Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Verslo įsigijimas ar pardavimas, kapitalo pritraukimas

Investicinė bankininkystė

„Swedbank“ teikia platų investicinės bankininkystės paslaugų spektrą Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei yra vienas didžiausių regiono investicinių bankų.

Investicinės bankininkystės paslaugos

  • Konsultavimas ir tarpininkavimas įmonių pardavimo, susijungimo ir įsigijimo sandoriuose („M&A”);
  • Nuosavo ir skolinto kapitalo pritraukimo organizavimas: pirminiai ir antriniai viešieji akcijų siūlymai („IPO“ ir „SPO“), skolos vertybinių popierių platinimas;
  • Kiti su akcininkų nuosavybe susiję projektai.

Investicinės bankininkystės padalinys yra sukaupęs didelę patirtį dirbdamas su įvairaus dydžio ir skirtingų sektorių įmonėmis Baltijos jūros regione. „Swedbank“ ir jo strateginio partnerio „Kepler Cheuvreux“ akcijų analizės padalinys (apžvelgiantis daugiau kaip 800 bendrovių Europoje) bei turimas verslo ryšių tinklas Skandinavijoje ir Baltijos šalyse leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus savo klientams.

Mūsų paslaugų kokybę garantuoja patyrę ir profesionalūs darbuotojai, sukaupta kompetencija kapitalo rinkose, komandinis darbas bei puikus klientų verslo ir poreikių supratimas.

2014 – 2018 m. „Swedbank“ tarpininkavo nuosavo kapitalo rinkų sandoriuose, kurių vertė viršijo 1,8 mlrd. eurų.

Nuo 2005 m. „Swedbank“ organizavo 8-is iš 10-ies didžiausių pirminių viešųjų akcijų siūlymų Baltijos šalyse.

2011 m. ir 2016 m. „Mergermarket“ pripažino „Swedbank“ metų patarėju įmonių įsigijimų, pardavimų ir susijungimų („M&A“) klausimais Baltijos šalyse.

Papildomos informacijos jums mielai suteiks investicinės bankininkystės specialistai. Skambinkite mums:

Lietuvoje: +370-5 258 5103
Latvijoje: +371-6 744 4691
Estijoje: +372-8 888 355

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Verslo akademija

Smulkieji Lietuvos verslai dalinasi išmoktomis pamokomis ir augimo receptais finaliniame projekto renginyje.

Žiūrėti