir jos aplinkos apsaugos bei klimato kaitos aspektų; iii) socialinio atsparumo; (iv) mokslo ir technologijų pažangos, kultūros, švietimo ir mokymo skatinimo; v) Europos Sąjungos kapitalo rinkų integracijos ir vidaus rinkos stiprinimo; vi) ekonominės, socialinės ir teritorinės sanglaudos skatinimo; arba vii) tvaraus ir integracinio Europos Sąjungos ekonomikos atsigavimo po Covid-19 pandemijos sukeltos krizės.

Papildoma informacija pateikiama Europos Komisijos informaciniame puslapyje.

European Investment Fund

Specialūs finansavimo pasiūlymai ūkininkams.

Užsiregistruokite į konsultaciją – patarsime, koks finansavimo būdas yra tinkamiausias jūsų įmonei.

Plačiau

Pasirinkite finansavimo tikslą ir raskite tinkamiausią paskolą.

Plačiau
Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Verslo akademija

Smulkieji Lietuvos verslai dalinasi išmoktomis pamokomis ir augimo receptais finaliniame projekto renginyje.

Žiūrėti